UFO na niebie nad Jarosławiem

Kategorie: 

Niezidentyfikowany obiekt na niebie nad Jarosławem w Rosji pojawił się w nocy 30 stycznia. Widziało go więcej niż kilka osób. Do redakcji portalu 76.ru zgłosił się mężczyzna, który twierdzi, że z okna swojego mieszkania obserwował UFO.

 

W ciągu 42 lat życia Dymitrij nigdy nie widział takiego jasnego obiektu. Iluminacja była przepiękna. Potwierdzają to także sąsiedzi 42 – latka. Co ciekawe na wszystkich domach w okolicy nie ma już sopli dachowych, choć zima trzyma.

 

Sople lodu stopniały rzekomo z chwilą pojawienia się UFO. Film kręcono z dachu centrum handlowego Altair w Bragino. Zdaniem świadków 30 stycznia „słońce świeciło w nocy” przez co najmniej 10 minut, a następnie stopniowo się kurczyło, aby nagle zgasnąć.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Ten pokaz zorganizowano wam

Ten pokaz zorganizowano wam m.in po to abyście uwierzyli w to co ja mówię o przekroju wszechrzeczy.STatek nadwymiarowy i międzywymiarowy gdy wychodzi z nadprzetsrzeni objawia to w kontinuum oślepiającym błyskiem i odglosem:Plaask!.Można tak dobrać parametry wychodzenia aby pozostawał on na granicy bariery światła.To mieliście właśnie zprezentowane.Pamietajcie o tym ,gdy drośniecie do tego aby sami zapalać sztuczne "słońca".

Portret użytkownika pasjonat

film ma 7 sek a obiekt nie

film ma 7 sek a obiekt nie zmienia polozenia, wg mnie to refleks swietlny odbity w szybie.
na poczatku filmu widac swiatlo na dachach (kierunek padania) kiedy slonce zachodzi swiatlo oswietla dym z kierunku filmowania. ( wnosze po ruchu kamery w poczatku filmu )
 
w komentarzach ruskich jest cenna wskazówka - obejrzyjcie film od konca ;]

Myślę, więc jestem...