Transport tajemniczego obiektu w Rosji

Kategorie: 

To nagranie zdobyło sobie wielką popularność w światowym Internecie. Jedno z jego kopii umieszczona przez słynnego badacza UFO funkcjonującego pod pseudonimem UFO Scandinavia, została odwiedzona 25 milionów razy. Popularność tego nagrania polega chyba na tym, że rzeczywiście nie wiadomo, co tak naprawdę transportowali Rosjanie.

 

Nie wydaje się, aby była to jakaś technologia pozaziemska, był to raczej fragment jakiejś większej konstrukcji, coś jak wirnik z elektrowni. Taka struktura z racji swoich rozmiarów jest tak zwanym obiektem pozagabarytowym. Na terytorium Rosji tego typu wielkie konstrukcje transportowe mogłyby być wykorzystywane na przykład do przewożenia fragmentów rakiet kosmicznych.

 

Źródło: http://www.itar-tass.com/c11/627488.html

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika pasjonat

podpytałem stoczniowca z

podpytałem stoczniowca z Hollandi i mowi ze sa to tzw pressure vessels sluzace jak np magazyna wysokowybuchowych gazow, moga sluzyc jako boilery, albo rdzenei reaktorów. Axell trafil dosc precyzyjnie. U ruskich po dzien dzien pytaja co to jest ....

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Sasza z Bajkonura

To te ufo latające cygaro.

To te ufo latające cygaro. Trochę już wysłużony ten statek kosmiczny, nie mogły ufoki go odpalić to do Bajkonura go holują, doczepimy jakieś rakiety byle by wywalić w kosmos a ufolom powiemy że naprawione. A w kosmosie niech się martwią. Co za ufole mówie wam same problemy z nimi, jak nie rozbijają się w Roswell bo tymi chudymi łapkami nie umieją spodka wyprowadzić, to jakimś szmelcem lądują i potem latają za człowiekiem wymachując łapkami i wlepiając te wielkie czarne gały piszcząc i prosząc "Wójcio Sasza naprawi statek?" A namolni są bo wogóle nie sypiają! Już nie wspomnę jak nówke spodek najnowszy model na tamte czasy, sam im napęd tuningowałem dokumentnie rozwalili i przy okazji pól lasu. We trzech świrowali tym statkiem ale żaden się nie przyznał tylko zwalał jeden na drugiego. Już tak wkurzyli dowódce że "skończyło się ufoków sranie" i mają 100 letni zakaz lotu w atmosferze ziemskiej. Oficjalna wersja z 1969 roku brzmi "Technicy właczyli przez przypadek opóźnioną sekwencje zapłonu z źle przeprogramowanym autopilotem który ześwirował. A ufoków zatrzasło przez przypadek i byli zaskoczeni zwrotem wydarzeń." Mówię wam nie tylko ja jestem w szoku jak oni bez rozbijania się dolecieli do nas z Vegi!

Portret użytkownika Homo sapiens

Prezydent Rosji pan Putin to

Prezydent Rosji pan Putin to osoba wierząca, przynajmniej tak wydaje się być, wspiera Cerkiew, w przeciwieństwie do naszych władz, blokuje marsze pederastów ustawowo, pokazując społeczeństwu, że jest wyznawcą chrześcijańskim !
Natomiast w uni eurpoejskiej mamy tendencję odwrotną ! Nie wspominając Polski gdzie chrześcijaństwo jest przedstawiane w barwach czarnych...
 

 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Roberto

"...Jednak, jeśli uznamy, że

"...Jednak, jeśli uznamy, że zarówno Spirit jak i Opportunity dotarły na Marsa to pozostaje pytanie o to, co sfotografował Spirit. Ewidentnie coś tam jest i nie jest to paproch ani insekt, ani jaskółka. Mówimy przecież o Marsie, rzekomo jałowej planecie..." Heh fragment artykułu na tym oto portaliku Smile pasuje do czegokolwiek również do tych powyższych wypocin...Pozdrawiam wszystkowiedzących.
 
Ps. Księżyc ładnie dziś wygląda jak mały pieniążek, może ktoś go chwyci i kupi za to trochę rozumu na wagę?
Ps2 Polecam chwilę medytacji w wolnym czasie, może warto zastanowić się kim byliśmy 15, 10, 5 lat temu czym jesteśmy teraz i co nas czeka za za 5, 10, 15 lat. Jak w starym programie dla dzieci.

