UFO na nocnym niebie nad rosyjskim Briańskiem

Kategorie: 

Na YouTube opublikowano film, na którym widać niezidentyfikowany obiekt latający, pisze Bryansk Today.

 

Dimitrij Szek tak mówi o swoim spotkaniu z UFO 14 stycznia 2013 roku wieczorem: „O godz. 23 spojrzałem w okno i ujrzałem świecący obiekt na niebie. Leciał powoli w moim kierunku. Szybko pobiegłem po kamerę i zacząłem kręcić. Byłem podniecony. Ręce mi drżały i straciłem go z oczu. Przestałem robić zdjęcia i zacząłem wypatrywać ponownie.

 

Obiekt tymczasem zatoczył półkole o promieniu 1 kilometra i potem poleciał w kierunku północno – wschodnim”. Według świadków pojazd poruszał się około 2,5 razy szybciej niż samolot pasażerski. Zdaniem świadka, leciał ok. 5 – 6 kilometrów nad ziemią.
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika m65

Powiem szczerze że i ja kilka

Powiem szczerze że i ja kilka dni temu widziałem coś takiego nad Poznaniem. Około 1 w nocy, leciało coś takiego (bezdzwięcznie) i świeciło stałym światłem podobnym do jarzeniowego ale...silniejszym. Po gdzieś pół minucie zwiększyło pułap i zniknęło na niebie. Nie wiem czy to ufo, dron, czy jakiś pieprzony TR-3B, ale wrażenie było imponujące.
I faktem jest, że coraz więcej ludzi dostrzega COŚ na niebie.

Portret użytkownika pako1205

Ten film z

Ten film z Bremen-interesujący,jednak ten z Aachen-porażka,choć obiekt mógł być bardzo ciekawy,ale automatyka rekordera nie zogniskowała tego obiektu.Szkoda... .

Portret użytkownika Młody

Te i podobne są czcionki na

Te i podobne są czcionki na Internecie , można sobie poszukać i zainstalować na swoim systemie operacyjnym, ale o wiele lepsze są "Runiczne znaki pisane", inaczej się po nich czujesz, jak samemu sobie pisze się.
admin powinen podjąc temat o różncy pisma technicznego od pisanego, może kiedyś Smile

Portret użytkownika skin

Jak zwykle błyszczysz

Jak zwykle błyszczysz ignoranctwem baron. Zrób chociaż jeden film na dużym zoomie i utrzymaj obiekt w kadrze a wtedy jakaś firma napewno kupi od ciebie ten patent. Oczywiście nagrałeś już tyle filmów z muchami i innymi ufami że dobrze wiesz jak utrzymać obiekt w kadrze i pewnie z tego powodu krytykujesz ten materiał.

Portret użytkownika RH+

nie będziesz podniecona -

nie będziesz podniecona - będziesz wystraszona - bo kotki, bo inne ptaszki.
albo - będziesz martwa - bo ropa, bo ptaszki, bo kotki, bo samoloty, bo smog, bo mikrofale, bo pestycydy...
naprawdę chcesz w przyszłym życiu być ptakiem? I to jest pierwsze na liście rzeczy, które mogłyby Cie podniecić? 
 
Normalnie satyra na leniwych chłopów...
a wiesz... mnie czasem podnieca trzcinka, czasem pejczyk...

Portret użytkownika baca

na szczęście operator kiedy

na szczęście operator kiedy "był podniecony" nie stracił zimnej krwi i wykazał się błyskiem geniuszu bo... wziął kamerę w rękę...
a mógł wziąć kobietę...
i swoją genialną... spuścizną narobić w następnym pokoleniu niezłego bałaganu...

Portret użytkownika zibi1973

Jak to co to ufo,przecież nie

Jak to co to ufo,przecież nie dron, teraz będziemy mieli ich trochę więcej, z wiadomych przyczyn coraz więcej się zlatują,wszyscy na antarktydę,w wody oceanu czy wulkany nie polecą,jakoś muszą się rozmieścić, robi się coraz ciaśniej