Tybetański mnich zapowiada zbliżający się koniec świata, jaki znamy

Kategorie: 

Ogłoszono nową datę końca świata i o dziwo to ta sama data, którą zapewne wszyscy znamy, czyli 21 grudnia 2012. Potwierdzenie, że do tego dojdzie pochodzi podobno z oświadczenia pewnego tybetańskiego mnicha, który posługuje się pseudonimem "Wyrocznia Szambala".

 

Według tego przekazu koniec świata, jaki znamy potrwa w sumie dwa tygodnie. W trakcie ich trwania mieszkańcy Ziemi będą mieli wiele powodów do strachu. Brak tutaj szczegółów, ale można się domyślić, że wśród "atrakcji" mogą być trzy dni ciemności.

 

Tajemniczy mnich, który prawdopodobnie przekazuje to w imieniu jakiejś grupy religijnej, twierdzi, że po tych dwóch tygodniach wszystko zacznie wracać na dobre tory. Grudzień 2012 będzie według niego szczególny, ponieważ planety Układu Słonecznego ustawią się w rzędzie. To będzie można obserwować z Ziemi w postaci wielkiej parady planet. Według Tybetańczyka Ziemia przejdzie wtedy przez "punkt zero" i dzięki temu ludzkość otrzyma wielki impuls do rozwoju.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika mały budda

Symbole demonów przed

Symbole demonów przed buddyjskimi świątyniami mają znaczenie ochrony.
Demony są symbolami energii duchowych one są groźne dla tych, którzy mają negatywne energie w sobie bo mają zadanie wywołać strach i przerażenie.
Człowiek światła się śmieje lęk i strach nie istnieje.
Moc jest tworzona tzw. myślo-kształtach w formach myślowych energii duchowych.
Ja osobiście się śmieje z tego, gdyż człowiek kiedy przestaje panować nad sobą staje się, demonem buddyjskim.
Natomiast spokój miłość dobro przedstawia budde medytującego na trzecim oku.

Portret użytkownika mały budda

Witam serdecznie. Swastyka

Witam serdecznie.
Swastyka starożytny znak słońca występująca wielu kulturach, czasami różniących się od siebie. Najczęściej spotkać go można w Indiach, gdzie występuje   przede wszystkim jako element dodatkowy na wszelkich rodzajach kartkach z życzeniami powinszowaniami. Zwykle namalowany lub narysowany na różnorodnych materiałach , bardzo często w postaci uproszczonej lub odwróconej. Jest klasycznym, czyli magicznym znakiem opartym na sześciu kreskach( podobnie jak sześcioramienna gwiazda).
Swastyka w formie odwróconej lewoskrętna jest znakiem szczęścia w starotybetańskiej religii BON. Większość obrządków stanowi tam odwrotność podobnych praktyk buddyjskich.
Symbol lewoskrętnej swastyki jest wewnętrzną mocą- energią duchową. Sama figurka nie daje mocy ma tylko przypominać jako symbol mocy czakr ( koła energetyczne)  energetycznych występujących w ciele fizycznego człowieka. Każdy człowiek ma dostęp do energii mocy, ale musi być czysty jak białe światło w przeciwnym razie spali się w ogniu żywiołu energii kundalini. Samozapłon wystąpi kiedy ciało fizyczne nie będzie przystosowane do wzmożonego przepływu energii w meridianach. Przeszkodą jest  także lęk strach i obawa nie dają czystości wewnętrznego światła.
My jako ludzie mamy dostęp do mocy wszystkich żywiołów występujących w naturze oraz w naszym wnętrzu.
Koło, kwadrat, trójkąt i krzyż są symbolami okultystycznymi. Wszystkie religie mają symbole okultystyczne. Dzięki tym symbolom religie manipulują ludźmi i ich podświadomością.  Dlatego ludzie cierpią gdyż ,nie rozumieją zachodzących na ziemi i wszechświecie zmian. 
Symbol został aktywowany gdyż ,warunkiem zmian pola magnetycznego ziemi oraz świadomości ludzi  oraz zmiany biegunów odbywa się przez lewoskrętną   swastykę. Dlatego większość zmian odbywa się w kolejności odwrotnej. Wojny były spowodowane przez okrutnych agresorów. Więc spodziewajcie się nasilenia kataklizmów które, oczyszczą matkę ziemię z tych narodów które krew przelały i doprowadziły do cierpienia istot czujących na ziemi.
Buddyzm nie jest religią i nigdy nie będzie religią. Buddyzm to dążenie do mądrości oraz poznania natury umysłu aby wyzwolić się z kręgu życia i śmierci.
Pozdrawiam światłem życia. świadomości

