UFO nad Pic de Bugarach, wyznawcy końca świata gromadzą się tłumnie we francuskich Pirenejach

Kategorie: 

Francuska wioska Bugarach może zostać rozdeptana przez zwolenników teorii o końcu świata. Z pewnego powodu ludzie, określani, jako zwolennicy New Age,  gromadzą się w okolicy góry Pic de Bugarach. Sytuacja jest na tyle poważna, że 170 mieszkańców wioski mają ochraniać policjanci a dostęp do góry w TEN DZIEŃ ma być całkowicie zablokowany przez policję.

 

Każdy, kto czyta w miarę regularnie nasze przekazy z pewnością słyszał o kilku intrygujących hipotezach, jakie tutaj publikujemy. Aby zrozumieć fenomen Pic de Bugarach we Francji, trzeba sięgnąć trochę po wiedzę, jaką zgromadziliśmy. Po pierwsze, aby zrozumieć, dlaczego właśnie tam zbierają się ludzie ważne jest przynajmniej hipotetyczne przyjęcie, że we wnętrzu Ziemi istnieją jakieś bazy, czy też podziemne instalacje, miasta. Trudno powiedzieć, co tam może być. Ważne, żeby pamiętać, ze największy odwiert, jaki zrobił człowiek ma raptem 13km, kto wie, co tak naprawdę może znajdować się pod ziemią. Hipoteza podziemnych światów jest często wiązana z teorią, że wejścia do nich znajdują się w wulkanach i górach.

 

W Polsce takim miejscem jest Góra Św. Anny na Opolszczyźnie. Wielokrotnie widywano tam dziwne obiekty wylatujące czasami wręcz eskadrami. Podobne obserwacje prowadzone są od dawna w okolicy góry Pic de Bugarach we francuskich Pirenejach. Najlepiej potwierdza to poniższe nagranie wykonane przez któregoś z wyznawców końca świata.

Możemy, zatem przyjąć, że Pic de Bugarach może być takimi wrotami do wnętrza, przez które mogą dostawać się tam rozmaite obiekty, prawdopodobnie jakieś pojazdy. Wszyscy zgromadzeni w okolicy tej góry wierzą, że pod nią znajduje się baza UFO. Wierzą oni też, że pole siłowe, wokół tej rzekomej bazy ich ochroni i przetrwają tą jatkę, jaka według nich jest szykowana dla ludzkości z końcem grudnia 2012. Oprócz tego rozeszła się pogłoska, że sam Nostradamus bywał w tej okolicy i zawsze twierdził, że jest tam szczególna wibracja.

 

Trudno się dziwić, że mieszkańcy Bugarach po odbyciu kilku rozmów z opowiadającymi tego typu historię nieznajomymi po prostu przestraszyli się i poprosili o pomoc w zarządzeniu tym nieoczekiwanym kryzysem. Nagrania dziwnych obiektów latających widywanych w okolicy Pic de Bugarach tylko nakręcają całą histerię, dodają sławy temu miejscu i ściągają następne tłumy. Pozostaje pytanie, czy 22 grudnia rano ludzie ci rozejdą się do domów czy też dojdzie do jakiegoś kryzysu w związku z tym specyficznym umysłowym przesileniem, jakie nastąpi za mniej niż dwa tygodnie.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Klakier

Jak myślicie dlaczeko

Jak myślicie dlaczeko kosmitów tak bardzo interesuje nasza duchowość? Jeśli nie wiecie to ja wam odpowiem- dlatego, że to nie są żadni kosmici tylko demony. Cywilizacje z innych galaktyk nie istnieją. Demony przybierają różne postacie nawet statków kosmicznych i podają się za przybyszy z dalekich galaktyk żeby zwieść jak największą liczbę dusz. Dlatego tak bardzo interesuje ich nasza duchowość, żeby nasz jak najbardziej odsunąć od Boga. New Agowcy to zwiedziona sekta, która już połknęła haczyk.

Portret użytkownika oho.

Aha, tyle że z tego co wiem

Aha, tyle że z tego co wiem to Watykan sam uznał za możliwe istnienie obcych cywilizacji... więc? A mam jeszcze pytanie, czy te demony też ewoluują? Dałoby się je jakoś złapać? Bo złożyłem już zamówienie na 2 pokeballe. 

Portret użytkownika Homo sapiens

Większość z nas zaglądających

Większość z nas zaglądających tu na stronę Innegomedium sądzi, iż we wszechświecie są inne cywilizacje wyżej od nas rozwinięte, ja podejrzewam że mogą być takie, tak jak i wy. Pytanie jest następujące: jaką moralność te cywilizacje posiadają ? Jeżeli są od nas wyżej rozwinięte duchowo, umysłowo i moralnie i są humanoidalne to znaczyłoby, że powinny posiadać od nas wyższe prawa moralne hymanitarne? Czyli szanują swoich rodziców-starszych, szanują życie ich "współplemieńców", szanują nowonarodzone istoty w ich społeczeństwie, nie prowadzą wojen samodestrukcyjnych co jest samo przez się zrozumiałe, odczuwają silniej piękno, żyją w miłości i się kochają nawzajem,  szanują rodzinę i rodziny innych, są uczciwi i wiele innych dobrych praw i obowiązków posiadają. Chyba nikt nie sądzi że wyżej rozwinięte cywilizacje są czymś w rodzaju przedstawionego stwora z filmu "8 pasażer nostromo" ? Bo to były okrutne stworzenia, wszyscy raczej się skłaniamy do tego iż cywilizacje wyżej rozwinięte są czymś na wzór naszych wyobrażeń aniołów ! Dlatego jeżeli chcielibyśmy się do nich przenieść po śmierci ciała fizycznego powinniśmy aspirować tym, że staniemy się lepsi, będziemy postępować z wyższą moralnością niż obecnie, że będziemy lepszymi ludzmi ? A ci którzy chcą się kontaktować z  tymi wysoko rozwiniętymi cywilizacjami powinni  postępować tak jak te wyżej rozwinięte supercywilizacje, bo oni nie będą się kontaktować z mordercami, złodziejami czy prostackimi agresywnymi ludzmi ? Czy nie tak ? Co sądzicie o takim podejściu do wyżej rozwiniętych cywilizacji humanoidalnych ?
[ibimage==15707==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]
[ibimage==15706==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Coś, ponad co nic większego nie może być pomyślane, jest tak bardzo prawdziwe, że nawet nie można pomyśleć, że tego nie ma. http://technologiamaszynowa.blogspot.co.uk/

Strony