UFO nad Teksasem nadal pozostaje tajemnicą

Kategorie: 

Jakiś czas temu publikowaliśmy na łamach serwisu innemedium.pl pewne zdjęcie przedstawiające rzekomy dowód na lądowanie UFO w miejscowości Cotulla w Teksasie. W jednym z miejscowych magazynów ropy naftowej kamera telewizji przemysłowej uchwyciła zarys obiektu. Kilka dni temu w tej samej okolicy doszło do obserwacji przelotu niezidentyfikowanych świateł ułożonych w trójkąt.

 

Sprawa stała się na tyle głośna, że zainteresowały się nią lokalne media. Oczywiście jak zwykle dziennikarze z bardzo poważnymi minami umieją tylko odczytywać z promptera podstawiane im propagandowe głupoty a gdy tylko temat dotyczy UFO zaczynają się uśmieszki i pokpiwania. Nie inaczej jest tym razem, ale, z czym tak naprawdę mamy do czynienia dziennikarze nie zdradzili.

[ibimage==15968==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

O dziwo racjonalne wyjaśnienie zdarzeń z Cotulla zaproponował John Cross z organizacji ufologicznej MUFON, który sugeruje, że zarówno wydarzenia z zeszłego roku jak i ostatnie obserwacje UFO da się wytłumaczyć racjonalnie. Zdjęcie lądującego UFO tłumaczy, jako fotografia szybko poruszającego się obiektu z włączonym kierunkowskazem a widziane ostatnio pojazdy uważa za wytłumaczalne tajne testy dronów wykonywane przez armię amerykańską.

[ibimage==16275==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Polecam najnowsze filmy

Polecam najnowsze filmy Briena Foerster'a na temat ludzi przedpotopowych w ameryce połódniowej:
American Doctor Ponders Elongated Skull In Peru
http://www.youtube.com/watch?v=k88wCWGSHEg
 
tutaj tajemnicza konstrukcja megalityczna:
http://www.youtube.com/watch?v=YonjkYFll00
 
a tutaj starożytny Egipt i jego tajemnice budowlane:
Egypt: Ancient Technology And Consciousness Tour 2013
http://www.youtube.com/watch?v=5UK9pnitnWk
 
 
Najstarsza znana nam wersja mezopotamskiej opowieści o potopie pochodzi z bardzo uszkodzonej tabliczki sumeryjskiej, datowanej na XVII wiek p.n.e.
Ułomek glinianej tabliczki odnaleziony w Nippur (CBS 10673) ma około 10 cm wysokości, 13,5 cm szerokości. Na każdej ze stron mieści po trzy kolumny zapisanego pismem klinowym tekstu, który pierwotnie liczył ogółem około 260 linijek. Znaleziony kawałek to dolna część tabliczki, około jednej trzeciej jej pełnej wysokości, pozostało na niej po 10–15 linijek w każdej z kolumn. Treść znaleziska, pochodzącego z wykopalisk prowadzonych pod koniec XIX wieku przez archeologów z Uniwersytetu Pensylwanii, opublikował po raz pierwszy pracownik tej placówki, Arno Poebel, w 1914 roku. Zabytek pozostaje w zbiorach Muzeum Archeologii i Antropologii Uniwersytetu.
Całość opowieści obejmowała przedpotopowe dzieje ludzkości: stworzenie przez bogów człowieka i zwierząt, założenie dzięki boskiej opiece i pomocy miast i zbudowanie cywilizacji, następnie zesłaną przez bogów zagładę, z której dzięki boskiej pomocy uratował się wybraniec, ocalając ród ludzki i zwierzęta. Niestety, do dziś nie znaleziono innych tabliczek z zapisem tego sumeryjskiego mitu, a stopień zniszczenia tabliczki z Nippur powoduje, że kontekst zachowanych fragmentów w większości jest niejasny, co utrudnia zrozumienie.
Po brakującej początkowej partii tekstu, napotykamy wypowiedź jakiegoś bóstwa, prawdopodobnie stwierdzającego, że zamierza uratować ludzkość przed grożącym jej zniszczeniem. Następnie bóg ten opisuje, jak ludzie zbudują miasta i świątynie, jak zostanie ustanowiony ład, przynoszący pokój i dobrobyt. Później pojawiają się cztery linijki dotyczące stworzenia człowieka, zwierząt i, być może, roślin. Tu mamy kolejną lukę, znowu brakuje początkowej, większej części kolumny, która znajdowała się w górnej części tabliczki. Z ocalałego fragmentu dowiadujemy się o zesłaniu z nieba instytucji władzy królewskiej, założeniu pięciu miast i przypisaniu im bogów-opiekunów. Znów następuje luka, z kontekstu wynika, że utracony tekst zawierał podjęcie przez bogów decyzji o zesłaniu potopu i zniszczeniu ludzkości. W zachowanej części czytamy, że niektórzy z bogów żałowali postanowionego losu ludzi. Wszyscy jednak złożyli przysięgę, najpewniej o zachowaniu powziętej decyzji w tajemnicy przed ludźmi. Zostaje przedstawiony Ziusudra, bogobojny król-kapłan, który, jak się zdaje, już wcześniej co dzień oczekiwał boskich objawień w snach. Kiedy Ziusudra stał po jednej stronie jakiejś ściany, usłyszał głos bóstwa, pozornie zwracającego się do ściany i informującego, że na zgromadzeniu bogów podjęto decyzję o zniszczeniu ludzkości przez zesłanie potopu. Niestety, w tym miejscu znów brakuje tekstu, który najpewniej zawierał udzielone Ziusudrze szczegółowe wskazówki budowy wielkiej łodzi. Kolejny zachowany fragment zaczyna się opisem potopu, który przetacza się przez ziemię. Po siedmiu dniach i nocach znów pojawia się bóg-słońce Utu, Ziusudra pada przed nim na twarz i składa ofiary. Kolejna utracona partia tekstu zawierała prawdopodobnie wyrzuty, jakie bogowie czynili temu, dzięki któremu król ocalał. W ostatniej kolumnie, po dwu niezbyt jasnych zdaniach o składaniu przysiąg, Ziusudra pada na twarz przez Anem i Enlilem, a ci obdarzają go wiecznym życiem, jak boga, i osiedlają w odległej krainie Dilmun. Na tym kończy się ocalała część tabliczki, zamykające kolumnę zakończenie tekstu nie zachowało się.
http://www.linux.net.pl/~wkotwica/potop.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika MONSTER

