UFO nad Kostaryką sfilmowane z pokładu samolotu

Kategorie: 

Nagranie UFO zostało wykonane 23 stycznia 2013 roku przez pilota, który leciał nad Kostaryką. W filmie widzimy szybko poruszający sie obiekt na niskim pułapie.

Wiadomo, że nagranie wykonał pilot, Joseph Daniel Araya, który ma wylatane 500 godzin w powietrzu. Twierdzi on, że robił nagranie swoim telefonem komórkowym kiedy nagle zobaczył dziwny obiekt. Aby uzyskać jakąś odpowiedź na temat tego co to mogło być Araya zwrócił się do lokalnego badacza UFO i astronoma, który oszacował, że obiekt ma wielkość 7 do 10 metrów i poruszał się z prędkością 3600 km/h, czyli siedem razy szybciej niż samolot z którego pokładu wykonano to nagranie.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika pako1205

@jan23  Daj kolego

@jan23  Daj kolego jeden,jeden jedyny podobny przykład,gdzie refleks świetlny jak go nazywasz,będzie zachowywał podobną charakterystykę i nie będzie rozszczepiony.Cała sieć do dyspozycji,czekam z utęsknieniem.

Portret użytkownika ArDoR

Naturalnie że to refleks... w

Naturalnie że to refleks... w pewnym momencie, mijając środek nawet refleks ten się powiększa do takiego kielicha.I przede wszystkim jest dokładnie skorelowany z lotem (przechyłem samolotu). Dziwię się że ktoś powaznie traktuje taki materiał, i pokazuje go w TV czy nawet na YT...Swoją drogą Żal... (i po co to komentować) Wink
To dla nas ogromny policzek że UFOki nie chcą się jawnie pokazywać, może mają wgląd w nasze media i widzą jacy ludzie są popaprani i nie chą się zniżać do naszego poziomu. Mam nadzieję że nie wertują internetu, bo by mieli niezłą polewkę z tego czym my się tu nakręcamy...
 
 

Portret użytkownika ArDoR

Plz zalecam większy dystans

Plz zalecam większy dystans do siebie i informacji jakie znajdujesz w sieci.  Taki synkretyzm jaki zdajesz się wyznawać, bywa preludium do głębszych dysfunkcji w kwesti postrzegania rzeczywistości.Kolejny raz brawo dla Admina który nie ustaje w dostarczaniu nam testów na spostrzegawczość i trzeźwy ogląd rzeczywisości. Kto wie, może dla tych którzy zdobędą najwięcej punktów w tym Quizie, będzie jakaś nagroda!. Niestety z Bacą raczej nikt nie wygra...  reszcie pozostaje zaszczyt uczyć się od Mistrza!

Portret użytkownika qwerty

Witam, Panowie to nie jest

Witam,
Panowie to nie jest prędkość 3600 km/h popierwsze-nie bylibyście w stanie zobaczyc tego obiektu na filmie z telefonu.
Dwa zanim ktos zrobi film to obiekt z ta prędkością juz odleci możliwe że to jest prędkość niweiele większa od v samolotu z którego zrobiono film.
troche mama "nalatane" jako pilot i widziałem obiekty z prędkościami 1 Ma i wiekszymi.
Może jakiś dron lub coś w tym stylu "wolne UFO" na biegu jałowym Wink
pozdrawiam

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

qwerty, wiem co probujesz

qwerty, wiem co probujesz powiedziec ale biorac pod uwage wielkosc obiektu, jego odleglosc od kamery, oraz predkosc kamery(ktora pilot danemu "ufolo-glowi" przekazal;zakladajac ze to nie PS) to moze byc te 3.6k...

Portret użytkownika pako1205

Przemieszczał się ten obiekt

Przemieszczał się ten obiekt z taką prędkością,a nie inną,jakie ma to znaczenie...?Faktem jest,że nie przypomina to nic powszechnie znanego,dobrze,że nie przemieszczał się z 3Mach,jest więcej czasu do oceny tego zjawiska.Zawsze się można do czegoś przyssać,że białe,że za wolmo,że za szybko,a problem zazwyczaj u ludzi leży w tym,że to ktoś inny zarejestrował jakiś fenomen.

Portret użytkownika leming pospolity ;)

Tam trafiają "nasze"

Tam trafiają "nasze" przestarzałe technologie - stąd tak duża ilość niewyraźnych filmików z tych terenów - ludziska filmują ptaki,drony i zdalnie sterowane modele nie będąc w stanie stwierdzić co nagrali !!! Biggrin pzdr.