Portret użytkownika bodżo

mam nadzieję, że to będzie

mam nadzieję, że to będzie koniec świata...świata głupoty, hipokryzji niczym nie zmierzonej, zawiści, psychomanipulacji, fanatyzmu, pieniędza, cierpienia bezbronnych, beznadziejnych technologii, strachu, mordów..im szybciej tym lepiej-czekam z utęsknieniem do.. kolejnego końca świata

Portret użytkownika mały budda

Witam serdecznie. Na

Witam serdecznie.
Na szczególną uwagę zasługuje przepowiednia indiańskiego wizjonera Denee’a , przedstawiciela plemienia Żółtych Noży, zamieszkującego tereny środkowej  Kanady. Przepowiednia ta została podana do publicznej wiadomości w 1988r.
„Wiele tych snów i wizji nie oznacza bezwzględnie, że  ludzie, którzy  nie są duchowo dostrojeni, nie mogą się dostosować do tych zmian. Nie będą mieli niezbędnej siły fizycznej, umysłowej i duchowej, żeby zmienić samych siebie.  Mówi się, że ludzkość oszaleje.  Pojawi się energia lub coś podobnego, co wywrze swój wpływ na atmosferę. W rezultacie ciśnienie w naszych mózgach zwiększy się o 35 procent. Mimo to ludzie, którzy stali się czyści duchowo i zaakceptują   energie nadchodzące z kosmosu, będą mogli przyswoić je i wykorzystać z pożytkiem dla siebie.
Odnajdą też chronione obszary, gdzie ów proces oczyszczania ludzi nie zrobi im krzywdy. Siedemdziesiąt albo nawet osiemdziesiąt procent  ludzi nie jest gotowych na transformację.
Teraz wyjaśnię dlaczego końca świata nie będzie, natomiast będzie szybko wzrastał potencjał elektryczno magnetyczny ziemi jak i wzrost ciśnienia  w ludzkim mózgu.
Obecnie ludzie mają lepsze widzenia odmiennej rzeczywistości, to jest wizje w czasie które pokazują obecnie zmiany a także nasze odbicie lustrzane. Jakiś czas temu byłem w głębokiej medytacji osiągnąłem duży relaks po przez technikę prana jamy-odpowiednie oddychanie aby bardziej dotlenić komórki w ciele fizycznym a tym samych komórki w mózgu. Tym sposobem można osiągnąć wewnętrzny spokój i możliwość zgłębiania natury umysłu. Absolut- uwaga wiąże się z dużym ciśnieniem w komórkach. Trzeba przygotować ciało po przez  ćwiczenia technik jogicznych.
Siedzę  sobie wyciszony a tu naglę dostrzegam swoim umysłem odbicie lustrzane mojej osoby czyli mojego zewnętrznego ludzkiego odbicia fizycznego ciała.  Jest to najpiękniejsza rzecz zobaczyć lustrzane wewnętrzne odbicie ciała fizycznego. Uważam  że, praca na swoim EGO ludzkim czyli fizycznym ciałem oraz EGO wewnętrznym  czyli energetycznym-duchowym dają rezultat harmonizacji pierwiastka żeńskiego oraz pierwiastka męskiego.
Reasumując zmiany ludzi ,ziemi oraz wszechświata idą w kierunku  osiągnięcia nadświadomości kosmicznej w drodze tych zmian religie oraz wierzący w boga przepalą się to znaczy nie pojmą zachodzących zmian a tym samym przepalą się wyniku zwiększenia ciśnienia w mózgu.
Zwiększa się liczba chorych na różnego rodzaju nowotwory, udary mózgu, zawały oraz zgony wynikające z problemów z sercem to są zmiany które zachodzą dzięki zmianom  pola elektryczno magnetycznego ziemi.
Zmiany szybko zachodzą ale mała ilość ludzi o tym wie, gdyż przebudzonym dano sposobność aby widzieli to co inni nie widzą i nie zobaczą przed śmiercią.
Jeszcze jedna rzecz do umysłu wpływa informacja iż, zmiany zostały przyspieszone aby ziemia się skalibrowała z czystą świadomością.

