UFO może mieć bazę pod meksykańskim wulkanem

Kategorie: 

Badacze zaangażowani w SETI są pewni, że kontakt z inteligentnymi cywilizacjami pozaziemskimi to kwestia najbliższych kilku dekad. Być może jesteśmy bliżej niż nam się wydaje. Nad wulkanem Popocatepetl widziano ostatnio wiele niezidentyfikowanych obiektów. 

 

Zaczęto sugerować, że gdzieś w jego okolicy może się znajdować baza UFO. Warto dodać, że zwiększenie ilości obserwacji UFO wokół stożka stratowulkanu zbiegło się w czasie z jego zwiększoną aktywnością. Jest to zresztą nie jedyny przypadek obserwacji dziwnych obiektów w okolicy ziemskich wulkanów. Istnieją teorie zakładające, ze stała obecność UFO w okolicy wulkanów może nie być przypadkiem.

Co interesujące pojawiły się znowu pogłoski, że UFO gromadzą się, i tak naprawdę może to być przygotowanie do jakiegoś wydarzenia ( inwazja?) pod koniec tego roku. Te śmiałe teorie ich zwolennicy opierają na fakcie, że doszło do ogólnego wzrostu rejestrowanej w ostatnim czasie aktywności UFO.

Większość narodów świata bynajmniej nie neguje, że UFO zostały dostrzeżone na ich terytorium w jakimś momencie w przeszłości. Ponadto, wielu badaczy UFO zgadza się, że choć nie ma powalającej ilości informacji na ten temat, to w większości dzieje się tak gdyż wiele z nich zostaje utrzymane w utajnieniu ze strachu przed wytworzeniem globalnej histerii.

 

Kto wie czy rzeczywiście nie zobaczymy wkrótce w akcji osławionego „Projektu Bluebeam” i czy nie planuje się faktycznie jakiejś holograficznej inscenizacji koniecznej do zaprowadzenia nowego porządku na świecie. Przypadki meksykańskiego wulkanu przywodzą na mysl naszą polską Górę Świętej Anny, z której szczytu tez wciąż startują jakies światła.

 

Źródłohttp://www.ibtimes.co.uk/articles/301320/20120220/ufo-aliens-extra-terrestrials-classified-roswell.htm#ixzz1nhPKzbDp

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika ŁUKASZ

Jednym z wyzwań dla wielu z

Jednym z wyzwań dla wielu z was w tym czasie, będzie odnalezienie zrozumienia tej sytuacji i pokonanie strachu, który odczuwacie względem nich i powodu ich obecności. Wiele zależy od waszych umiejętności współpracy ze sobą nawzajem i to od was zależy także jak szybko przezwyciężycie strach, pozostawicie za sobą wątpliwości i brak zaufania i ujrzycie nas nie jako inwazję, ale jako waszą rodzinę, którą w rzeczy samej jesteśmy.

Portret użytkownika mario36

Jakis czas temu przeczytalem

Jakis czas temu przeczytalem na jakiejs angielskiej stronie ciekawa teorie odnosnie wzmozonej obserswacji UFO na calym swiecie. Napisze w skrocie, a jak znajde strone podam linka jak ktos bedzie chcial przeczytac w calosci. Pisali tak:
Cywilizacje Majow i Egipcjan regularnie odwiedzalali przybysze z innej planety. Nie ingerowali w ich zycie i rozwoj. Przekazali im tylko informacje, iz w 2012 roku przyleca i zgladza cala ludzkosc poniewaz ich planecie grozi nieunikniona zaglada w najblizszym czasie, a planeta Ziemia jest idealna do zamieszkania przez ich cywilizacje. UFO juz niby powoli robi przeprowadzke na Ziemie. Ludzkosc zostanie zniszczona w kilku minutach, tak ze bedziemy myslec ze to naturalna katastrofa. Majowie i egipcjanie niby o wszystkim wiedzieli, tylko nie mogli nam tego przekazac poniewaz kosmici by ich zgladzili. Zostawili tylko male ostrzezenie w postaci kalendarza, ktory do dnia dzisiejszego zostaje zagadka... Obcy zbudowali piramidy w Egipcie a w nich ukryli swoje bazy.

