UFO nad lotniskiem Tijuana w Meksyku

Kategorie: 

Film przedstawiający dwa jasne dyski pochodzi z 16 lutego 2012. Został wykonany w Meksyku nad lotniskiem w okolicy miejscowości Tijuana.

 

Świadkowie twierdzą, że nie są to helikoptery ze szperaczami jednak obiekt z prawej znika w pewnej chwili i daje się zobaczyć cos jakby światło pozycyjne.

Drugi z pojazdów wisi chwilę w jednym miejscu, po czym powoli gaśnie najwyraźniej oddalając się z dużą prędkością. Wideo kończy się w momencie, gdy obserwacja zupełnie ustała. Trudno powiedzieć, co to było, ale w tej chwili całkowicie zgodnie z prawdą można uznać, że dopóki nie pojawi się jakiejś wyjaśnienie jest to klasyczny przykład niezidentyfikowanego obiektu latającego.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Przebudzony

Wszystko ladnie pieknie,

Wszystko ladnie pieknie, byloby gdyby admin tej strony nie wrzucal wszystkiego co mu wpadnie w "rece" na stronie jest pelno fake-ow, nie mam akurat na mysli tego filmu, bo do akurat do niego nie mam pewnosci ale wczesniejszy film gdzie helikopter transportuje ufo to totalna sciema,nie mam pojecia po co zamieszcza sie tu takie filmy. Nie wiem czy admin zdaje sobie sprawe , ze takie filmy sa tworzona aby dezinformacji... Pozdrawiam  PEACE<3

Portret użytkownika admin

@Przebudzony jesli mam

@Przebudzony jesli mam chociaz cień wątpliwości, że to nie fake to umieszcze to ponieważ po to jest ta strona, żeby ludzie to zobaczyli. Jeden się zacznie wymądrzać, że to oczywisty fake a inny może zobaczyć coś co umknie rozmaitym sceptykom. W erze CGI można sprowadzic UFO do absurdu stwierdzając, że wszystko jest fałszerstwem a przeciez 30 lat temu CGI nie było a UFO istniało. 

Portret użytkownika Oko

Właśnie po to jest ta strona

Właśnie po to jest ta strona żeby kometować rózne filmy, dyskutować czy filmy, zdjęcia, czy rózne fakty są prawdziwe, czy czyjąś zabawą np. pod After Efects czy innym programem, czy też celowo spreparowanym materiałami.Jeżeli o tym nie bedziemy dyskutować ludzie będą łykac wszystko jak młode pelikany.Co do filmiku z helikopterem i ufo jak nazwiesz transportowany - bardzo podobny do bombowca B2 ale zdecydowanie za mały, nie jestem w stanie przypisać mu konkretnej nawzy czy modelu wiec puki co pozostaje niezidentyfikownaym obiektem latajacym, a że ziemskiego pochodzenia to już inna sprawa Smile Jeśli chodzi o filmik w tym artykule nic specjanego, ruchy powolne i płynne faktycznie jakgdyby były to śmigłowce, ale wielkość szperaczy mi tu nie pasuje (dośc długa linia światła, jak gdyby kilka leflektorów umieszczonych w linii). Jakośc filmu też słaba i nie da sie jednoznacznei określić  z czym mamy do czynienia.Jak dla mnie niezidentyfikowane obiekty, ale stawiam na ziemską technologię niż na cokolwiek innego. Pozdro

Portret użytkownika Toma de Aquino

Ale ta strona i zmiany na

Ale ta strona i zmiany na ziemi mają bardzo dużo komentarzy ! To dobrze to świadczy że portal jest prawdziwy i ma przyszłość a nie ściemnia moderując/blokując wypowiedzi (pomijając wulgaryzmy) Bo przecież nikt nie chce się zachowywać jak totalitaryści z ad ACTA blokując wolność wypowiedzi ! A inne strony o tej tematyce mają bardzo mało komentarzy bo moderują albo blokują wypowiedzi ! Pozdrawiam red. Naczelnego i wszystkich ludzi ceniących wolność !