Portret użytkownika Fxx.dll

Patrzcie, patrzcie. Mamy do

Patrzcie, patrzcie. Mamy do czyniena z niesamowitym procesem. To już w grudniu nie będzie końca świata ?. Nie będzie skoku kwantowgo ?. Nie będzie przejścia przez równik galaktyczny ?. Nie bedzie przebudzenia 12 helis DNA ?. Nagle okazuje się, że owa data nie jest datą a tylko umownym symbolem oznaczającym jakiś tam okres, początek czegoś tam co ma trwać cały 2013. He He He... Nie wyrabiam...

Portret użytkownika promień

Chyba nie śledzisz

Chyba nie śledzisz wszystkiego co się tu dzieje i o czym się mówi. Osobiście nigdy nie podawałam daty końca świata. Mówiłam o kataklizmach i o zmianach, które mają nadejść. Trzeba czytać znaki, Bóg nie poda daty. Bo końca świata tak jak sobie ludzie wyobrażają nie będzie. Ale będą kataklizmy i zmiany. Na pewno będzie przebiegunowanie i polaryzacja ziemi. I Jezus chce abyśmy sie do tego przygotowali, szczególnie Polska. Dużo ludzi może zginąć i dla nich może to być koniec, tak jak dla tych, którzy zginęli teraz w USA w czasie huraganu. Odnośnie Majów to już wiadomo, że są następne odkrycia, które zaprzeczają jakoby według nich miał być koniec świata.

Portret użytkownika Fxx.dll

Tajemniczy mnich

Tajemniczy mnich ("Tybetańczyk") podyktował w sesjach channelingowych H.Bławackiej tekst "Doktryny Tajemnej" stanowiącej wykładnię Teozofii. Co ciekawe znajdujemy tam podwaliny NWO, które zostały silnie rozwinięte w pracach A.Bailey. Ech ci "Tybetańczycy"...

Portret użytkownika normalny

Dlaczego nie ukazał się mój

Dlaczego nie ukazał się mój post? Komu przeszkadzało, że podważyłem autentyczność wypowiedzi japońskiej księżniczki? A komu przeszkadzało, że omówiłem ryzyko wynikające ze specyficznego układu planet w grudniu, gdy mogą wystąpić zaburzenia grawitacji i magnetosfery/jonosfery?

Portret użytkownika TVN

Na TVN jest juz nawet

Na TVN jest juz nawet raklama  na ktorej widac okragla spalona kule ziemska a po chwili w tle pokazuje sie data 24.12.2012  . Reklama trwa okolo 5 sek.
Czy ktos z was widzial to w telewizji ?

Portret użytkownika Prorok Annunak

Prawda Endor.Arka przymieża

Prawda Endor.Arka przymieża wyłoni się z morza,wytryśnie z niej wielkie światło i zaleje całą ziemię.Przemienimy się w anioły i polecimy do Plejad,a tam wstąpimy w czwartą gęstość.Gdzie będziemy dziećmi naszych stworzycieli których stworzył Bóg.Będą nas prowadzić do całkowitej wolności.
 
 

Portret użytkownika Endor

Dlatego trzeba się modlić do

Dlatego trzeba się modlić do Zbawiciela Chrystusa za ludzkość i za tego mnicha ! Tylko Miłosierdzie Boskie uratuje Ludzkość ! Tylko Stwórca okazując Miłosierdzie Boskie jest w stanie nas uratować ! Maryja Dziewica jest tą która uwalnia od zniewoleń !

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika tropheus

Endor módl sie do kogo chcesz

Endor módl sie do kogo chcesz i jak chcesz ale nie mow innym  do kogo sie maja modlic Smile Twa religia daje Ci wsparcie ? jesli tak to trzymaj siej jej ,mnie osobiscie zniecheca ona zbyt duzo krwi ma na sobie wiec nie jest pokojowa mimo ze tak mowia wasi pasterze Smile a patrzac na nich i ich skrzywienie moralne wybacz -- jesli tak maja wygladac posrednicy miedzy mna a Żrodlem to  cos jest nie tak.  Ale wolna wola Smile Co do Twych swietych ktorych wymieniles , moze znasz powody dla ktorych maj uratowac tylko w nich wierzacych ,niewazne czy dobrzy czy zli  ale wystarczy ze sie modla ? O takich im chodzi ?  Wiesz byc moze masz racje ,niech zabiora do siebie tych  swoich , ksiezy , biskupow , zakonnice , itp. cala ta Budżetówke no i oczywiscie tych co wystarczy ze sie modla . A wtedy zostana ci co swymi dzialaniami zastepuja modlitwe ,i nastapi piekny okres na ziemi Smile  w koncu diabłą tez nalezy sie odpoczynek od zepsutych ludzikow .

