Transport tajnego pojazdu wyglądającego jak latający spodek

Kategorie: 

Nietypowy transport zaobserwowali mieszkańcy stanu Oklahoma w USA. Konwój wojskowy przewoził coś o kształcie latającego spodka. Nietypowy ładunek zaobserwowano na jednej z amerykańskich autostrad. Od razu uruchomiło to lawinę pytań, co do tego, czym był ten nietypowy obiekt.

 

Większość osób uważa, że był to tajny pojazd nowego typu, który ma oznaczenie kodowe X-47B i rzeczywiście, gdyby nie brakujące skrzydła po bokach mógł to być ten pojazd. Ten detal jednak można wyjaśnić tym, że skrzydła zdemontowano na czas transportu.

Inni świadkowie wprost piszą o tym, jako UFO dywagując na temat możliwości militaryzacji jakiejś przechwyconej technologii pozaziemskiej. Jak jest naprawdę? Niech każdy sam oceni.

[ibimage==11057==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

 

Źródłohttp://winfieldcourier.com/articles/2011/12/12/online_extra/doc4ee624385019c803422311.txt

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika bienio

To jest proste....   Chcą wam

To jest proste.... Chcą wam pokazać że ufo isnieje i dlatego sięnie kryją, a zaraz ten statek będzie użyty do zbombardowania ziemi i wmówienu nam że ufo nas atakuje, ale zaraz za ciosem pójdzie wiecej, oświadcza że nubiru leci, itp, pieniędz zniknie...i takie domino..... Wiec, lepiej przygotowac się na to ale tylko spokojem.....niczym innym i poznać prawdę.... Powodzenie dla wszystkich w tym czasie...

Portret użytkownika ARTUR

To jest staroć z lat

To jest staroć z lat siedemdziesiątych oparty jeszcze na niemieckiej technologii z II wojny ,podobny odkryto w Bałtyku latem tego roku ,prawdopodobnie spadł podczas próbnych lotów.

Portret użytkownika Anioł

Coś tu nie gra. Nie

Coś tu nie gra. Nie transportowali by takiego pojazdu bez uprzedniego odpowiedniego maskowania. Z pewnością byłby chroniony od widoku publucznego. Więc albo było to celowe zagranie mające np. testować reakcje społeczne lub zakres rozchodzenia się infomacji itp. Albo prozaicznie był to projekt cywilny - reklamowy nie mający nic wspólnego z wojskiem. Np. wieźli reklamę do jakiegoś baru w Roswell.

Portret użytkownika chmielek

Masz racje kolego bezzałogowe

Masz racje kolego bezzałogowe pojazdy to przyszłość techniki wojskowej. USA wprowadza celowo dezinformacje, chronią swoje patenty, a media piszą o jakiś tam kosmitach,brednie, latające talerze to wojskowe drony. wiele mocarst światowych posiada takie maszyny.  Pamietajmy że UFO to skrót językowy od niezidentyfikowany pojazd latajacy, a nie ze to odrazu zielone ludziki.