Tybetański mnich zapowiada zbliżający się koniec świata, jaki znamy

Kategorie: 

Ogłoszono nową datę końca świata i o dziwo to ta sama data, którą zapewne wszyscy znamy, czyli 21 grudnia 2012. Potwierdzenie, że do tego dojdzie pochodzi podobno z oświadczenia pewnego tybetańskiego mnicha, który posługuje się pseudonimem "Wyrocznia Szambala".

 

Według tego przekazu koniec świata, jaki znamy potrwa w sumie dwa tygodnie. W trakcie ich trwania mieszkańcy Ziemi będą mieli wiele powodów do strachu. Brak tutaj szczegółów, ale można się domyślić, że wśród "atrakcji" mogą być trzy dni ciemności.

 

Tajemniczy mnich, który prawdopodobnie przekazuje to w imieniu jakiejś grupy religijnej, twierdzi, że po tych dwóch tygodniach wszystko zacznie wracać na dobre tory. Grudzień 2012 będzie według niego szczególny, ponieważ planety Układu Słonecznego ustawią się w rzędzie. To będzie można obserwować z Ziemi w postaci wielkiej parady planet. Według Tybetańczyka Ziemia przejdzie wtedy przez "punkt zero" i dzięki temu ludzkość otrzyma wielki impuls do rozwoju.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika mały budda

Symbole demonów przed

Symbole demonów przed buddyjskimi świątyniami mają znaczenie ochrony.
Demony są symbolami energii duchowych one są groźne dla tych, którzy mają negatywne energie w sobie bo mają zadanie wywołać strach i przerażenie.
Człowiek światła się śmieje lęk i strach nie istnieje.
Moc jest tworzona tzw. myślo-kształtach w formach myślowych energii duchowych.
Ja osobiście się śmieje z tego, gdyż człowiek kiedy przestaje panować nad sobą staje się, demonem buddyjskim.
Natomiast spokój miłość dobro przedstawia budde medytującego na trzecim oku.

Portret użytkownika mały budda

Witam serdecznie. Swastyka

Witam serdecznie.
Swastyka starożytny znak słońca występująca wielu kulturach, czasami różniących się od siebie. Najczęściej spotkać go można w Indiach, gdzie występuje   przede wszystkim jako element dodatkowy na wszelkich rodzajach kartkach z życzeniami powinszowaniami. Zwykle namalowany lub narysowany na różnorodnych materiałach , bardzo często w postaci uproszczonej lub odwróconej. Jest klasycznym, czyli magicznym znakiem opartym na sześciu kreskach( podobnie jak sześcioramienna gwiazda).
Swastyka w formie odwróconej lewoskrętna jest znakiem szczęścia w starotybetańskiej religii BON. Większość obrządków stanowi tam odwrotność podobnych praktyk buddyjskich.
Symbol lewoskrętnej swastyki jest wewnętrzną mocą- energią duchową. Sama figurka nie daje mocy ma tylko przypominać jako symbol mocy czakr ( koła energetyczne)  energetycznych występujących w ciele fizycznego człowieka. Każdy człowiek ma dostęp do energii mocy, ale musi być czysty jak białe światło w przeciwnym razie spali się w ogniu żywiołu energii kundalini. Samozapłon wystąpi kiedy ciało fizyczne nie będzie przystosowane do wzmożonego przepływu energii w meridianach. Przeszkodą jest  także lęk strach i obawa nie dają czystości wewnętrznego światła.
My jako ludzie mamy dostęp do mocy wszystkich żywiołów występujących w naturze oraz w naszym wnętrzu.
Koło, kwadrat, trójkąt i krzyż są symbolami okultystycznymi. Wszystkie religie mają symbole okultystyczne. Dzięki tym symbolom religie manipulują ludźmi i ich podświadomością.  Dlatego ludzie cierpią gdyż ,nie rozumieją zachodzących na ziemi i wszechświecie zmian. 
Symbol został aktywowany gdyż ,warunkiem zmian pola magnetycznego ziemi oraz świadomości ludzi  oraz zmiany biegunów odbywa się przez lewoskrętną   swastykę. Dlatego większość zmian odbywa się w kolejności odwrotnej. Wojny były spowodowane przez okrutnych agresorów. Więc spodziewajcie się nasilenia kataklizmów które, oczyszczą matkę ziemię z tych narodów które krew przelały i doprowadziły do cierpienia istot czujących na ziemi.
Buddyzm nie jest religią i nigdy nie będzie religią. Buddyzm to dążenie do mądrości oraz poznania natury umysłu aby wyzwolić się z kręgu życia i śmierci.
Pozdrawiam światłem życia. świadomości

Portret użytkownika bodżo

mam nadzieję, że to będzie

mam nadzieję, że to będzie koniec świata...świata głupoty, hipokryzji niczym nie zmierzonej, zawiści, psychomanipulacji, fanatyzmu, pieniędza, cierpienia bezbronnych, beznadziejnych technologii, strachu, mordów..im szybciej tym lepiej-czekam z utęsknieniem do.. kolejnego końca świata