Portret użytkownika promień

Najpierw trzeba posiąść

Najpierw trzeba posiąść wiedzę na temat chrześcijaństwa, a potem sie wypowiadać. Wybacz, ale powtarzasz stare, wytarte slogany to co mówią podobni do ciebie. Chrześcijaństwo to wielkie bogactwo naszej cywilizacji.  Ludzie popełniali i będą popełniać błędy. Ty nigdy nie zbłądziłeś? Widzisz belkę w oku swojego brata .... . Wielu zbłądziło cy by się nikt nie chlubił.... . Ale z tego co widzę to martwisz sie o siebie, co będzie z takimi jak ty. Nie martw się - wszyscy staniemy przed sądem. Nie sądź, żebyś nie był sądzony. Będziemy sądzeni z miłości. Przyjdzie moment, że poznasz Jezusa, poznasz też siebie i będziesz mógł dokonać wyboru. Jezus czeka na każdego z nas. Chce żeby każdy był zbawiony. Codziennie puka do naszych serc, drzwi. Przyszedł do swoich a swoi go nie przyjęli, bo inaczesj sobie Go wyobrażali, chociaż mieli proroków, którzy go zapowiadali. Może być, że i teraz tak będzie, baczcie abyście nie przegapili czasu nawiedzenia domu waszego. "Niebo i ziemia przeminą, ale moja słowa nie przeminą". Wybacz ale to co powtarzasz za innymi to jest prymitywny argument szatana, wielu na to złapał, wielu pobłądziło, odeszło. Błogosławię was, niech Bóg da wam mądrość i możliwość poznania tego co na górze i tego co na ziemi. Niech miłość i pokój Jezusa zostaną z wami teraz i na wieki.  Szukajcie dobra a nie zła abyście żyli. Jezus przyszedł życie dać światu nie śmierć. Pokój i dobro. Amen. 

Portret użytkownika samten

pobojem i priestaniem he

pobojem i priestaniem he he
Żaden tybetański mnich czy lama mający realną wiedzę i wgląd nigdy nie "informował by" o takich sprawach w ten sposób bo to stoi to w sprzeczności z istotą ścieżki jaka do wglądu prowadzi. Wszystkie ludzkie czyny, myśli i intencje są jak fale -wracają do  źródła. Chaos i pomieszanie też.  Jezus mawiał że" co zasiejesz to zbierzesz" i trudno z tym dyskutować.

Portret użytkownika arkmal

Coś mi sie wydaje, że to

Coś mi sie wydaje, że to wszysto to tylko paplanina ludków mających nadzieję na zmianę. Uzewnętrznia się zmęczenie dotychczasową egzystencją stąd te "rewelacje". Chciałoby się zmiany na lepsze, wielu chciałoby zacząć od nowa z "czystym kontem". z jednej strony co jeśli nic się nie zmieni i brodząc w tym syfie przezyjemy nasze zycie bez większego celu, a z drugiej strony co jeśli tak?
Wydaje mi się, że jeśli ktokolwiek chce zmiany... niech zacznie od siebie bo dość naiwne jest liczyć na cud... bo coś się stanie i wszystko będzie piękne... marzenia ściętej głowy Smile

Portret użytkownika ja

a kto pamięta tego młodego

a kto pamięta tego młodego Hindusa, który podobno siedział pod drzewem nic nie jedząc i zapowiadał, że w kwietniu tego roku będzie coś tam robił. Tyle o nim nawijali a jakoś cisza w temacie.

Portret użytkownika Andree

wystarczy zainstalować jaki

wystarczy zainstalować jaki kolwiek program na androida, np sky eye lub jemu podobne. Na kazdym sobaczycie że planety już są w jednej lini razem ze słońcem. To już się dzieje od ponad pół roku, teraz one się wyrównują do szeregu.

Portret użytkownika ja

a powiedzcie mi jak te

a powiedzcie mi jak te ustawienia wpłyną na te pozostałe planety. tak hipotetycznie. I jeszcze. Jeżeli nic nie bedzie to czy ci wszyscy, którzy zapowiadają na ten grudzień te katastroficzne wydarzenia, odszczekają te swoje przekonania, czy tylko zmienią taktykę i wynajdą inny powód? Pamiętam Antrovis i ich zapowiedzi zamiany biegunów, wielkich powodzi z oceanów i tym podobne. I to też miało się wydarzyć w ciągu kilku najbliższych lat.

