UFO nad Dolnym Śląskiem, wywiad z naocznym świadkiem

Kategorie: 

Historia obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających na Dolnym Śląsku ma długie tradycje. Widywano je wielokrotnie i to nie rzadko w spektakularnych formacjach. Dziwne obiekty widzieli nawet zatwardziali sceptycy.

 

Wrocław i okolice to miejsca licznych obserwacji UFO. Niektórzy twierdzą, że głównym ich źródłem jest Góra świętej Anny. Można powiedzieć, że jest ona Popocatepetlem Dolnego Śląska. Takiej aktywności można było się spodziewać w obrębie monumentalnej Ślęzy, która jako góra z pewnością jest pochodzenia wulkanicznego, ale nie, więcej niezidentyfikowanych obiektów obserwuje się w okolicy Góry św. Anny. Gdy jedzie się autostradą A4 warto tam zwolnić, nawet na wszelki wypadek.

 

W okolicach Wrocławia widywano dziwne obiekty wyglądające jak oceaniczne liniowce z dużą ilością świateł. Oprócz tego dochodziło do pojedynczych obserwacji obiektów ewidentnie niebędących samolotami. Być może istnieje wytłumaczenie dla tego typu fenomenów, ale fakt ich wystąpienia jest bezsprzeczny, a racjonalnych wyjaśnień brakuje.

 

Z powyższego nagrania wynika, że jest więcej świadków dziwnych obiektów na niebie nad Dolnym Śląskiem. Oprócz tego okazuje się, że zaobserwowanie dziwnych obiektów to nic trudnego, ponieważ jest ich bardzo dużo w atmosferze i wystarczy zacząć obserwować i widzi się ich dziesiątki.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Kasia

Wczoraj czyli 20 lutego 14r.

Wczoraj czyli 20 lutego 14r. ok. godziny 20.30 zaobserwowałam dziwny obiekt na niebie... Mieszkam w odległosci ok. 60km od wrocławia. Na pierwszy rzut oka obiekt wyglądał jak pulsująca gwiazda, jednak po dłuzszej chwili wpatrywania się mozna było zauwazyć ze przybieraz rózne odcienie. Pobiegłam po aparat, dopiero robiąc przyblizenia widać było że obiekt jest w kszatałcie kuli i bardzo szybko się porusza. 
mam zdjęcia i filmy Smile gdzie mogłabym je wysłać aby upewnic się co to było ??? 

Portret użytkownika stevan

Tak, widziałem we Wrocławiu

Tak, widziałem we Wrocławiu taką flotyllę. Było to chyba w 2005 r. (mam szczegóły w starych notatkach), latem, z okolic restauracji Ha-Noi. 9-12 sztuk, czarne, kształt śledziowaty, bez ogona. Leciały bardzo wolno, w kierumku dzielnicy Krzyki, ok 20-30 x wolniej niż samolot. Nie miałem aparatu, żeby zrobić zdjęcia. Odległość, myślę, 3-4 km.

Portret użytkownika pako1205

Dobrodzieju,filmujesz

Dobrodzieju,filmujesz muchy,owady,pod slnym światłem słonecznym.Kilka przykładów pozwolę sobie tu umieścić.Na pierwszej dałem znacznik,dla orientacji.Mam wrażenie,że poważnie nie masz pojęcia co filmujesz,byle się ruszało,świeciło,migało,a że nie masz doświadczenia ze sprzętem i silnie wybujałą wyobraźnię...-już mamy "ufo".

