UFO nad wyspą Pag w Chorwacji

Kategorie: 

Oto typowe nagranie wykonane przypadkiem. Zapewne jest wiele takich nagrań, co, do których nie zdajemy sobie nawet sprawy, że zawierają coś niewyjaśnionego. Nad chorwacką wyspa Pag uchwycono bardzo szybko poruszający się obiekt.

 

Dostrzeżenie go bez spowolnienia i przybliżenia obrazu jest bardzo trudne a może nawet niemożliwe. Jednak wyraźnie widać, że coś z wielką prędkością przelatuje nad wodami otaczającymi wyspę. Czy może to być ptak? Mało prawdopodobne, aby był w stanie uzyskać taką prędkość i kształt.

[ibimage==12779==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika gash

Po 5 krotnym zoomie cyfrowym

Po 5 krotnym zoomie cyfrowym nie da sie uzyskać takiego obrazu - to UFo ma stanowczo za dużo pikseli na takie powiększenie, więc musiało być "podrasowane" w programie graficznym. Przy takim powiększeniu byłoby widać kilka lecących kratek.

Portret użytkownika Homo sapiens

Tak się zastanawiam czasami

Tak się zastanawiam czasami bo większość pisze o ufo istotach jako przybyszach z kosmosu ! Smile No ale my ludzie to skądjesteśmy ?! Napiszę jeszcze raz, SKĄD MY ZIEMIANIE JESTEŚMY ?! No skąd ? Z Ziemi ? A Ziemia gdzie jest ?! Leci przez pustkę kosmiczną z zwrotną prędkością względem centrum galaktyki ! Ziemia i układ Słoneczny pędzi względem jądra galaktyki a ta skolei pędzi względem innych galaktyk... Jesteśmy na planecie gdzieś w kosmosie, i o to chodzi by zrozumieć kim my jesteśmy ? Jeżeli "przybywają" tu jacyś kosmiczni LUDZIE lub inne istoty to nie przybywająz kosmosu bo my jesteśmy w kosmosie ale przybywają na planetę gdzie się odbywa jakiś proces, proces ten jest tajemnicą, mogą go znać ci którzy wyznają Tego który przyszedł zbawić Jego wyznawców. Oni mogą nawet znać przyszłość ! "..Jeszcze wiele mam wam do powiedzenia, ale teraz [jeszcze] znieść nie możecie. 13 Gdy zaś przyjdzie On, Duch Prawdy, doprowadzi was do całej prawdy. Bo nie będzie mówił od siebie, ale powie wszystko, cokolwiek usłyszy, i oznajmi wam rzeczy przyszłe..." "..."Moje królestwo nie jest z tego świata. Gdyby moje królestwo było z tego świata, moi poddani walczyliby, abym nie został wydany ..."

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Gaja

Teraz jestes Homo sapiens

Teraz jestes Homo sapiens ,ale Kreacji zlezy na tym, abys stal sie "HU-MAN"/Boski Czlowiek. Na tym polega cala zabawa.Na szczescie ,nosimy w sobie ,wszelkie kody Wszechswiata,wiec to sie kiedys na pewno stanie Smile