Portret użytkownika Andrzej1

Tak na marginesie, kąt

Tak na marginesie, kąt wyznaczony przez te planety jest najlepszym kątem do wejścia w naszą atmosferę.
A ja zapowiadam, że 21.12.2012 jak pójdę spać, zgaszę światło w sypialni (jak co dzień zresztą).
Zmiana zachodzi od 25.10.2012 do 18.04.2012, ta faworyzowana data oznacza początek możliwości szybszego przejścia wyżej dla ludzi. Być może niektórzy z nas po prostu znikną, a być może ktoś pomylił się o rok.

Portret użytkownika tropheus

nie wydaje mi sie Lucyfer :)

nie wydaje mi sie Lucyfer Smile raczej to cos , ze tak powiem stanie raczej kazdemu na <<drodze >>  powodow moze byc pare nie ma co starac sie precyzowac Smile a co do tych piramid --moim zdaniem sa mocno przereklamowane Smile ale to tylko me zdanie .A do ciebie Andrzeju 1 mam pytanie meczy mnie i meczy mysle ze wazne ale nie wiem jak to ugryzc Smile  co moze oznaczac cyfra 40 l nie ma znaczenia czy z numerologi czy z tzw mitow itp . dosc czesto sie przewija alibaba i czterdziestu rozbojnikow itp. moze obilo ci sie o uszy ,jakis watek z tym zwiazany ? Smile w tej historii Smile
pozdrawiam

Portret użytkownika logo

Jak czytam o mnichu "...który

Jak czytam o mnichu "...który posługuje się pseudonimem..." to już pękam ze śmiechu Wink "Artyści" od siedmiu boleści. Nie martwcie się - w przyszłym roku będziecie tak samo bakać na swoich prezesów i rady nadzorcze jak dotychczas. Jedyne co się na 100% zmieni to opłaty za prąd i gaz.

Portret użytkownika promień

Mnich Tybetański? A dlaczego

Mnich Tybetański? A dlaczego nie napiszecie, że Promyk coś na ten temat pisał?  "Żaden prorok nie jest mile widziany w swojej ojczyźnie". Ojciec Pio i inni prorocy też o tym mówili. Zapisujcie moje proroctwa, bo z rękawa i z internetu ich nie biorę. Jeszcze raz: Trzy dni ciemności: Jezus: Noc będzie dniem. Człowiek zobaczy siebie jak w zwierciadle. Zobaczy siebie takim jaki jest. Świat się zatrzyma spotka sie przeszłość z przyszłością.  Zero, godzina zero. Zmieniam świat na lepszy. Nowy kod istnienia, nowe zasady życia. Wszystko będzie miało sens jak sie zacznie, jak się zmieni. Wasze życie nabierze sensu. Wasze życie zmieni się na lepsze. Cała wiedza zniknie. Wszystko zostanie stworzone na nowo. Na nowych zasadach. W szkole Pana Boga  będą ci co wytrwają. Czas łaski, czas burzenia murów przeszłości. Odejdźcie od moich bram, którzy zło czynicie. Idź i opowiadaj o tych zdarzeniach. Kochaj Pana Boga swego, kochaj wszystkich ludzi bo Bóg was przemienia. Nastał czas zbawienia, nastał czas pokory i pokoju. Promieniowanie miłości. Bóg będzie opromieniał nią świat. Pij, którz jak Bóg. bóg będzie sądził świat za ich czyny. Mamy wypatrywać, tego co w górze. Dążymy do wieczności. Żyjemy dla Boga. Bóg przyjdzie pojednać świat ze sobą. Nastanie godzina ciszy. Wszyscy zamilkną. Wszyscy będą wznosić ręce do Pana Boga i oczekiwać sądu. Bóg da wiarę tym, którzy będą go oczekiwać. Bóg przemieni wtedy świat na lepszy. Bóg oczekuje naszego nawrócenia. Odrzucenia tego co czcze, bezużyteczne. Jaki to czas oczekiwania na sąd, obmycia z brudu? Nawracajcie się i wierzcie w ewangelię. Miłość będzie rządzić światem nie śmierć. Miłość Boża jest delikatna, czuła, opiekuńcza. Stroni od zła, od tego co nieświęte. Dbajcie o czystość dusz waszych. Wgląd w siebie jaka jesteś, jacy jestesmy. Troszczycie się o wiele, czy troszczycie sie o swoje zbawienie? O zbawienie innych dusz? Nie powtarzać błędów, szukajcie Boga, szukajcie prawd Bożych. Bóg nowe światy stwarza. Zmieni się obraz pola grawitacyjnego. Odmieni się czas. zmieni się pole widzenia spraw ludzkich i boskich. Bóg chce waszej przemiany. Przemiany ludzi na lepszych. Zły czas się kończy. Pisz o przemianach jakie będą. Budzi się czas historii. Ludzie będą słyszeć hałas krzyki. To będzie wielkie zmartwychwstanie. Ziemia się musi oczyścic z grzechów Narodów. Myślą o pieniądzach a tu jest czas na adoptowanie się do nowych warunków życia. Rok przestępny. Nowe zasady życia. Rok światła, nastąpi iluminacja na niebie. Zobaczymy rzeczy, których do tej pory nie widzieliśmy. I jeszcze trzy dni ciemności: Transceniczna przestrzeń, transceniczne światy. Apokaliptyczna wojna światów. Jezus tu przyprowadzi swoje wojsko, które tu będzie toczyć walkę o nas, o każdego z was. Siły diabła stoczą walkę z Jezusem. Czyści bądzcie i przygotowani na dzień trudny. Amen