Portret użytkownika tropheus

:)  :)  no tak :)  w

Smile  Smile  no tak Smile  w niektórych testach jest plama atramentu Smile jedni widzą koze drudzy stokrotke Smile  wazne jest jak w szablonie oczka wycięte są Smile  Smile  rownie dobrze komentować mozna 1.5 metra pręta zbrojeniowego Smile   Smile   co jak co ale fantazji to nam zadna nacja nie zabierze Smile

Portret użytkownika pako1205

Czy to jest coś nie z tej

Czy to jest coś nie z tej ziemi taki destylator? Tak kolega bez zastanowienia lekko chyba się wypowiedział.Wyjaśnię:wiele lat temu prowadziłem pomiary grubości ścian rur właśnie przy takim bimbrowniku w Rafinerii Gdańskiej i skojarzyłem ten element z Rosji.Pozdrawiam kolegę.

Portret użytkownika Inspire

Brawo axel69 za wyjaśnienie.

Brawo axel69 za wyjaśnienie. Adminowi nie chciało się najwyraźniej nawet spróbować zweryfikować informacjii w google, ważne że news odfajkowany. I taka niestety jest jakość 98% (czasem zdarzają się wyjątki i to te 2%) artykułów na innemedium i zmianynaziemi. Byle cokolwiek wrzucić, byle dać pole do dyskusji, byle kase za wejścia i komenty przytulić. Ciekawe czy admin w ogóle puści ten komentarz czy może cenzura zadziała. Zobaczymy

Portret użytkownika dementator

Na trasie Poznań Szczecin

Na trasie Poznań Szczecin mijałem identyczny transport na autostradzie.Dziwiło mnie to,a teraz patrzę,że to tu.Prawdopodobnie to rura do gazociągu tak mi przyszło na myśl,ale mogę sie mylić.

Portret użytkownika kuzYn

  Jeśli zadali sobie tyle

 
Jeśli zadali sobie tyle trudu, żeby przetransportować to w całości, to znaczy że konstrukcja jest spawana. Być może zastosowano tam  jakieś spawy precyzyjne wykonane w  odpowiedniej temperaturze  lub ciśnieniu, skoro nie można było tego pospawać  w miejscu docelowym.
Wygląda na jakiś zbiornik do przechowywania czegoś bardzo szkodliwego dla zdrowia z dzielonymi komorami, które w razie przecieku, można było by  odciąć. To może być na odpady radioaktywne, lub chemiczne.
 

 

Portret użytkownika pasjonat

W zasadzie nie umiesz

W zasadzie nie umiesz powtorzyc bo co mozna zblizyc do zbiornika na odpady radioaktywne ? Zbiorniki sa dośc małe i bardzo ciezkie. Nie maja cylindrycznych kształtów i maja tylko jedna spoinę - służącą do zamknięcia owego zbiornika.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika baca

to wygląda jak wał napędowy

to wygląda jak wał napędowy jakiegoś tankowca - pewnie pomyka sobie z fabryki do stoczni.... - świadczą o tym dwaj panowie w odblaskowych kamizelkach... - gdyby to było UFO widzielibyśmy jak się na golasa prezentują szaraki...

Portret użytkownika Justy

Baca byłeś blisko ;) To

Baca byłeś blisko Wink To wielki wibrator dla wielkiej bogini z kosmosu! Patrz na te wielgachne wypustki! Ja nie mogę się mylić Wink Chyba że to sprasowane polskie mohery zrobione finalnie w wała - a patrząc na gabaryt to możliwe.

Portret użytkownika axell69

:) jeśli masz  rację  to  mam

Smile jeśli masz  rację  to  mam pytanie 
jakiego typu energia  potrzebna  jest do napędzenie "galaktycznego wibrarka"  
bo jak rozumiem   kosmiczna Bogini  potrzebuje 
miedzygwiezdnego  orgazmu -
 ziemianie nie są w stanie takiej wspaniałej energii dostarczyć 

 

Portret użytkownika pasjonat

.. dodałbym ze wygląda na

.. dodałbym ze wygląda na pylon wodnej platformy wiertniczej posiada jakby jarzma do kostrukcji wspornikowej, inne wyjscie to wnetrze żarna  w podobnych robi sie cement mieszajac i miazdzac na pyl skladniki przy pomocy kul z stali.

Myślę, więc jestem...