UFO nad Dolnym Śląskiem, wywiad z naocznym świadkiem

Kategorie: 

Historia obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających na Dolnym Śląsku ma długie tradycje. Widywano je wielokrotnie i to nie rzadko w spektakularnych formacjach. Dziwne obiekty widzieli nawet zatwardziali sceptycy.

 

Wrocław i okolice to miejsca licznych obserwacji UFO. Niektórzy twierdzą, że głównym ich źródłem jest Góra świętej Anny. Można powiedzieć, że jest ona Popocatepetlem Dolnego Śląska. Takiej aktywności można było się spodziewać w obrębie monumentalnej Ślęzy, która jako góra z pewnością jest pochodzenia wulkanicznego, ale nie, więcej niezidentyfikowanych obiektów obserwuje się w okolicy Góry św. Anny. Gdy jedzie się autostradą A4 warto tam zwolnić, nawet na wszelki wypadek.

 

W okolicach Wrocławia widywano dziwne obiekty wyglądające jak oceaniczne liniowce z dużą ilością świateł. Oprócz tego dochodziło do pojedynczych obserwacji obiektów ewidentnie niebędących samolotami. Być może istnieje wytłumaczenie dla tego typu fenomenów, ale fakt ich wystąpienia jest bezsprzeczny, a racjonalnych wyjaśnień brakuje.

 

Z powyższego nagrania wynika, że jest więcej świadków dziwnych obiektów na niebie nad Dolnym Śląskiem. Oprócz tego okazuje się, że zaobserwowanie dziwnych obiektów to nic trudnego, ponieważ jest ich bardzo dużo w atmosferze i wystarczy zacząć obserwować i widzi się ich dziesiątki.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Kasia

Wczoraj czyli 20 lutego 14r.

Wczoraj czyli 20 lutego 14r. ok. godziny 20.30 zaobserwowałam dziwny obiekt na niebie... Mieszkam w odległosci ok. 60km od wrocławia. Na pierwszy rzut oka obiekt wyglądał jak pulsująca gwiazda, jednak po dłuzszej chwili wpatrywania się mozna było zauwazyć ze przybieraz rózne odcienie. Pobiegłam po aparat, dopiero robiąc przyblizenia widać było że obiekt jest w kszatałcie kuli i bardzo szybko się porusza. 
mam zdjęcia i filmy Smile gdzie mogłabym je wysłać aby upewnic się co to było ??? 

Portret użytkownika stevan

Tak, widziałem we Wrocławiu

Tak, widziałem we Wrocławiu taką flotyllę. Było to chyba w 2005 r. (mam szczegóły w starych notatkach), latem, z okolic restauracji Ha-Noi. 9-12 sztuk, czarne, kształt śledziowaty, bez ogona. Leciały bardzo wolno, w kierumku dzielnicy Krzyki, ok 20-30 x wolniej niż samolot. Nie miałem aparatu, żeby zrobić zdjęcia. Odległość, myślę, 3-4 km.

Portret użytkownika pako1205

Dobrodzieju,filmujesz

Dobrodzieju,filmujesz muchy,owady,pod slnym światłem słonecznym.Kilka przykładów pozwolę sobie tu umieścić.Na pierwszej dałem znacznik,dla orientacji.Mam wrażenie,że poważnie nie masz pojęcia co filmujesz,byle się ruszało,świeciło,migało,a że nie masz doświadczenia ze sprzętem i silnie wybujałą wyobraźnię...-już mamy "ufo".[ibimage==20080==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null][ibimage==20081==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null][ibimage==20082==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null][ibimage==20083==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null][ibimage==20084==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null][ibimage==20085==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null][ibimage==20086==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null][ibimage==20087==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null][ibimage==20088==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null][ibimage==20089==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null][ibimage==20090==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null][ibimage==20091==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Portret użytkownika luizar45

Witam, Pogodziłeś się już z

Witam, Pogodziłeś się już z upadkiem strony kinomaniak.tv, dzięki której mogłeś oglądać swoje ulubione Seriale i Filmy Online, bez limitu?.To nic straconego, głowa do góry :):) Otóż chciałbym Wam przedstawić alternatywę dla kinomaniaka.Strony na których znajdziesz, swoje ulubione Seriale, jak i Filmy w różnych jakościach.Codziennie na tych stronach dodawane są nowości, z świata Seriali, Filmów, Bajek itp... Zapraszam serdecznie, i życzę miłego seansu! :):):)
 
Link do strony z Filmami:
 
http://goo.gl/RrfoA2
 
Link do strony z Serialami:
 
http://goo.gl/tOxhyx

Portret użytkownika ing

Ujadacie panowie sceptycy a

Ujadacie panowie sceptycy a kto z was podjął własne rejestracje. Najwygodniej oczywiście przyjąć postawę niewierzącego bo wtedy przecież jest wygoda oceny cudzych materiałów bez udziału własnego. Jakim cudem budujecie swoją wiedzę o tym czy coś jest lub nie, nie podejmując realnych fizycznych własnych działań. Niestety zawsze większy poklask zdobywa ten co potrafi najlepiej wyśmiać materiał, choćby najbardziej wiarygodny. Takie strony jak ta powinny służyć temu by wzajemnie wymieniać merytoryczne wskazówki by dociec prawdy a tym czasem mamy popis błazenady kto palnie głupszą krytykę i jak dowalić temu co szuka prawdy. Nie zawsze da się złapać ufolota na fotce ale czy to umniejsza rangę tym co  realnie rejestrują? Niech każdy z was odpowie sobie na pytanie ile poświęciłem czasu na fizyczne udowodnienie sobie samemu czy ufo to fakt czy fikcja. Mam tu na myśli własne rejestracje lub obserwacje. Potem drodzy sceptycy może zrozumiecie że waszą durną ignorancją nie wnosicie nic poza żenującym zaniżaniem takich stron jak ta.Więcej wzajemnego szacunku życzę wszystkim a mniej skakania do gardeł, tylko dlatego że ktoś stara się dociec prawdy.Zamiast wypisywać durne komenty weźcie się lepiej za rejestrację bo nie wiele trzeba żeby własną szczenę rozdziawić w oslupieniu w jakim zakłamaniu własnym się żyło.

Portret użytkownika szary

pozdrawiam ludzi z krakowa

pozdrawiam ludzi z krakowa ktorzy obserwoją obiekty. tez je obserwujemy. mamy nawet fotografie dosc duzych obiektow nisko nad ziemią 20-30 m. max.
(po prostu gigantycznych)..po przyrownaniu wielkosci pozornych jeden z obiektow pomiescil by ze 1 pietrowe 4 domki jednorodzinne z duzym zapasem ,a drugi jest długosci koscioła nad ktorym zawisł podczas fotografowania. cos sie dzieje ..te obiekty naprawde sa wszedzie. filmując niebo przez chwile i zwalniając film prawie na kazdym ujeciu widac przelatujące obiekty.

Portret użytkownika szary

sam jesteś "Pitol":)  (nie

sam jesteś "Pitol":) 
(nie pozwalaj sobie za dużo.. bo nie jesteś moim kolegom z podwórka) minimum kultury proszę.
- ..jasne że chetnie pokaże zdjęcie tylko
nie wiem jak je tutaj dodać? prosze mi wytłumaczyć ja załadować tutaj fotke to wrzuce Smile
pozdrawiam
- acha ..co do kościoła to nie wiem jaką ma długość nie bylem tam pod kosciolem zeby mierzyc.. ocenilem wszystklo na oko..ale myslę ze do zbadania..

 

Strony