Portret użytkownika TrueHunter

 "Które jest pierwsze ze

 "Które jest pierwsze ze wszystkich przykazań?" Jezus odpowiedział: "Pierwsze jest: Będziesz miłował Pana, Boga swego, całym swoim sercem, całą swoją duszą, całym swoim umysłem i całą swoją mocą. Drugie jest to: Będziesz miłował swego bliźniego jak siebie samego. Nie ma innego przykazania większego od tych"

Największym złem jest krzywdzić bliźniego, bo wten sposób Boga krzywdzisz. I tak samo jest gdy krzywdzisz samego siebie.

Portret użytkownika baca

czy to znaczy Promień że

czy to znaczy Promień że jak:
- cała wiedza nie zniknie
- wszystko nie zostanie stworzone od nowa
- bóg nie przemieni świata na lepszy
- nie nastanie godzina ciszy
- nie nastąpi zmartwychwstanie
- i Jezus nie przyprowadzi swojego wojska
TO TY ZEBY NIE WYJSC NA IDIOTĘ UROCZYŚCIE PÓJDZIESZ SIĘ UTOPIC ?
w takim razie trzymam kciuki gościu

Portret użytkownika Lucifer

Wszystkie starożytne kultury

Wszystkie starożytne kultury wspominają o końcu Ery Ciemności a nie końcu Świata.
Data 21 grudnia oznacza koniec Ery Ryb, a w kalendarzu Słowian, wyznacza koniec Nocy Swaroga.
Kłamstwem jest, że wszystko potrwa jeden dzień. Okres ten będzie trwał do 23 stycznia 2013r.
Oczywiście 3 dni ciemności to bajka od religijnych fanatyków. Podobnie sprawa ma się z ustawieniem planet w jednej linii.
Jak widać na poniższym obrazku, planety nie ustawią się w rzędzie.
Co do samego roku 2012 to on już dawno minął, obecnie w kalendarzu powinien być 2017r.

Portret użytkownika devoratus

Oczywiście, że się ustawią w

Oczywiście, że się ustawią w jednym rzędzie.
 
Wielokrotnie pisano (chyba nawet na tej stronie), że to co nazywamy "paradą" planet - jak sama nazwa wskazuje jest postrzegane oczami obserwatora, znajdującego się na ziemi. Ustaw cały układ/symulację z punktu widzenia ziemskiego, a przed oczami otrzymasz wszystkie planety, w jadnej linii/po skosie.
 
Jak na osobę "niosącą oświecenie" to troszkę za mało się wysiliłeś szukając tych informacji...
Pozdrawiam Wink

Portret użytkownika janusz

Czym się niby różni

Czym się niby różni spojrzenie z góry czy z dołu na planety od spojrzenia na nie z Ziemi.Skoro patrząc z góry nie widzimy jednej linii to nie będzie jej także gdy będziemy spoglądać z Ziemi.Pozdrawiam.

Strony