Adminie mam prosbe, jakbys mogl poszperac i znalezc cos wiecej na ten temat bylbym wdzieczny. Szukalem wiecej info na ten temat ale nie moglem znalezc.
Wiem ze to tylko kolejna teoria, ale mnie zaciekawila bardziej niz te wszystkie o koncu swiata w 2012 roku.

Portret użytkownika maciek23332

DROGI ADMINIE!Jestem stałym

DROGI ADMINIE!Jestem stałym bywalcem na stronie innemedium.pl, podziwiam i szanuję twoją pracę. Lecz film dodany jako rzekome manifestacje UFO jest, według mojej skromnej osoby, totalnym brakiem profesjonalnego podejścia do tematu z Twojej strony. Przeciętny Kowalski uczący się w szkole podstawowej o obrotach ciał niebieskich jest w stanie stwierdzić, że Ziemia w ciągu kilku godzin obraca się o kilkadziesiąt stopni. Na zamieszczonym filmie nagrana została prawie cała noc począwszy od zachodu słońca. Sugerowane UFO to nic innego jak zwyczajne gwiazdy "przesuwające" się po nieboskłonie. Natomiast pseudo gwiazdy to nic innego jak kurz, który osiadł na soczewce kamery. Podsumowując: proszę filtruj informacje, które dodajesz, ponieważ niektórym może to robić wodę z mózgu. A wpadki zauważam coraz częsciej.....

Portret użytkownika Raffi5000

czemu sporo gwiazd widać na

czemu sporo gwiazd widać na tle góry...przed nią ?? Jest przezroczysta, czy jak ? Poza tym, te poruszające się punkciki mogą być satelitami. Jakoś poruszają się w prostej lini i jednostajnie.

Wszystkim jest energia, nawet masą...a nawet przede wszystkim...

Portret użytkownika Maras

Nieee no jak słysze o tym

Nieee no jak słysze o tym śmiesznym blu coś tam.... jaki człowiek musiałby być słaby psychicznie żeby nie wiem radykalanie zmienić swoje życie, zachowanie itp itd oglądając jakieś nawet mega realistyczne hologramy ufo czy czego tam jeszcze nie wymyślą. Głupszej teorii spiskowej nie słyszałem. Ponadto wyśmiał bym organizatorów tego wszystkiego gdyby rzeczywiście do tego doszło, bo jaki sens ma okłamywanie ludzi poprzez holograficzne gówna skoro ludzie już wiedzą że "niby" takie coś planują. I powiem to jeszcze raz. Gdyby w końcu ujawniono że kosmici istnieją i są tutaj to ja bym sie do cholery nie przestraszył tylko podjarał w końcu coś by się zaczęło dziać w tym nudnym życiu;]

Portret użytkownika gash

O kurde. Adminie przeginasz

O kurde. Adminie przeginasz Wink Tyle spiskowych teorii na raz ? Wink Materiał to totalny schit. Nic z niego nie wynika i jest tak marnej jakości, że szkoda słów. "Co interesujące pojawiły się znowu pogłoski, że UFO gromadzą się, i tak naprawdę może to być przygotowanie do jakiegoś wydarzenia ( inwazja?)" <= jakie pogłoski, gdzie, skąd?"Ponadto, większość badaczy zgadza się, że choć nie ma wielkiej ilości informacji na ten temat, to w większości dzieje się tak gdyż większość z nich została utrzymana w utajnieniu ze strachu stworzenia globalnej histerii." <= jaka większość, jakich badaczy? 

Portret użytkownika ktoś_bliżej_nieokreślony

Też mnie ta dwa zdania

Też mnie ta dwa zdania poraziły. Smile Czytając te pierwsze zacytowane zdanie od razu pomyślałem o tym, żeby w końcu ta inwazja już była, skończyłyby się spekulacje.

Przeszłość paskudna, Przyszłość nie lepsza, a Teraźniejszości nigdy nie ma.