UFO odwiedziło buddyjską świątynię

Kategorie: 

W piątek tydzień temu wieczorem chińscy mnisi byli świadkami bardzo dziwnego zjawiska. W ich świątyni pojawiło się UFO. Podobne zdarzenie miało miejsce w lutym 2011 roku w Izraelu, kiedy kula światła zstąpiła z nieba i zawisła nad świątynią. Zmieniało ono wówczas kształt i barwę na oczach przypadkowych świadków.

 

Mnisi z prowincji Anhui w Chinach ujrzeli tajemniczy obiekt latający na terenie klasztoru. Wszczęto alarm. Zdarzenie zarejestrowała kamera. Świecąca kula w pewnym momencie przeobraziła się w kształt „siedzącego Buddy”. Na materiale filmowym widać, jak jasny obiekt zstępuje z nieba i unosi się nad świątynią Baita.

Obiekt zniknął kilka razy z pola widzenia i wleciał do świątyni, gdzie przebywał przez około dziesięć sekund. Całe spotkanie mnichów z UFO trwało około siedem minut. Potem UFO zaczęło wirować coraz szybciej i szybciej, zanim zniknęło z pola widzenia na tle intensywnych opadów deszczu.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Dzwoneczek

Wygląda to tak, jakby ktoś

Wygląda to tak, jakby ktoś rzutnikiem wyświetlił zdjęcie na które później został rzucony promień latarki. Ktoś trochę "pomachał" latarką, by wyglądało bardziej nieziemsko. Dlaczego fasady budynków, dach i inne przedmioty w ogóle nie odbijają tak silnego światła? Choć z drugiej strony...Nigdy nic nie wiadomo...

Portret użytkownika huba

Ciekawe! Fałszywa inwazja

Ciekawe!
Fałszywa inwazja obcych/Loża bez tajemnic
Billy Cooper to jeden z pionierów połączenia szopki UFO z NWO. To jeden z pierwszych, którzy widzieli w UFO rządową bujdę. Przypominam, że Cooper na kilka miesięcy przed 9/11 przewidział ten zamach. Krótko po 11 września został zastrzelony przez policję (oficjalnie: samobójstwo), ale o tym gdzie indziej.
 Wojskowi naukowcy zawsze są o dziesięciolecia przed cywilnymi. Wystarczy puścić Discovery Science, szczególnie kilka programów z futurystą i naukowcem Michio Kaku, jak Fantastyka w Laboratorium czy Sci Trek, by zobaczyć, czym zajmuje się obecna, cywilna nauka. Teoretycznie możemy rozpocząć nowy, Wielki Wybuch. Tak, tak, nasza cywilizacja wie teoretycznie jak stworzyć całkiem nowy wszechświat, który nie będzie nam zagrażać, ponieważ automatycznie przeniesie się do nowego wymiaru – zatem możemy również stworzyć nowy, równoległy do naszego wymiar. To nie koniec. Teoretycznie wiemy, jak przenieść się w czasie. Teoretycznie możliwy do zbudowania jest strój zapewniający niewidzialność, czy tarcze osłonne dla statków kosmicznych np. wykorzystujące plazmę. Wielkie nadzieje wiązane są z nanorurkami węglowymi. Pamiętam jeden z programów z Micho Kaku, gdzie podniesiono tę kwestię. Wspomniano tam o trudności produkcji nanorurek, jednocześnie pokazano całą płachtę wykonaną z tychże nanorurek. Sęk w tym, że płachtę tą dostarczyło wojsko i oficjalnie nie wiadomo, jak coś takiego wyprodukować. To najlepiej pokazuje, że wojsko ze wszystkim jest o lata do przodu w porównaniu z nauka cywilną. A nawet ta pokazuje, że przyszłość będzie tysiąckroć ‘nowocześniejsza’ od Star Treka czy Star Wars. Wygląda na to, że coś się szykuje, a dzieje się to pod przykrywką o kosmitach. Historia zna tworzenie fałszywych teorii przez władze, które się do nich oficjalnie nie przyznawały. Krótko po wojnie w Wietnamie zaczęły chodzić słuchy o pozostawionych tam Zaginionych w Akcji. Najsłynniejszy przykład to Bobby Garwood pojmany przez Wietnamczyków w 1965 roku. Wypuszczono go w 1979 roku, po zapewnieniach rządu USA, iż nie ma żadnych zaginionych w akcji. W czasie kadencji Reagana w latach 1981-1989 najprawdopodobniej nie było już żadnych Zaginionych. Mimo to, ciągle miały miejsce przecieki na temat istnienia Zaginionych, choć oficjalnie nie istnieli. Jaki był tego powód? W tamtym czasie CIA prowadziła wiele misji wywiadowczych na terenie Indochin. Dzięki teorii o Zaginionych, można je było nieoficjalnie nazywać misjami ratowniczymi, choć prawda była zupełnie inna.
 Takim to sposobem rząd podsycał oficjalnie i w rzeczywistości fałszywą teorię o Zaginionych. Od lat 40’ do dnia dzisiejszego ma miejsce coś podobnego, tyle że na nieporównywalnie większą skalę. Podsyca się teorie o pozaziemskich cywilizacjach, choć oficjalnie się ich nie uznaje. Celem były bezpieczne misje szpiegowskie za pomocą super nowoczesnych pojazdów, celem było MKUltra i testowanie biochipów.
Swoją drogą, oto jedne ze słów wspomnianego Reagana:


„Spojrzałem przez okno i zobaczyłem to jasne światło, które kręciło się dookoła. Poszedłem do pilota, aby zapytać, czy kiedykolwiek wcześniej widział coś podobnego. Był zszokowany i zaprzeczył. Poleciłem mu podążać za tym światłem. Śledziliśmy je przez kilka minut. To było jasne, białe światło. Lecieliśmy w stronę Bakersfield, kiedy nagle, ku naszemu wielkiemu zaskoczeniu, światło wzniosło się prosto do góry i zniknęło z zasięgu naszego wzroku. Kiedy wylądowałem opowiedziałem o tym Nancy (żona prezydenta – przyp. red.).”

