UFO podczas pokazów lotniczych w Ameryce

Kategorie: 

Przelot niezidentyfikowanego obiektu latającego zarejestrowały kamery widzów pokazu grupy Blue Angels w trakcie air show w Punta Gorda. W istocie film pochodzi z 2009 roku, ale osoba umieszczająca go twierdzi, że przypadkiem to zauważyła podczas przeglądania starych filmów.

 

Trudno powiedzieć, co to jest, ale wygląda na to, że obiekt o dość dużej prędkości, porównywalnej z myśliwcami po prostu przemknął prostopadle do kierunku lotu szyku samolotów. Nikomu nic się nie stało, ale było to faktycznie bliskie spotkanie i mogło się to skończyć tragicznie. 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika paganini

ja pierdziu... większych

ja pierdziu... większych bzdur nie czytałem, kuźwa, mózgi Wam się zlasowały czy co? Przecież to juz ktoś napisał - ptak bądź owad - szybciej przemieszcza się po ekranie, bo jest po prostu bliżej kamery. Ale wątpię, żebyście chcieli to zrozumieć. Jarajcie sie dalej zielonymi ludzikami...

Portret użytkownika kamabonn

Na Forach jak te , to jeszcze

Na Forach jak te , to jeszcze naprawde Ciemnogröd i Sredniowiecze !!! JAm mi sie zachce z was posmiac to tu zagladam buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah tyle Glupoty w jednym miejscu ! lol.  

Strony