UFO nad tłumami, protestującymi w Hongkongu

Kategorie: 

Mieszkaniec miasta Blantyre (South Lanarkshire, Szkocja) oglądał relację BBC z protestów w Hongkongu. W materiale filmowym dopatrzył się dziwnego obiektu, latającego nad chińskim miastem.

 

Vincent Smith był bardzo zaskoczony tym, co zobaczył. Zidentyfikowany obiekt bardzo powoli i delikatnie unosi się nad Hongkongiem, a potem gwałtownie wznosi się ostro w górę z dość dużą prędkością.

 

Mężczyzna nagrał transmisję, a następnie zapisany film wysłał do lokalnej gazety Hamilton Advertiser, aby inni mieli możliwość skomentowania zdarzenia.

Mając na uwadze charakter lotu, obiekt może być klasyfikowany jako UFO, ponieważ samoloty nie są w stanie wykonać takich manewrów. Odrzucić należy także wersję użycia lub wykorzystania dronów lub quadrocoptera, o których chętnie wypowiadają się sceptycy UFO.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika pseudonim123

sam sobie zadam pytanie i

sam sobie zadam pytanie i odpowiem. cytuję:
Odrzucić należy także wersję użycia lub wykorzystania dronów lub quadrocoptera, o których chętnie wypowiadają się sceptycy UFO.
a niby k+-!#wa dlaczego?bo?
technologia JEST DOZOWANA!,pomyśl człowieku,taki tesla wyprzedził epoki,nie epokę,E.P.O.K.I. Smile kto pierwszy ten lepszy dorwał się do tego i teraz jest współczesnym "BUK-iem"a czy ta technologia jest nasza czy nie nasza?tego się nie dowiemy bo cały system poszedłby w...

Strony