UFO na fotografii sprzed 140 lat?

Kategorie: 

Każdy, kto myśli, że obserwacje UFO to kulturalnie uwarunkowany fenomen, który pojawił się w połowie XX wieku będzie zaskoczony, gdy zobaczy tą fotografię z 1870 roku.

 

Fotografia przedstawia chmury nad Górą Waszyngton znajdującą się w stanie New Hampshire w USA. Zdjęcia zostały wykonane w technice trójwymiarowej, czymś, co miało za zadanie imitować obrazy trójwymiarowe. Na zdjęciu na tle chmur pojawia się obiekt w kształcie cygara.

[ibimage==10985==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Sceptycy wymyślili teorię, że obiekt to w istocie lecące gęsi. Inni doszukują się w tym jakiegoś fragmentu komety lub meteoru. Czy jest to UFO czy tylko psikus migawki? Zadecydujcie sami.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika ja

jest to bład na

jest to bład na kliszy,połączyłem obydwa zdjecia - kazdy kto ma okularki 3d do nabycia w sklepachz zabawkami za 5 zł Smile moze zobaczyc co wyszlo. Góry, wyglądają pięknie i w 3d,domnienamen ufo to jakas plama, jakby umiejscowiano na tle góry, bez 3d obrazek tutaj: www.sejsmo.pl/img.jpg

Portret użytkownika gash

No najpewniejsze jest to, że

No najpewniejsze jest to, że jest to MAZ na zdjęciu Wink Trzeba mieć naprawdę wyobraźnię, żeby się w tym doszukać w tym czegoś latającego Wink Jak dla mnie jest to zwyczajny błąd który powstał podczas robienia zdjęcia. 140 lat temu nie było klisz filmowych - fotki robiło się na szklanych płytkach. Wystarczy uszkodzenie płytki bądź obiektywu, jakiś syf, cokolwiek, żeby powstał nam jakiś artefakt Wink Wiec wstrzymajcie sensacyjne okrzyki. ET to raczej nie jest Smile