Na wszystkim muszą łapy

Na wszystkim muszą łapy połozyć, to i tutaj ich coraz więcej. Cały czas tu byli ale dopiero teraz się ujawniają.Tak widzę ze z dnia na dzień coraz pewniej się czują w swojej ojczyżnie i poza nią.

Portret użytkownika PP

Zabraklo im paliwa to chcieli

Zabraklo im paliwa to chcieli dotankować na krzywy ryj ale im się nie udało bo ludzkość poszła do przodu i wynalazła kamery.Mamy dowód na kradzież to teraz trzeba się udać do prokuratury z tym nagraniem niech coś z tym zrobią.Opisani tu są obcy a nie swojaki to może zajmie się tym jednak ABW bo po ostatnich sukcesach są niezawodni

Portret użytkownika cozmo

A ja mam psieczucie, że

A ja mam psieczucie, że niedługo te wszystkie głupkowate usmieszki znikną z twarzy niedowiarków, komentarze przestaną być prześmiewcze a bardzo możliwe, że nie będzie żadnych komentarzy bo ludzie będą za bardzo przerażeni tym co się stanie. Wysmiewanie się z pewnych rzeczy o których nie ma się prawie żadnego pojęcia i których nie jest sie w stanie pojąć jest tak samo destrukcyjne jak brak poszanowania dla natury. Ale wrzechświat jest tak skonstruowany, że dąży do równowagi, więc niedługo ta równowaga u nas na Ziemi zostanie przywrócona albo w sposób naturalny albo z ingerencją z zewnątrz. Stawiam na to drugie...

Portret użytkownika edgier25

A ja uważam ,że cwane żydki

A ja uważam ,że cwane żydki podpierdzielili Księgę bawiąc jakiś czas w Egipcie za co z hukiem zostali w.... na zbity pysk delikatnie mówiąc ...........   i przeinaczyli ją na własny użytek . Po tak długim czasie wszystko się zatarło i samo się lansuje do dnia dzisiejszego będąc kanonem zwanym torą . Wiadomym jest nie do dzisiaj ,że ich tora jest skupiskiem wielu religii co utwierdza mnie w przekonaniu ,że żydki uprawiali ten proceder wielokrotnie aż do perfekcji. Nasza zaś biblia jest składakiem z  żydowskiej i tak się kółko kręci .
Z powyższym nie musi nikt się zgadzać , ale ja tak to widzę.

Strony