UFO nad Bugarach uchwycone w niemieckiej telewizji

Kategorie: 

Pod koniec zeszłego tygodnia na całym świecie nastąpiła kulminacja oczekiwań względem szczególnej daty, 21 grudnia. Jednym z najbardziej znanych miejsc gdzie gromadzili się zwolennicy końca świata była góra Pic de Bugarach. Podstawa teorii zakładającej, że to miejsce szczególne stanowiące dodatkową ochronę dla przebywających w tej okolicy osób, opiera się o przekonaniu, że góra jest w jakiś sposób powiązana z baza UFO. Okazało się, że 21 grudnia 2012 widziano tam jakiś dziwny obiekt.

 

Jedna z niemieckich telewizji, Phoenix TV prowadziła w dniu 21 grudnia specjalny program na żywo. Łączono się między innymi z Bugarach gdzie w trakcie programu wyraźnie widać było jakiś obiekt, który zawisł nad Pic de Bugarach.

To nie pierwsza obserwacja niezidentyfikowanego obiektu latającego dokonana w tej okolicy francuskich Pirenejów, ale biorąc pod uwagę fakt, że transmitowano to na żywo w telewizji jest to zdarzenie podwójnie zdumiewające. Być może był to helikopter policyjny, jednak nie wygląda to na znany model śmigłowca. Sprawa może pozostać niewyjaśniona na zawsze.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika MagdalenaS Struska

Poniżej podaje link do

Poniżej podaje link do galerii zdjęc wykonanych w 2005 roku nad górą Bugarach, na zdjęciach znajduję się cos co wygląda jak obiekt, jednak po dokładnej analizie stwierdziliśmy, że nie jest to obiekt UFO tylko systam magnetyczny jakich wiele pojawia się tu w okolicy.
http://www.andrzejstruski.com/gallery_50_archiwum-X.html
Poza tym gdyby to było UFO wielu by je zauważyło, a szczególnie ci, którzy na nie czekali na górze Bugarach. Widziałam ich rozżalone miny i zdezorientowane spojrzenia jak schodzili po tygodniu z góry, gdyż wielu ludzi uwierzyło w to UFO i wielu tam czatujacych w grotach było pewnych 100%, że tak się wydarzy, tym ludziom zawalił się cały świat.....mimo, iż końca swiata nie było.

Portret użytkownika Normalny

To chyba portal dla dzieci te

To chyba portal dla dzieci te innemedium.
Dzieciaki ogarnijcie się i nie siedźcie tyle w internecie.
To, że autor tej strony publikuje niesprawdzone infromacje i tandetne pod względem wiarygodności to jego sprawa, ale wasze wypowiedzi i opinie pokazują, że z młodzieżą jest gorzej niż myślałem.
 
Innemedium i Zmiany na Ziemi nie idźcie ta drogą Smile

Portret użytkownika promień

Powinniśmy wziąść pod uwagę

Powinniśmy wziąść pod uwagę fakt, że nawet jeżeli my nie widzimy ufo to nie znaczy, że go nie ma. Oni dla nas mogą być niewidoczni. Czasami ich widzimy. Być może, że po jakimś czasie ukażą się wiadomości, że niektórzy rozmawiali z ufoludami, albo byli na ich statku. A może i niektórzy znikną. Powinni rejestrować wszystkich kyórzy wjechali na ten teren i sprawdzić czy wyjechali. "Oni" mogli tam być i też doskonali bawić się, albo dziwić się co ci głupi ludzie sobie myślą. Poza tym ludzie którzy tam przyjechali i chcieli "ich" spotkać mogli spróbować stanąć samochodami pod górą i igać np. światłami, może by im odpowiedzieli. A tak siedzenie w jaskini i czekanie, że jakieś ufo ich znajdzie? Bez sensu. Fantazji im zabrakło. Jakąś dyskotekę by zrobili, przynajmniej by się dobrze bawili. 

Portret użytkownika 85r

  Niestety kropla deszczu i

 
Niestety kropla deszczu i się przesuwa razem z zoomem kamery. w 2:26s Tak samo inne większe krople w tym samym czasie zaczynają swoją wędrówkę Smile I też znikają te krople z pola widzenia gdy kamerzysta kieruje je na jasne niebo. Po za tym kropla deszczu widoczna staje się dokładnie w momencie zachmurzenia nieba,   między 1.40s a 1:50s.
http://www.youtube.com//watch?v=ToY5LGCaH3U
Te nagrania podane w artykule nie dorównują jakością temu.

 
 

Krew, daje znak by przerwać pęd,
bezsensownej walki słów,
która toczy się od lat!
Spójrz, ginie dzisiaj polskość twa
obcy prąd zagarnia ją,
więc dlaczego milczysz wciąż?!

Strony