Trójkątne UFO nad Pensylwanią

Kategorie: 

Do ciekawej obserwacji UFO doszło 4 marca 2013 w Stanach Zjednoczonych, w stanie Pensylwania. Jest to przypadek, kiedy filmowany obiekt zaczyna zmieniać kolory a niektórzy widzą nawet że zmienia kształty. Wyraźnie jednak widać, że posiada silne źródła światła.

 

Świadek ustalił, że miejsce, w którym zawisł obiekt znajduje się bezpośrednio nad linią wysokiego napięcia. Wygląda na to, że obiekt czerpał jakoś energię. Po chwili obiekt zaczyna się oddalać, leci najpierw dość powoli a po chwili przyspiesza i znika za horyzontem. W pewnym momencie daje się zobaczyć znajome trzy światełka typowe dla tak zwanych latających trójkątów vel Aurora. Mieszkańcy Pensylwanii twierdza, że takie obserwacje zdarzają się przynajmniej od trzech lat. Wiele, zatem wskazuje na to, że może to być jakaś technika wojskowa, ale policja nawet zapytała wojsko, czy ma z tym coś wspólnego i armia amerykańska nie przyznała się do tego, że ma coś wspólnego z tymi incydentami.

[ibimage==16822==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

W tym konkretnym przypadku pojawiają się też sugestie, że obiekt ten to po prostu dron z czterema rotorami zdolny dokładnie do takiego ruchu jak obiekt na zdjęciu. Przy nocnym niebie z łatwościa może uchodzic za UFO i jest to przypadek trudniejszy do wykrycia niż zwykły chiński lampion. Inna opcja jest taka, że faktycznie mamy tutaj do czynienia z jakimś nieznanym rodzajem statku powietrznego, ale jego zmiennokształtność jest raczej dyskusyjna. Mimo to obserwacja jest wyjątkowa i trudna do wytłumaczenia.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze