Transport tajemniczego obiektu w Rosji

Kategorie: 

To nagranie zdobyło sobie wielką popularność w światowym Internecie. Jedno z jego kopii umieszczona przez słynnego badacza UFO funkcjonującego pod pseudonimem UFO Scandinavia, została odwiedzona 25 milionów razy. Popularność tego nagrania polega chyba na tym, że rzeczywiście nie wiadomo, co tak naprawdę transportowali Rosjanie.

 

Nie wydaje się, aby była to jakaś technologia pozaziemska, był to raczej fragment jakiejś większej konstrukcji, coś jak wirnik z elektrowni. Taka struktura z racji swoich rozmiarów jest tak zwanym obiektem pozagabarytowym. Na terytorium Rosji tego typu wielkie konstrukcje transportowe mogłyby być wykorzystywane na przykład do przewożenia fragmentów rakiet kosmicznych.

 

Źródło: http://www.itar-tass.com/c11/627488.html

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika pasjonat

podpytałem stoczniowca z

podpytałem stoczniowca z Hollandi i mowi ze sa to tzw pressure vessels sluzace jak np magazyna wysokowybuchowych gazow, moga sluzyc jako boilery, albo rdzenei reaktorów. Axell trafil dosc precyzyjnie. U ruskich po dzien dzien pytaja co to jest ....[ibimage==16256==400naszerokosc==Oryginalny==self==null][ibimage==16255==400naszerokosc==Oryginalny==self==null][ibimage==16254==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Sasza z Bajkonura

To te ufo latające cygaro.

To te ufo latające cygaro. Trochę już wysłużony ten statek kosmiczny, nie mogły ufoki go odpalić to do Bajkonura go holują, doczepimy jakieś rakiety byle by wywalić w kosmos a ufolom powiemy że naprawione. A w kosmosie niech się martwią. Co za ufole mówie wam same problemy z nimi, jak nie rozbijają się w Roswell bo tymi chudymi łapkami nie umieją spodka wyprowadzić, to jakimś szmelcem lądują i potem latają za człowiekiem wymachując łapkami i wlepiając te wielkie czarne gały piszcząc i prosząc "Wójcio Sasza naprawi statek?" A namolni są bo wogóle nie sypiają! Już nie wspomnę jak nówke spodek najnowszy model na tamte czasy, sam im napęd tuningowałem dokumentnie rozwalili i przy okazji pól lasu. We trzech świrowali tym statkiem ale żaden się nie przyznał tylko zwalał jeden na drugiego. Już tak wkurzyli dowódce że "skończyło się ufoków sranie" i mają 100 letni zakaz lotu w atmosferze ziemskiej. Oficjalna wersja z 1969 roku brzmi "Technicy właczyli przez przypadek opóźnioną sekwencje zapłonu z źle przeprogramowanym autopilotem który ześwirował. A ufoków zatrzasło przez przypadek i byli zaskoczeni zwrotem wydarzeń." Mówię wam nie tylko ja jestem w szoku jak oni bez rozbijania się dolecieli do nas z Vegi!

Portret użytkownika Homo sapiens

Prezydent Rosji pan Putin to

Prezydent Rosji pan Putin to osoba wierząca, przynajmniej tak wydaje się być, wspiera Cerkiew, w przeciwieństwie do naszych władz, blokuje marsze pederastów ustawowo, pokazując społeczeństwu, że jest wyznawcą chrześcijańskim !
Natomiast w uni eurpoejskiej mamy tendencję odwrotną ! Nie wspominając Polski gdzie chrześcijaństwo jest przedstawiane w barwach czarnych...
 
[ibimage==16200==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]
 
[ibimage==16201==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]
[ibimage==16202==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Roberto

"...Jednak, jeśli uznamy, że

"...Jednak, jeśli uznamy, że zarówno Spirit jak i Opportunity dotarły na Marsa to pozostaje pytanie o to, co sfotografował Spirit. Ewidentnie coś tam jest i nie jest to paproch ani insekt, ani jaskółka. Mówimy przecież o Marsie, rzekomo jałowej planecie..." Heh fragment artykułu na tym oto portaliku Smile pasuje do czegokolwiek również do tych powyższych wypocin...Pozdrawiam wszystkowiedzących.
 
Ps. Księżyc ładnie dziś wygląda jak mały pieniążek, może ktoś go chwyci i kupi za to trochę rozumu na wagę?
Ps2 Polecam chwilę medytacji w wolnym czasie, może warto zastanowić się kim byliśmy 15, 10, 5 lat temu czym jesteśmy teraz i co nas czeka za za 5, 10, 15 lat. Jak w starym programie dla dzieci.

Strony