UFO nad Kostaryką sfilmowane z pokładu samolotu

Kategorie: 

Nagranie UFO zostało wykonane 23 stycznia 2013 roku przez pilota, który leciał nad Kostaryką. W filmie widzimy szybko poruszający sie obiekt na niskim pułapie.

Wiadomo, że nagranie wykonał pilot, Joseph Daniel Araya, który ma wylatane 500 godzin w powietrzu. Twierdzi on, że robił nagranie swoim telefonem komórkowym kiedy nagle zobaczył dziwny obiekt. Aby uzyskać jakąś odpowiedź na temat tego co to mogło być Araya zwrócił się do lokalnego badacza UFO i astronoma, który oszacował, że obiekt ma wielkość 7 do 10 metrów i poruszał się z prędkością 3600 km/h, czyli siedem razy szybciej niż samolot z którego pokładu wykonano to nagranie.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika pako1205

@jan23  Daj kolego

@jan23  Daj kolego jeden,jeden jedyny podobny przykład,gdzie refleks świetlny jak go nazywasz,będzie zachowywał podobną charakterystykę i nie będzie rozszczepiony.Cała sieć do dyspozycji,czekam z utęsknieniem.

Portret użytkownika ArDoR

Naturalnie że to refleks... w

Naturalnie że to refleks... w pewnym momencie, mijając środek nawet refleks ten się powiększa do takiego kielicha.I przede wszystkim jest dokładnie skorelowany z lotem (przechyłem samolotu). Dziwię się że ktoś powaznie traktuje taki materiał, i pokazuje go w TV czy nawet na YT...Swoją drogą Żal... (i po co to komentować) Wink
To dla nas ogromny policzek że UFOki nie chcą się jawnie pokazywać, może mają wgląd w nasze media i widzą jacy ludzie są popaprani i nie chą się zniżać do naszego poziomu. Mam nadzieję że nie wertują internetu, bo by mieli niezłą polewkę z tego czym my się tu nakręcamy...
 
 

Portret użytkownika ArDoR

Plz zalecam większy dystans

Plz zalecam większy dystans do siebie i informacji jakie znajdujesz w sieci.  Taki synkretyzm jaki zdajesz się wyznawać, bywa preludium do głębszych dysfunkcji w kwesti postrzegania rzeczywistości.Kolejny raz brawo dla Admina który nie ustaje w dostarczaniu nam testów na spostrzegawczość i trzeźwy ogląd rzeczywisości. Kto wie, może dla tych którzy zdobędą najwięcej punktów w tym Quizie, będzie jakaś nagroda!. Niestety z Bacą raczej nikt nie wygra...  reszcie pozostaje zaszczyt uczyć się od Mistrza!

Strony