Portret użytkownika luizar45

Witam, Pogodziłeś się już z

Witam, Pogodziłeś się już z upadkiem strony kinomaniak.tv, dzięki której mogłeś oglądać swoje ulubione Seriale i Filmy Online, bez limitu?.To nic straconego, głowa do góry :):) Otóż chciałbym Wam przedstawić alternatywę dla kinomaniaka.Strony na których znajdziesz, swoje ulubione Seriale, jak i Filmy w różnych jakościach.Codziennie na tych stronach dodawane są nowości, z świata Seriali, Filmów, Bajek itp... Zapraszam serdecznie, i życzę miłego seansu! :):):)
 
Link do strony z Filmami:
 
http://goo.gl/RrfoA2
 
Link do strony z Serialami:
 
http://goo.gl/tOxhyx

Portret użytkownika ing

Ujadacie panowie sceptycy a

Ujadacie panowie sceptycy a kto z was podjął własne rejestracje. Najwygodniej oczywiście przyjąć postawę niewierzącego bo wtedy przecież jest wygoda oceny cudzych materiałów bez udziału własnego. Jakim cudem budujecie swoją wiedzę o tym czy coś jest lub nie, nie podejmując realnych fizycznych własnych działań. Niestety zawsze większy poklask zdobywa ten co potrafi najlepiej wyśmiać materiał, choćby najbardziej wiarygodny. Takie strony jak ta powinny służyć temu by wzajemnie wymieniać merytoryczne wskazówki by dociec prawdy a tym czasem mamy popis błazenady kto palnie głupszą krytykę i jak dowalić temu co szuka prawdy. Nie zawsze da się złapać ufolota na fotce ale czy to umniejsza rangę tym co  realnie rejestrują? Niech każdy z was odpowie sobie na pytanie ile poświęciłem czasu na fizyczne udowodnienie sobie samemu czy ufo to fakt czy fikcja. Mam tu na myśli własne rejestracje lub obserwacje. Potem drodzy sceptycy może zrozumiecie że waszą durną ignorancją nie wnosicie nic poza żenującym zaniżaniem takich stron jak ta.Więcej wzajemnego szacunku życzę wszystkim a mniej skakania do gardeł, tylko dlatego że ktoś stara się dociec prawdy.Zamiast wypisywać durne komenty weźcie się lepiej za rejestrację bo nie wiele trzeba żeby własną szczenę rozdziawić w oslupieniu w jakim zakłamaniu własnym się żyło.

Portret użytkownika szary

pozdrawiam ludzi z krakowa

pozdrawiam ludzi z krakowa ktorzy obserwoją obiekty. tez je obserwujemy. mamy nawet fotografie dosc duzych obiektow nisko nad ziemią 20-30 m. max.
(po prostu gigantycznych)..po przyrownaniu wielkosci pozornych jeden z obiektow pomiescil by ze 1 pietrowe 4 domki jednorodzinne z duzym zapasem ,a drugi jest długosci koscioła nad ktorym zawisł podczas fotografowania. cos sie dzieje ..te obiekty naprawde sa wszedzie. filmując niebo przez chwile i zwalniając film prawie na kazdym ujeciu widac przelatujące obiekty.

Portret użytkownika szary

sam jesteś "Pitol":)  (nie

sam jesteś "Pitol":) 
(nie pozwalaj sobie za dużo.. bo nie jesteś moim kolegom z podwórka) minimum kultury proszę.
- ..jasne że chetnie pokaże zdjęcie tylko
nie wiem jak je tutaj dodać? prosze mi wytłumaczyć ja załadować tutaj fotke to wrzuce Smile
pozdrawiam
- acha ..co do kościoła to nie wiem jaką ma długość nie bylem tam pod kosciolem zeby mierzyc.. ocenilem wszystklo na oko..ale myslę ze do zbadania..

 

Portret użytkownika pulsar

Biblia opisuje czym są te

Biblia opisuje czym są te świetlisto-kuliste twory na niebie.
 
