UFO nad Teksasem nadal pozostaje tajemnicą

Kategorie: 

Jakiś czas temu publikowaliśmy na łamach serwisu innemedium.pl pewne zdjęcie przedstawiające rzekomy dowód na lądowanie UFO w miejscowości Cotulla w Teksasie. W jednym z miejscowych magazynów ropy naftowej kamera telewizji przemysłowej uchwyciła zarys obiektu. Kilka dni temu w tej samej okolicy doszło do obserwacji przelotu niezidentyfikowanych świateł ułożonych w trójkąt.

 

Sprawa stała się na tyle głośna, że zainteresowały się nią lokalne media. Oczywiście jak zwykle dziennikarze z bardzo poważnymi minami umieją tylko odczytywać z promptera podstawiane im propagandowe głupoty a gdy tylko temat dotyczy UFO zaczynają się uśmieszki i pokpiwania. Nie inaczej jest tym razem, ale, z czym tak naprawdę mamy do czynienia dziennikarze nie zdradzili.

O dziwo racjonalne wyjaśnienie zdarzeń z Cotulla zaproponował John Cross z organizacji ufologicznej MUFON, który sugeruje, że zarówno wydarzenia z zeszłego roku jak i ostatnie obserwacje UFO da się wytłumaczyć racjonalnie. Zdjęcie lądującego UFO tłumaczy, jako fotografia szybko poruszającego się obiektu z włączonym kierunkowskazem a widziane ostatnio pojazdy uważa za wytłumaczalne tajne testy dronów wykonywane przez armię amerykańską.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Polecam najnowsze filmy

Polecam najnowsze filmy Briena Foerster'a na temat ludzi przedpotopowych w ameryce połódniowej:
American Doctor Ponders Elongated Skull In Peru
http://www.youtube.com/watch?v=k88wCWGSHEg
 
tutaj tajemnicza konstrukcja megalityczna:
http://www.youtube.com/watch?v=YonjkYFll00
 
a tutaj starożytny Egipt i jego tajemnice budowlane:
Egypt: Ancient Technology And Consciousness Tour 2013
http://www.youtube.com/watch?v=5UK9pnitnWk
 
 
Najstarsza znana nam wersja mezopotamskiej opowieści o potopie pochodzi z bardzo uszkodzonej tabliczki sumeryjskiej, datowanej na XVII wiek p.n.e.
Ułomek glinianej tabliczki odnaleziony w Nippur (CBS 10673) ma około 10 cm wysokości, 13,5 cm szerokości. Na każdej ze stron mieści po trzy kolumny zapisanego pismem klinowym tekstu, który pierwotnie liczył ogółem około 260 linijek. Znaleziony kawałek to dolna część tabliczki, około jednej trzeciej jej pełnej wysokości, pozostało na niej po 10–15 linijek w każdej z kolumn. Treść znaleziska, pochodzącego z wykopalisk prowadzonych pod koniec XIX wieku przez archeologów z Uniwersytetu Pensylwanii, opublikował po raz pierwszy pracownik tej placówki, Arno Poebel, w 1914 roku. Zabytek pozostaje w zbiorach Muzeum Archeologii i Antropologii Uniwersytetu.
Całość opowieści obejmowała przedpotopowe dzieje ludzkości: stworzenie przez bogów człowieka i zwierząt, założenie dzięki boskiej opiece i pomocy miast i zbudowanie cywilizacji, następnie zesłaną przez bogów zagładę, z której dzięki boskiej pomocy uratował się wybraniec, ocalając ród ludzki i zwierzęta. Niestety, do dziś nie znaleziono innych tabliczek z zapisem tego sumeryjskiego mitu, a stopień zniszczenia tabliczki z Nippur powoduje, że kontekst zachowanych fragmentów w większości jest niejasny, co utrudnia zrozumienie.
Po brakującej początkowej partii tekstu, napotykamy wypowiedź jakiegoś bóstwa, prawdopodobnie stwierdzającego, że zamierza uratować ludzkość przed grożącym jej zniszczeniem. Następnie bóg ten opisuje, jak ludzie zbudują miasta i świątynie, jak zostanie ustanowiony ład, przynoszący pokój i dobrobyt. Później pojawiają się cztery linijki dotyczące stworzenia człowieka, zwierząt i, być może, roślin. Tu mamy kolejną lukę, znowu brakuje początkowej, większej części kolumny, która znajdowała się w górnej części tabliczki. Z ocalałego fragmentu dowiadujemy się o zesłaniu z nieba instytucji władzy królewskiej, założeniu pięciu miast i przypisaniu im bogów-opiekunów. Znów następuje luka, z kontekstu wynika, że utracony tekst zawierał podjęcie przez bogów decyzji o zesłaniu potopu i zniszczeniu ludzkości. W zachowanej części czytamy, że niektórzy z bogów żałowali postanowionego losu ludzi. Wszyscy jednak złożyli przysięgę, najpewniej o zachowaniu powziętej decyzji w tajemnicy przed ludźmi. Zostaje przedstawiony Ziusudra, bogobojny król-kapłan, który, jak się zdaje, już wcześniej co dzień oczekiwał boskich objawień w snach. Kiedy Ziusudra stał po jednej stronie jakiejś ściany, usłyszał głos bóstwa, pozornie zwracającego się do ściany i informującego, że na zgromadzeniu bogów podjęto decyzję o zniszczeniu ludzkości przez zesłanie potopu. Niestety, w tym miejscu znów brakuje tekstu, który najpewniej zawierał udzielone Ziusudrze szczegółowe wskazówki budowy wielkiej łodzi. Kolejny zachowany fragment zaczyna się opisem potopu, który przetacza się przez ziemię. Po siedmiu dniach i nocach znów pojawia się bóg-słońce Utu, Ziusudra pada przed nim na twarz i składa ofiary. Kolejna utracona partia tekstu zawierała prawdopodobnie wyrzuty, jakie bogowie czynili temu, dzięki któremu król ocalał. W ostatniej kolumnie, po dwu niezbyt jasnych zdaniach o składaniu przysiąg, Ziusudra pada na twarz przez Anem i Enlilem, a ci obdarzają go wiecznym życiem, jak boga, i osiedlają w odległej krainie Dilmun. Na tym kończy się ocalała część tabliczki, zamykające kolumnę zakończenie tekstu nie zachowało się.
http://www.linux.net.pl/~wkotwica/potop.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika MONSTER

Na wszystkim muszą łapy

Na wszystkim muszą łapy połozyć, to i tutaj ich coraz więcej. Cały czas tu byli ale dopiero teraz się ujawniają.Tak widzę ze z dnia na dzień coraz pewniej się czują w swojej ojczyżnie i poza nią.

Portret użytkownika PP

Zabraklo im paliwa to chcieli

Zabraklo im paliwa to chcieli dotankować na krzywy ryj ale im się nie udało bo ludzkość poszła do przodu i wynalazła kamery.Mamy dowód na kradzież to teraz trzeba się udać do prokuratury z tym nagraniem niech coś z tym zrobią.Opisani tu są obcy a nie swojaki to może zajmie się tym jednak ABW bo po ostatnich sukcesach są niezawodni

Portret użytkownika cozmo

A ja mam psieczucie, że

A ja mam psieczucie, że niedługo te wszystkie głupkowate usmieszki znikną z twarzy niedowiarków, komentarze przestaną być prześmiewcze a bardzo możliwe, że nie będzie żadnych komentarzy bo ludzie będą za bardzo przerażeni tym co się stanie. Wysmiewanie się z pewnych rzeczy o których nie ma się prawie żadnego pojęcia i których nie jest sie w stanie pojąć jest tak samo destrukcyjne jak brak poszanowania dla natury. Ale wrzechświat jest tak skonstruowany, że dąży do równowagi, więc niedługo ta równowaga u nas na Ziemi zostanie przywrócona albo w sposób naturalny albo z ingerencją z zewnątrz. Stawiam na to drugie...

Portret użytkownika edgier25

A ja uważam ,że cwane żydki

A ja uważam ,że cwane żydki podpierdzielili Księgę bawiąc jakiś czas w Egipcie za co z hukiem zostali w.... na zbity pysk delikatnie mówiąc ...........   i przeinaczyli ją na własny użytek . Po tak długim czasie wszystko się zatarło i samo się lansuje do dnia dzisiejszego będąc kanonem zwanym torą . Wiadomym jest nie do dzisiaj ,że ich tora jest skupiskiem wielu religii co utwierdza mnie w przekonaniu ,że żydki uprawiali ten proceder wielokrotnie aż do perfekcji. Nasza zaś biblia jest składakiem z  żydowskiej i tak się kółko kręci .
Z powyższym nie musi nikt się zgadzać , ale ja tak to widzę.

Portret użytkownika Endor

Ufo to wielka tsjemnica tak

Ufo to wielka tsjemnica tak jak pisał homo sapiens i może mieć coś wspólnego z Biblią która też jest wielką tajemnicą !
Rewolucyjne odkrycie na temat Kodu Biblii zostało potwierdzone przez naukowców. Wszystko się zaczęło jak Izraelski matematyk odkrył zaszyfrowane w Biblii informacje, dotyczące wydarzeń mających nastąpić tysiące lat po powstaniu Pisma Świętego Szyfr został odczytany przez doktora Elijahu Ripsa, jednego z największych na świecie specjalistów w dziedzinie teorii grup, działu matematyki o kluczowym znaczeniu dla fizyki kwantowej. Odkrycia te potwierdzili wybitni matematycy z Harvardu, Yale oraz Uniwersytetu Hebrajskiego. Kod został też niezależnie złamany przez głównego specjalistę od łamania szyfrów w Departamencie Obrony Stanów Zjednoczonych. Wreszcie, odkrycie przeszło, przy udziale niezależnych ekspertów, trzystopniową procedurę weryfikacyjną, stosowaną przez jedno z wiodących amerykańskich czasopism matematycznych. Kluczem do Biblii jest program komputerowy. Dzięki poznaniu kodu Biblii można było zmienić bieg wydarzeń jakie rozgrywały się w Izraelu. Odczytane przepowiednie zapisana Biblii ponad 3000 lat temu sprawdza się co do joty. Wiedza jaką ktoś wpisał do księgi, musiała być napisać jakaś siła nadprzyrodzona bowiem Człowiek tego nie mógł dokonać, bo kto mógł znać 3000 lat temu wydarzenia jakie się rozegrały XX wieku ??? nie wątpliwie jest to jeden z wielu dowodów na istnienie Boga bo tylko on może widzieć cały Wszechświat, od początku do ostatniego dnia. Nie wątpliwie dzięki kodowi możemy dowiedzieć się cos o czasach apokalipsy. Biblia może być ZAPIECZĘTOWANĄ KSIĘGĄ, bowiem obie wielkie biblijne Apokalipsy, czyli Księga Daniela w Starym Testamencie oraz Księga Objawienia, zwana też Apokalipsą Świętego Jana w Nowym Testamencie, zapowiadają nadejście najstraszliwszych czasów, jakie znał świat. Przepowiednia wypełni się "w czasach ostatecznych", gdy zostanie odpieczętowana okryta dotąd tajemnicą księga. Zgodnie z Apokalipsą Janową księga ta zamknięta jest na "siedem pieczęci", które mogą być złamane tylko przez Mesjasza: "I ujrzałem na prawej ręce Zasiadającego na tronie księgę zapisaną wewnątrz i na odwrocie, zapieczętowaną na siedem pieczęci. (...) A nie mógł nikt - na niebie ani na ziemi, ani pod ziemią - otworzyć księgi ani na nią patrzeć." W Księdze Daniela, która jest wcześniejszą wersją tej samej opowieści, żydowskiemu prorokowi przyszłość objawia anioł, który, na koniec, zwraca się do niego: "Ty jednak, Danielu, ukryj słowa i zapieczętuj księgę aż do czasów ostatecznych." To właśnie skłoniło Izaaka Newtona do uporczywego poszukiwania ukrytego w Biblii zapisu. Newtonowi nie mogło się to udać, kod jakim jest zapisana biblia mógł otworzyć dopiero komputer.

To co Mojżesz otrzymał na Górze Synaj, było interaktywną bazą danych, do której aż do niedawna ludzkość nie miała pełnego dostępu z powodu braku odpowiednich narzędzi. Biblia, którą "Bóg" podyktował Mojżeszowi, była w istocie programem komputerowym, najpierw wyrytym w kamieniu, później zapisanym na zwojach pergaminu. W ukrytym tekście jest jednak nazwana "starożytnym programem komputerowym". Teraz program udało się uruchomić i możemy wreszcie odczytać niedostępną wcześniej prawdę o przeszłości i przyszłości. Słowa "kod Biblii" pojawiają się w ukrytym tekście, a litery je tworzące można także odczytać jako "ukrył Biblię". Oznacza to najwyraźniej, że w historiach otwarcie opowiedzianych jako treść Starego Testamentu kryje się jeszcze jedna, niedostępna dotąd Biblia. Odczytywany przez komputer zaszyfrowany tekst sugeruje również, iż pieczęcią wzbraniającą dostępu do prawdziwej Biblii jest zamek czasowy. "Zapieczętowana przed Bogiem" krzyżuje się dokładnie ze słowami "kod Biblii".

http://archiwumx51.republika.pl/kod.html

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika Tina

BRAWO ENDOR!! Czytając Biblię

BRAWO ENDOR!! Czytając Biblię raz, nic się nie rozumie, czytając enty raz każdy widzi to co powinien na swoikm poziomie rozumowania i duchowości. Tak samo jest z KODEM Kamiennych Krgów, które są ustawione z dokładnościa astroniczną, matematyczną, fizyczną, techniczną, mistyczną, itd. Ale dla współczesnych NAUKOWCÓW, a szczególnie archeologów, to tylko cmentarzysko Gotów! Czy prymitywni Goci posiadali tak zaawansowaną wiedzę naukową? TEORIA archeologów stała się dogmatem naukowym zaprzeczającym logice oraz licznym odkryciom na Pomorzu. Dla przykładu w Uniradze gm. Stężyca znajduje sie cmentarzysko kurhanowe oraz kamienne kregi, które wstępnie oszacowano na 2000 lat pne. Widać Goci byli na Pomorzu od tysięcy lat.... a gdzie w tym czasie byli Kaszubi oraz Słowianie? Ci naukowcy, którzy tak twierdzą to napewno potomkowie Gotów lub Germanów, dlatego wszystko co nasze Słowiańskie usiłują ukryć, zniszczyć lub ośmieszyć. 
Czy dlatego Jezus mwił do swoich uczniów i apostołów: "jeżeli wy nie będziecie miówć kamienie zaczną krzyczeć". Które kamienie, gdzie? No te ustawione z dokądnościa astronomiczną, bo na pasmach kosmicznych  ...
Na tej podstawie twierdzę, że cała Biblia jest zakodowana na wszelkie sposoby, a więc w sposób matematyczny, fizyczny, astronomiczny, techniczny i oczywiście mistyczny! Jeżeli jest siedem pieczęci to możliwości KODU jest siedem.

Portret użytkownika anubis

witam :) moze mi szanowny pan

witam Smile moze mi szanowny pan napisac gdzie sie pisze w tej twojej biblii o Ufo ?? jak jest taka tajemna jak to mozliwe ze ja rozszyfrowal zyd , ktory ma zupelnie w d.... twojego boga i jego nauke ?? Kolego same wymysly tu dajesz Biggrin , biblia ktora tak lubisz czytać zostawil a poskladal pewien synek na Soborze nicejskim ( rok 325 ) ktory byl twardym poganem , ktory juz w tym czasie wiedzial jak krecic biznes Nie krec mi tu pan o bzdurach bo jak wierzysz w boga to ten sie juz przezegnal tisiac razy .....                                           http://www.eioba.pl/a/1hxq/o-czym-90-katolikow-nie-wie#ixzz2CVhx5KU2
poczytaj i pomysl kto Wam podrzucil biblie , sfjetych i reszte waszych nauk ..... Pozdrawiam 

Portret użytkownika Tina

anibus... każdy prawdziwy

anibus... każdy prawdziwy ufolog musi mieć rozlegą wiedzę, a więc religie są elementem tej wiedzy i  układanki, gdyż za nimi kryją się swoi i OBCY!! KIM są i skąd pochodzą?
Jeżeli czytasz Biblię, to napewno zwrócies uwagę na PROROCTWA. Proponuję zacząc od Proroctwa Apokalipsy najważniejszej dla kultury i religii Chrześcijańskiej, gdyż tam w SYMBOLU zawarte są bezcenne informacje na tematy UFLOICZNE, czyli na temat BAZ KOSMICZNYCH  w górach, wyspach i morzach. Oczywiście można to zrozumiec tylko wtedy gdy interesujesz się ufologią. Jeżeli znasz to proctwo spisane 2000 lat temu, to zrozumiesz, że dopiero nasze pokolenie może to zrozumieć! Dlaczego? Wcześniej nikt nie mówi o UFO, gdyż ta pionierska dziedzina wieddzy powstała dopiero 50 lat temu jako ufologia.
Jeżeli jesteś inteligentny i wiesz czym są symbole to zrozumiesz o czym mówi stare proroctwo Apokalipsy, które zostało zaszyfrowane w symbolach matematycznych, fizycznych, astronomicznych, technicznych, mistycznych, itd. Właśnie to proroctwo w w symbolu równiez mówi o Kościele Katolickim jako WIELKIEJ  NIERZĄDNICY, a proroctwa ST mówią o Izraelu jako DOMU PRZEKORY wobec BOGA Jahwe.
Czytając w Biblii  NT i to proroctwo zaskoczyła mnie dosadna forma użyta w odniesieniu do KK... gdyż to było sprzeczne z logiką, a jednak dokopując sie do prawdy historycznej i manipulacji jakiej dokonli "ojczulkowie święci" w Biblii oraz w DEKALOGU wcale się nie dziwię, że proroctwo w symbolu i dosłownie tak o tym Kościele mówi! Mówi wprost jak o prostytutce i nakazuje: wyjdźcie z niego aby i was nie dosiegły plagi, które spadną na ten kościół....cyt, z pamięci.
Po co są proroctwa i prorocy? Proroctwa biblijne zapowiadają przyszość religii i cywilizacji oraz jaka cywilizacja i ich bazy kosmiczne manipuluja ta religią i w jakim celu! Czy ta wiedza jest nam potrzebne? TAK, gdyż wiele wyjaśnia KAŻDEMU MYŚLĄCEMU CZŁOWIEKOWI i jest DOWDEM DLA NAS KTO za tym stoi - czytaj jaka OBCA CYWILIZACJA! Cywilizacja ta ukryta jest za symbolami WĘŻA I SMOKA.... To symboliczne gwiazdozbiory oraz symbole religii Wschodnich i religii Indian... W Europie np. jest słynna sekta Realian, którą również inspiruje cywilizacja szaraków czyli WĄŻ... I tak wiele sekt i zmanipulowanych religii.
Kto przewidział, że tak się stanie i to wszystko zapowiedział przez proroków??? Rozumiejąc symbole proroctw rozumiemy KTO w rzeczywistości nami mnipuluje i w jakim celu, a KTO chce nam pomóc i ocalić nas i naszą cywilizację, a nie tylko religię! Mając rozum i wiedzę oraz wolną wolę sami musimy to zrozumie i WSKAZAĆ!
Archetyypy religine są ważne, gdyz to wyjaśnia, które Bazy Kosmiczne w Polsce i na Ziemi nas wpierają lub niszczą....itd.
Dyskusja z ignorantami religii, ufologii oraz zwolennikami TEORII Darwina lub TORII o Gotach wskazuje kim są ci ludzie i po czyjej stają stronie, a więc "KTO JEST KTO I CO TUTAJ ROBI"? W zalezności od tego dyskusja na te tematy jest agresywna lub konstruktywna. Popatrzmy więc KOMU ta prawda najjbardziej przeszkadza...