Portret użytkownika mały budda

Witam serdecznie. Na

Witam serdecznie.
Na szczególną uwagę zasługuje przepowiednia indiańskiego wizjonera Denee’a , przedstawiciela plemienia Żółtych Noży, zamieszkującego tereny środkowej  Kanady. Przepowiednia ta została podana do publicznej wiadomości w 1988r.
„Wiele tych snów i wizji nie oznacza bezwzględnie, że  ludzie, którzy  nie są duchowo dostrojeni, nie mogą się dostosować do tych zmian. Nie będą mieli niezbędnej siły fizycznej, umysłowej i duchowej, żeby zmienić samych siebie.  Mówi się, że ludzkość oszaleje.  Pojawi się energia lub coś podobnego, co wywrze swój wpływ na atmosferę. W rezultacie ciśnienie w naszych mózgach zwiększy się o 35 procent. Mimo to ludzie, którzy stali się czyści duchowo i zaakceptują   energie nadchodzące z kosmosu, będą mogli przyswoić je i wykorzystać z pożytkiem dla siebie.
Odnajdą też chronione obszary, gdzie ów proces oczyszczania ludzi nie zrobi im krzywdy. Siedemdziesiąt albo nawet osiemdziesiąt procent  ludzi nie jest gotowych na transformację.
Teraz wyjaśnię dlaczego końca świata nie będzie, natomiast będzie szybko wzrastał potencjał elektryczno magnetyczny ziemi jak i wzrost ciśnienia  w ludzkim mózgu.
Obecnie ludzie mają lepsze widzenia odmiennej rzeczywistości, to jest wizje w czasie które pokazują obecnie zmiany a także nasze odbicie lustrzane. Jakiś czas temu byłem w głębokiej medytacji osiągnąłem duży relaks po przez technikę prana jamy-odpowiednie oddychanie aby bardziej dotlenić komórki w ciele fizycznym a tym samych komórki w mózgu. Tym sposobem można osiągnąć wewnętrzny spokój i możliwość zgłębiania natury umysłu. Absolut- uwaga wiąże się z dużym ciśnieniem w komórkach. Trzeba przygotować ciało po przez  ćwiczenia technik jogicznych.
Siedzę  sobie wyciszony a tu naglę dostrzegam swoim umysłem odbicie lustrzane mojej osoby czyli mojego zewnętrznego ludzkiego odbicia fizycznego ciała.  Jest to najpiękniejsza rzecz zobaczyć lustrzane wewnętrzne odbicie ciała fizycznego. Uważam  że, praca na swoim EGO ludzkim czyli fizycznym ciałem oraz EGO wewnętrznym  czyli energetycznym-duchowym dają rezultat harmonizacji pierwiastka żeńskiego oraz pierwiastka męskiego.
Reasumując zmiany ludzi ,ziemi oraz wszechświata idą w kierunku  osiągnięcia nadświadomości kosmicznej w drodze tych zmian religie oraz wierzący w boga przepalą się to znaczy nie pojmą zachodzących zmian a tym samym przepalą się wyniku zwiększenia ciśnienia w mózgu.
Zwiększa się liczba chorych na różnego rodzaju nowotwory, udary mózgu, zawały oraz zgony wynikające z problemów z sercem to są zmiany które zachodzą dzięki zmianom  pola elektryczno magnetycznego ziemi.
Zmiany szybko zachodzą ale mała ilość ludzi o tym wie, gdyż przebudzonym dano sposobność aby widzieli to co inni nie widzą i nie zobaczą przed śmiercią.
Jeszcze jedna rzecz do umysłu wpływa informacja iż, zmiany zostały przyspieszone aby ziemia się skalibrowała z czystą świadomością.

Portret użytkownika Fxx.dll

Patrzcie, patrzcie. Mamy do

Patrzcie, patrzcie. Mamy do czyniena z niesamowitym procesem. To już w grudniu nie będzie końca świata ?. Nie będzie skoku kwantowgo ?. Nie będzie przejścia przez równik galaktyczny ?. Nie bedzie przebudzenia 12 helis DNA ?. Nagle okazuje się, że owa data nie jest datą a tylko umownym symbolem oznaczającym jakiś tam okres, początek czegoś tam co ma trwać cały 2013. He He He... Nie wyrabiam...

Portret użytkownika promień

Chyba nie śledzisz

Chyba nie śledzisz wszystkiego co się tu dzieje i o czym się mówi. Osobiście nigdy nie podawałam daty końca świata. Mówiłam o kataklizmach i o zmianach, które mają nadejść. Trzeba czytać znaki, Bóg nie poda daty. Bo końca świata tak jak sobie ludzie wyobrażają nie będzie. Ale będą kataklizmy i zmiany. Na pewno będzie przebiegunowanie i polaryzacja ziemi. I Jezus chce abyśmy sie do tego przygotowali, szczególnie Polska. Dużo ludzi może zginąć i dla nich może to być koniec, tak jak dla tych, którzy zginęli teraz w USA w czasie huraganu. Odnośnie Majów to już wiadomo, że są następne odkrycia, które zaprzeczają jakoby według nich miał być koniec świata.

Portret użytkownika Fxx.dll

Tajemniczy mnich

Tajemniczy mnich ("Tybetańczyk") podyktował w sesjach channelingowych H.Bławackiej tekst "Doktryny Tajemnej" stanowiącej wykładnię Teozofii. Co ciekawe znajdujemy tam podwaliny NWO, które zostały silnie rozwinięte w pracach A.Bailey. Ech ci "Tybetańczycy"...

Portret użytkownika normalny

Dlaczego nie ukazał się mój

Dlaczego nie ukazał się mój post? Komu przeszkadzało, że podważyłem autentyczność wypowiedzi japońskiej księżniczki? A komu przeszkadzało, że omówiłem ryzyko wynikające ze specyficznego układu planet w grudniu, gdy mogą wystąpić zaburzenia grawitacji i magnetosfery/jonosfery?

Portret użytkownika TVN

Na TVN jest juz nawet

Na TVN jest juz nawet raklama  na ktorej widac okragla spalona kule ziemska a po chwili w tle pokazuje sie data 24.12.2012  . Reklama trwa okolo 5 sek.
Czy ktos z was widzial to w telewizji ?

Strony