"Nie walczymy z ludźmi, ale z (...) rządcami świata ciemności tj. złymi duchami w przestworzach."(Efezjan 6:12)
 
"są to czyniące cuda duchy demonów, które idą do królów całego świata, aby ich zgromadzić na wojnę..." (Apokalipsa 16:14)
 
Natomiast Księga Daniela 10:4-8; 12-13, 20, - opisuje jak do proroka Daniela przyszedł anioł od Boga i aniołowie szatana (upadłe anioły – demony) sprawujące władze nad narodami walczyły z aniołem Bożym. Zatem te złe anielskie duchy-demony sprawują władzę nad narodami.
Zatem to nie żadne UFO a istoty niematerialnie (o ciałach z jakiejś energii), które mogą przybierać różne formy i kształty, by ukazywać się ludziom. Potrafią być widziane w naszym zakresie widma światła, jak i przechodzić poza zakres naszej widzialności dla ludzkiego oka (można je wtedy zobaczyć poprzez filtry np.: IR)

Portret użytkownika szary

MYŚLĘ ŻE nie zastanowiłeś sie

MYŚLĘ ŻE nie zastanowiłeś sie ani przez chwilę ,ze jeśli przyjmują "te demony jakieś kształty, to dlaczego nie takie, które by miały nas zwieść czyli przyjazne..lub takie które miały by nas straszyć czyli jakieś demoniczne potwory...a wymyśliły sobie ,ze przyjmą kształt pojazdu kosmicznego? ( to jest śmieszne w ogóle o tym dyskutować poważnie..ale powiedzmy..ze biorę to co mówisz na otwarty umysł, traktując to co mówisz zupełnie serio ) podejrzewam ze wyskoczysz z argumentem ..ze tak wyglądają te demony jako statki kosmiczne bo tego się spodziewalibyśmy w naszym technicznym świecie..i tak wyobraziliśmy sobie podróżników z innych planet?  ale nawet taki argument (jeśli w ogóle poważnie to traktować? bo niby dlaczego tak byśmy sobie wyobrażali..każdy pamięta wyobrażenia ze starych filmów sc-fi gluty, potwory o sześciu rękach i 2 głowach itp..) to ten argument zawodzi w momencie archeologicznych odkryć z rożnych stron świata ..na czele z Meksykiem i choćby tylko ostatnim odkryciem  artefaktów ,na których te "demony" w czasach kiedy człowiek jeszcze "koło" uważał za szczyt techniki ..one także "pojawiały się jako statki kosmiczne" takie jakimi widujemy je dziś? nie zastanawiałeś sie nad tym? czy aby te demony nie przybrały by jakiegoś kształtu pasującego do wyobrażeni tamtych czasów?   postaraj sie otworzyć głowę..ale nie tak mocno żeby rozum wyleciał..bo on jest tu niezbędny.. czytam biblie i jestem wierzący w Boga , stwórcę wszystkiego.. ale szukać demonów i szatana w taki sposób można by we wszystkim.. w świetle elektrycznym, w samolotach, w turystach z abudabii i kangurach z Australii i pingwinach dwuczubach z Antarktydy..(bo dlaczego nie mają jednego czuba? ano dla tego ze są demonami?).. myślę ze warto użyć rozumu..a nie tylko tej części mózgu która odpowiada za lęki  siedząc pod stołem i czekając NA NIECHYBNY KONIEC ŚWIATA z rąk szatana w latającym talerzu? hmm..co o tym myślisz?

Portret użytkownika szary

tak oczywiscie jest..słusznie

tak oczywiscie jest..słusznie zauważyłeś.. polecam zamiast aparatu kropielnice, ze świeconą wodą .. i umysł spokojniejszy i dalej zyc mozna.. przeciez wszystko co nie jest  z mojego podwórka jest demonem ,wcielonym złem..dlatego własnie rzucam kamieniami na ogródek sąsiada.. pozdrawiam serdecznie Smile

