UFO nad stolicą Japonii, Tokio

Kategorie: 

Oto nagranie, które pojawiło sie w sieci Internet przed dwoma dniami. Przedstawia panoramę Tokio i wiszący na horyzoncie obiekt, który wygląda na dość masywny. Obiekt zdaje się wisieć nieruchomo w jednym miejscu.

Odgłosy tła sugerują, że nagranie wykonano z pokładu samolotu pasażerskiego, który lądował lub startował z Tokio. Oczywiście nie sposób powiedzieć, czy jest to spontanicznie nagrana anomalia, którą opublikowano bez komentarza, czy też jest to po prostu efekt zabawy z jakimś popularnym pakietem do obróbki wideo. Każdy musi sam ocenić co widzi na tym filmie i czy w to wierzy. 

[ibimage==15217==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Gość

Fake! Gdyby UFO pojawiło się

Fake! Gdyby UFO pojawiło się nad Tokio, to byłoby dokładnie tak, jak napisał Baca!
Chyba nie znacie Japończyków. Każdy z nich ma przy sobie coś co robi zdjęcia i nakręca wideo. Wystarczy, że zobaczą ciekawy budynek, piękne drzewo czy.. Księżyc na niebie - już fotografują i dzielą się tym w sieci. Przy takiej manifestacji UFO, mielibysmy ze 100 mln. fotek pod najróżniejszymi kątami oraz drugie tyle klipów wideo - do tego, wiele w doskonałej jakości. Nie takie numery z Japończykami.

Portret użytkownika Rubin

Z takiego samego powodu ,że w

Z takiego samego powodu ,że w obecnych czasach nie jeżdżą samochody kwadratowe .
Chodzi tylko i wyłącznie o aerodynamikę myślący człowieku.
Po co Ty nieszczęsny człowieku odwiedzasz  takie znakomite strony , na pewno nie po to aby się uszyć i rozwijać swój móżdżek ,tylko aby trolować i kpić, lepiej skatuj swój umysł jakąś Shizową gierką wtedy zaczniesz logiczniej myśleć!!!

Strony