Trójkątny świecący obiekt pojawił się na niebie nad Moskwą

Kategorie: 

Ten dziwny film wideo został niedawno przesłany na YouTube przez użytkownika Vladegen. Według opisu, jest to niezidentyfikowany obiekt latający na niebie nad Moskwą.

 

Byłoby łatwo odrzucić to, jako żart. Możliwe, że film powstał w komputerze zdolnego inżyniera obrazu specjalizującego się w postprodukcji. A może to jakiś latawiec z dużym jasnym światłem typu LED? Wydaje się, że jest coś dziwnego w tym filmie.

 

Obiekt jest zbyt wysoko na niebie i jest zbyt duży, aby to mógł być latawiec. Poza tym wydaje się być częściowo w chmurach.  Sam fakt, że chmury, przechodzą nad jasnymi światłami jest dobrym sygnałem, że nie może to być raczej wideo stworzone komputerowo. Większość fałszerzy nie robi ich aż tak szczegółowo.

 

Może to być test jakiejś nieznanej broni, ale dopóki nie dowiemy się, co to było nazywanie tego UFO jest jak najbardziej uprawnione.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Electronic

Pierwszy raz spotkałem się z

Pierwszy raz spotkałem się z określeniem czy projektem TR-3B i najlepsze jest to iż kojarząc fakty wsumie miałem wtedy około 10-11 lat czyli był to gdzieś 1996 bawiąc się wchowanego z kumplami koło 23 w Siedlcach mazowieckie zobaczyliśmy to cholerstwo wsumie spkojnie przemieszczające się na wysokości trudno mi określec jakiej ale było widać pełen kształt gdzie w tle było widać przelatujące satelity. Pamiętam że obsrani byliśmy wtedy nieźle i potem nie wiem czy to był samoloty ale 5 minut jak przeleciał nad nami poleciało wjego kierunku szereg co mógł bym określić jako "myśliwce" chyba było słychać huk ich silników nie pamiętam dokładnie ale raczej przypominały konwencjonalne samoloty może z mińska maz. puścili na zwiady ekipe.Co jak co pamiętam to do dziś ;]