Portret użytkownika freeco

Księga Ezechiela na początek

Księga Ezechiela na początek ci wystarczy...Na temat tego czego nie wie 90 procent katolików nawet się nie wynurzaj skoro nie wiesz, że Biblia to nie....tylko katolicyzm, a ty nawet nie znasz 1 procenta Biblii a wypowiadasz sie niczym ekspert. Dla wyjasnienia to troche tak jakby na podstawie smaku rozgotowanych robali na woku chińczyka oceniać kuchnię francuską.

Portret użytkownika anubis

no co ty ?? znawca religii

no co ty ?? znawca religii z.....y sie znalazl . Zebys sie mogl porownywac z mojimi wiadomosciami biblii to bys ja musial jeszsce wiele razy przeczytac ..... mam ta wasza ksiege lekko obcykana to sie liepiej zamkni ... I co jest biblia ?? nauka islamu ?? hindu ?? zen ?? to jest zbior pism z ktorych sie odwija ta wasza religia i te pisma , ksiegy i reszta bajek zlozyl razem pan konstantyn w niceji Smile zeby bylo mozne rozpoczac zajefajny biznes  Pozdrawiam gotowanego robaczka Smile

Portret użytkownika freeco

Widzę, że ty w ogóle jesteś

Widzę, że ty w ogóle jesteś "lekko obcykany" we wszystkim...Szkoda w zasadzie czasu  na dyskusje z ludźmi cierpiącymi na gonitwę myśli i patologiczny bezład wypowiedzi...Baw się dobrze ze swoim odbiciem w lustrze.

Portret użytkownika MONSTER

Nietóre nagrywarki

Nietóre nagrywarki monitoringu mają na przewijaniu pamięci taki feler że pokazują nagrany obraz video co ileś tam klatek. Nagrywa się tak w celu zapętlenia na dysku jak największej ilości dni.Więc czasem niemożna odtworzyć video przejeżdzającego np. samochodu tylko jedną dwie klatki. Pozatym ochronie zabrania się czasami ingerencji w nagrywarkę- przewijania,kopiowania zapisu itd. Każde kombinowanie przy takim sprzęcie jest odnotowane w pamięci. Więc jedynym wyjściem z sytuacji jest zrobienie stopklatki i zrobienie zdjęcia monitora.

Portret użytkownika MONSTER

W Polsce pracowałem na takich

W Polsce pracowałem na takich nagrywarkach. To nie jest problem nagrywarki, tylko jak nastawisz nagrywanie co trzecią klatkę, długość zapisu wynosi wtedy 3 tygodnie zamiast jednego tygodnia.Obraz z kilkunastu kamer 24H na dobę trochę zajmuje  Ustawia się tak dlatego ponieważ niektóre incydenty lub kradzierze wychodzą na jaw po jakimś czasie, a większa pamięć sprzętu to większy wydatek.

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika gus

nie przesadza, ja jeszcze

nie przesadza, ja jeszcze parę lat temu pokłóciłbym się z każdym kto tak mówił, dopóki nie poznałem z pięciu żydów na żywo, po ich poznaniu przeszedłem nową drogę z politowania na ich biedny los historyczny do szacunku i uznania dla Hitlera, i nie na darmo i też nie z przypadku każdy zna pewne obraźliwe określenie, a większość użyła go co najmniej kilka razy w życiu: „Ty Zydzie” - i jak? Skądś to się jednak wzięło? Antysemityzm też skądś się wziął? Tu nic nie powstało tu i teraz, Pejsy tą kolekcję zbierają od wieków...