Portret użytkownika Spartan

na początku pomyślałem sobie

na początku pomyślałem sobie jakaś p.Krysia opowiada coś czego nie mogę zrozumieć bo zakłóca ja jakaś kichna muzyczka w tle,ale dalej było o wiele ciekawiej.Zadam ci pytanie ,stawiasz sobie tak kamerke i póżniej analizujesz czy poprostu dostrzegłeś i szybko ustawiłes kamere,bo jeszcze zastanawia mnie to,ze w tak krótkim czasie tyle tego uchwyciłeś.Myślę że czas nagrania był w miarę krótki,wywnioskowałem to po nie zmieniającym się układzie chmur,nawet przy bezwietrznej pogodzie chmury szybciej lub wolniej ale jakoś się tam przemieszczają,te natomiast były praktycznie nieruchome i stąd wnioskuję,ze czas był krótki,no i powiem ci że troche mnie to z szokowało,ze tyle "tego" lata.Pozdrawiam i dzięki za stabilny obraz,dobre bo polskie Lol

Portret użytkownika Mariusz Buzek

Film oryginalny trwa 10

Film oryginalny trwa 10 sekund wydłużyłem nagranie do 120s własciwie to zrobiła to kamera ,ponieważ film kręciłem w 240fps  niektóre z tych obiektów są bardzo szybkie zapraszam na kanał yt jest tego więcej i są materiały w lepszej jakosci pozdrawiam

Portret użytkownika b@ron

tak to już jest mariusz, zima

tak to już jest mariusz, zima ciepła to oprócz ptactwa i "lewitujących " liści ,trafiają się i owady na niebie ...a te muchy to potrafią dopier...ać ...jak zwolnisz nagranie to ufo jak się patrzy wystarczy dołożyć świadka i czekać na efekty tej farsy...spieprzyłeś sprawę ...bo po pierwszej części "jjjaaa...ale masakra" wypuściłeś od razu drugą część ...powstrzymaj się z trzecią częścią ...do lata...zrobisz inwazję owadów...tj. ufo...
ps. acha tylko świadka czymś przestrasz przed kręceniem zeznania ...będzie wiarygodniejszy.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Mariusz Buzek

Film oryginalny trwa 10sekund

Film oryginalny trwa 10sekund wydłużyłem nagranie do 120s własciwie to zrobiła to kamera ponieważ film kręciłem w 240fps  niektóre z tych obiektów są bardzo szybkie zaprzaszam na kanał yt jest tego więcej i są materiały w lepszej jakosci pozdrawiam

Portret użytkownika Afterwiner7

Ja mieszkam na Dolnym Śląsku.

Ja mieszkam na Dolnym Śląsku. Mówcie co chcecie. Ja też nie wierzyłem w takie zjawiska, aż do pewnego razu. Wracałem w nocy do domu. W pewnym momencie zobaczyłem na niebie kulę ognia wielkości powiedzmy dużo większej od samolotu i bardzo intensywnie świecącą, nie migającą. Przemieszczała się zdecydowanie za szybko jak na samolot, nie była też z pewnością żadną kometą, czy czymś w tym rodzaju. Szybko poleciała w lini prostej nad odległy las, zawróciła i zniknęła mi z oczu. Przez kilka chwil stałem jak oniemiały. Poczekałem jeszcze z kilkanaście minut, ale się nie pojawiła. Od tego czasu częściej spoglądam w niebo, ale jak dotąd sytuacja się nie powtórzyła. Wierzcie lub nie, ale ja wiem co widziałem.

''Siła i honor!''

Portret użytkownika niebieskozielona

Baca, dowcipny jestes i

Baca, dowcipny jestes i komiksowe masz podejscie do zycia. Smile Ale nie nabijaj sie z kobiety, bo dzieki takim ignorowaniu i lekcewazeniu ich odwagi w ujawnieniu zdarzenia mamy ich tak nie wiele, albo sa zdziwaczale. Ja tej Pani wierze. Tak jak wierze mojemu bratu, gdy z 20 lat temu widzial z moja mama i rodzenstwem za osiedlem olbrzymie swiatla nad polami.