Czyżby zatem Reagan, którego administracja dawała sygnały, jakoby w Wietnamie pozostawali Zaginieni celem posyłania tam CIA do wykonywania tam nielegalnych operacji wywiadowczych, dawał sygnały o UFO, którego rzekomo był świadkiem, celem wielu nielegalnych operacji, od szpiegowania przez MKUltra po Bóg wie co? Pamiętajmy, że to Reagan stał za operację Rex 48, to on rozpoczął budowę amerykańskich uśpionych obozów koncentracyjnych, wreszcie, to on stworzył całą masę prawodawstwa z multum E. O. na czele, które zbudowały podstawy ewentualnej dyktatury w USA. Teoretycznie możliwa jest operacja fałszywej flagi, gdzie wykorzysta się tą teorię. Idąc w ślady pomysłu z przyjściem Chrystusa Landale’a, można przeprowadzić fałszywą, zmasowaną inwazję ‘obcych’, a dokładniej poprzebieranych Ziemian wykorzystujących te technologie, z antygrawitacją i cackami à la HAARP na czele. Idealnie byłoby to połączyć z teoriami związanymi z rokiem 2012 (rzekomy koniec świata zdaniem Majów i wielu badaczy) czy 2060 (data końca świata autorstwa sir Isaaca Newtona). Coś takiego doprowadziłby do zjednoczenia Ziemian pod pretekstem obrony przed inwazją obcych i ustanowiono by rząd światowy z władzą totalną w ramach światowego stanu wojennego. Nowy Porządek Świata stałby się faktem. O tym również mówił prezydent Reagan:
Nie mogłem jednak powiedzieć Gorbaczowowi, jak ułatwiło by mu i mi zadanie, jeśliby nagle pojawiło się zagrożenie dla tego świata, od innych gatunków z innej planety i spoza wszechświata. Zapomnielibyśmy o małych, lokalnych różnicach i uświadomilibyśmy sobie raz na zawsze, że tak na prawdę wszyscy jesteśmy [jednymi] ludźmi na [wspólnej] Ziemi. Cóż, nie sądzę, że możemy czekać, nas jakieś obce rasy, aby zstąpiły i groziły nam. Ale myślę, że między nami możemy doprowadzić do realizacji tego.”

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Homo sapiens

Moim zdaniem UFO pojawia się

Moim zdaniem UFO pojawia się w pobliży klasztorów czy to buddyjskich, czy to katolickich (jak w przypadku relacji pana jasnowidza Jackowskiego) bo to są istoty duchowe, coś chcą od osób uduchowionych, może prowadzą walkę o której mówi nam Maryja w swoich przesłaniach ?, i wcale nie muszą mieć materialnych ciał ci ufonauci. Jednak osobiście nie wierzę, że UFO-nauci to kosmici, zwłaszcza ci tzw. "dobrzy kosmici". W Polsce mamy ufologów i ufologów. Pojawiają się rózne głosy kim są te istoty, mamy więc fanów tzw. "dobrych kosmitów" i resztę jak amerykanin Joe Jordan, do której należę, że lepiej z nimi nie mieć kontaktów, bo nawet ci tzw. "dobrzy kosmici" to typ "rusałek-elfów", a to są też istoty demoniczne ! W ostatniej audycji panowie

Zagórski i Sławiński przekonują że w kosmosie są cywilizacje różnorakie, i jest ich pełno, jednak są to podstawy bardzo kruche, oparte gównie o ich WIARĘ i CHANNELINGI. Rozumiem że bardzo pragną by ich wizja istot bezcielesnych jako innych cywilizacji była prawdziwa, ale jest to tylko wizja i chcą na jej lep złapać wielu fanów tzw. "dobrych kosmitów", jest to mamienie czymś co jest niepewne, co jest duchowością New Age. W mojej ocenie i w ocenie wielu badaczy UFO lepiej stosować zasadę DUCHA chrześcijańskiego i gdy ktoś ma kontakt z UFO to się pomodlić do Jezusa Chrystusa, jedynego zdolnego uratować nasze dusze przed tymi groznymi istotami !

Rosjanie wiedzą, że na stacji kosmicznej gdzie się pojawiają ufonauci trzeba nmieć zabezpieczenie przeciw tym stworzeniom.

[...] Projektant YHWH jest Tajemnicą, jest Skarbem, Projektant jest Super Konstruktorem, wymyślił uczucia wyższe jak miłość, jednostki biologiczne mogą się posługiwać tą "informacją" bo należy ona do ich wyposażenia, wszyscy pragną doświadczać tej wyższej informacji,

jest ona dla nas jak powiew z innego wymiaru, jest ona czymś z wyższego wymiaru, człowiek nie potrafi żyć bez tego co zwiemy miłością, jest ona ukryta, na co dzień skrywa się za "górą" doświadczeń, skrywa się za szerokim spektrum odbieranych bodzców, bodzców pochodzących z ekstremalnie skomplikowanej inżynierii bioelektronicznej naszych duchowo-biologicznych wehikułów - w połączeniu z Duchem Świętym[...] Polska dzięki kontaktom z Jezusem Chrystusem ma szansę się uwolnić od UFO istot - jak to okreslił poważany ufolog Jacques Valle od tak naprawdę posłańców oszustwa !

http://popotopie.blogspot.com/2013/06/zapraszam-do-innego-wymiaru-poprzedniej.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony