Trzymiesięcznemu dziecku z Indii pali się skóra gdy się spoci

Kategorie: 

W Indiach znowu doszło do zdumiewającego przypadku medycznego. W Chennai urodziło się dziecko o imieniu Rahul, które ulega wciąż spontanicznemu samozapłonowi.

 

Dziecko staje w płomieniach, gdy tylko się spoci. Lekarze podejrzewają, że skóra niemowlęcia emituje jakieś łatwopalne gazy. Pierwszy raz malec stanął w płomieniach, gdy miał 9 dni. Od tego czasu zdarzyło się to już trzykrotnie. Skutki samozapłonu malca są opłakane. Ma on poparzone 10% ciała. Lekarze mówią już o potrzebie przeszczepów skóry.

 

Specjaliści polecili zrozpaczonym rodzicom, aby trzymali dziecko w klimatyzowanym pomieszczeniu i z dala od łatwopalnych substancji. Nie będzie to proste, bo w Chennai może być bardzo ciepło i nie każdego stać na utrzymywanie klimatyzowanego pomieszczenia. Zresztą, każda awaria klimatyzatora może się wtedy skończyć tragicznie.

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Zenek

Na 23 sierpnia  naziści

Na 23 sierpnia  naziści "zapowiadają" masowe samozapłony więc nie jest wykluczone iż wtedy uruchomią te swoje orbitalne i naziemne nadajniki mikrofal by wraz z truciznami podawanymi w żarciu uzyskać w człowieku to co się zwykle uzyskuje w mikrofalówkach podgrzewając czasteczki H2O.
 
Kto nie musi niech lepiej się za metalowymi ścianami chroni bo to nie wiadomo czy to kolejny głupi żart typu "koniec swiata" czy faktycznie chcą masakrą odwrócić uwagę ludzi od bankrutującego dolara.
 
Jeśli takie przypadki wystąpią w Syrii czy innych krajach "arabskiej wiosny" to wiadomo iz to robota ciacyfera. W Europie zresztą także skoro zapowiedzieli już ze 3 tygodnie temu iż będa na "alciajdę" dokonywać masakr ludności cywilnej w zemscie za nie wkroczenie NATO do Syrii.
 

Portret użytkownika b@ron

w takie "cuda" nie wierzę

w takie "cuda" nie wierzę ...jeśli takie coś ma faktycznie miejsce ,to zapewne owa religia potrzebuje pilnie cudu...a to że dziecko cierpi nikogo nie interesuje ...przedstawienie musi trwać...a każdy cud jest jakimś tam ratunkiem dla religi ...szlag trafia na takie cuda...niby co organizm może wydzielać z potem ,co ma temperaturę zapłonu 36,6 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika simon

akurat to, że się zapala do

akurat to, że się zapala do jest wywołane implozją w komórce, paliwem może być pot człowieka, a zapłonem nagłe odwrócenie biegunów w biopolu komórki miejscami. może tak może nie, ja słyszałem o tym już dawno i oglądałem dokumenty na ten temat, i wiadomo tyle, że większość takich ludzki po prostu spłonęła zostawiając po sobie ślad wcześniejeszymi opisami tego że to potrafią

Portret użytkownika caponetti

Bo widzisz Pulsar... woda w

Bo widzisz Pulsar... woda w stu stopniach sie zagotuje. Aluminium znajdziemy w atmoswerze (chemtrails). Brom w pożywieniu, bodajże pieczywo i wyroby mleczne. Choć to tylko teoria to nie wiemy kiedy zakłamania ludzkości początek a kiedy nieubłagany koniec.

Strony