Portret użytkownika baca

no to wygląda że po długich

no to wygląda że po długich tysiacleciach obserwacji Ziemi przez obce cywilizacje, przybyszom w końcu udało się znależć ślad inteligentnego życia w bloku pod Wrocławiem
bedzie dobrze dla Polski i Europy bo ziemska delegacja to są przecież:
- pani Irena spod jedynki, która wieczorem wszystko widziała
- inteligentna młodzież z balkonu która myśląc że to zwykły śmigłowiec wiozący pacjentów do szpitala, zaczęła świecić pilotowi po oczach laserami co przypadkowo sprawiło że nawiązali kontakt z kosmicznymi przybyszami
- emeryt Marian który zawsze jest do dyspozycji na trawniku przed białym domem bo ma psa który dużo wydala i częsciej Mariana, niż Marian jego na spacerek wyprowadza
- no i oczywiście pan Zygmunt - dozorca, bo bez jego zgody, niestety ale żaden szarak nigdy do windy nie wsiądzie - (pochopnie już tego Szaraki próbowały ale pan Zygmunt stanął z miotłą, zupełnie jak Gandalf, i rzekł - NIE PRZEJDZIESZ! WRACAJ DO CIENIA POKRAKU!
 

Portret użytkownika baca

ciebie obserwuję Mariusz

ciebie obserwuję Mariusz Buzek i jest to naprawdę pasjonujące - bo widzisz kiedyś "ufologia" to była ufologia - taka mocna rzecz, dla prawdziwych mężczyzn, z prawdziwymi emocjami...
pamiętasz jak studenci zrobili w jajco wieśniaka w Emilcinie? jak przebrali się w skafandry dla nurków udawali kosmitów i mieli z rolnika jadącego furmanką niezły ubaw kiedy go wystraszyli?
było wesoło, było prześmiesznie, nawet bardzo ale potem on ochłonął i przypier*olił "ufonautom" batem po ryjach i w sumie też dzionek mógł zaliczyć do udanych Smile
chodzi o to ze rozrywkę miały obydwie strony a dziś? - dziś Mariusz Buzek katuje nas i siebie niewidzialnymi pojazdami, jak to było, aha które sa "gdzieś za ptaszkami"... no i je "pani Irena widziała"...
widzsz już że czegoś tu brakuje?
brakuje morału a morał jest taki:
moje posty to jest właśnie ten brakujący [ciach] bat z którym jest im "do twarzy" - bez niego nie ma zabawy....
 
 

Portret użytkownika Mariusz Buzek

Widziałem różnych[ ciach] ale

Widziałem różnych[ ciach] ale ty jesyeś mistrz a jesli myślisz że ufo nie istnieje to jesteś w dodatku [ciach] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!twoje komentarze nie sa w stanie mnie zniechecić  bo [ciach] i nie potrafisz logicznie myśleć.
Nawet gdyby nikt nie dokumentował tego zjawiska to na zdrowy rozsądek  są biliony gataktyk i nie wiem jaki trzeba być [ciach] żeby nie znać rachunku prawdopodobieństwa na możliwosc występowania inteligentnej formy życia w kosmosie
 
[ciach]
edit: skasowane
ostrzeżenie za używanie wulgaryzmów
/Moderator/

Portret użytkownika JD

To samo jest w Krakowie.

To samo jest w Krakowie. Starczy mieć przygotowany aparat i poczekać. W zbliżeniach obiekty mają dziwaczną świetlistą postać. Przypuszczam, że teraz już w całej Polsce jest tosamo.

Portret użytkownika 85r

W tym krakowie macie w h...

W tym krakowie macie w h... samolotów i chemtrails. I jak żyje ufa nie widziałem ale nie wykluczam istnienia spodków bo mówią o tym religie i są dowody na to że taka technologia została już opracowana i to przez paru ludzi, ale pierwsi byli niemcy. I jakby tym światem rządzili normalni ludzie to byśmy tym czymś latali jak dzisiaj samolotami.