UFO ponad chmurami w Południowej Afryce

Kategorie: 

Do ciekawej obserwacji UFO doszło w Republice Południowej Afryki. Nagranie przedstawiające niezidentyfikowany obiekt latający jasniejący ponad chmurami wykonano w Johannesburgu.

 
Zdarzenie to miało miejsce 5 stycznia 2013 roku. Widać wyraźnie kulę jasnego światła, która z pewnością nie porusza się siłą wiatru. To raczej wyklucza podejrzenie, że może to być chiński lampion. Nagranie jest dość dobrej jakości mimo, że zostało wykonane telefonem komórkowym. Wygląda na to, że obiekt ten jest w stanie zmieniac kształt w trakcie lotu. Może to wskazywać, że w tym konkretnym przypadku mogło to być zjawisko zwane plazmoidem. 
 
 
Tego typu obiekty były uważane za winne powstawania kręgów w zbożu. Jest nawet kilka nagrań wideo przedstawiających takie twory w akcji. Oficjalnie nauka nie uznaje czegoś takiego jak stworzenia z plazmy. Niektórzy badacze zjawisk paranormalnych sugerują, że plazmoidy mogą być w jakiś sposób sterowane lub nawet posiadać formę świadomości.
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika jp

Witam ,  ja też miałem okazję

Witam , 
ja też miałem okazję zobaczyć coś takiego w tamtym roku na śląsku .
Trudno było określić czy było to koloru białego , czy też swieciło na biało , ale identyczne jak na filmie .
W moim przypadku przesuwało się jednostajnie w stronę małej chmury z której powinno wylecieć po ok 4 sekundach , ale tego nie zrobiło ...
 
pozdrawiam

Portret użytkownika Zadzior

Witam, mam pytanie, po kiego

Witam, mam pytanie, po kiego grzyba Wy sie kłócicie czy to UFO czy nie ??
Skoro: UFO znaczy po polsku Niezidentyfikowany Objekt Latający - polski skrót NOL - czyli (do jasnej cholery niezidentyfikowany obiekt latający to nawet (przekleństwo) rzucony wieczorem przez pana Kowalskiego z pod 3ki ruszt, nagrany komórką przez pana Nowaka spod 7ki będzie NOL-em pókie nie zostanie zidentyfikowany (przekleństwo) jako ruszt! Może by tak zacząć używać skrótów i języka polskiego ze zrozumieniem co?
KAŻDY obiekt którego nie rozpoznamy a bedzie leciał będzie UFO-em bo UFO nie oznacza statków kosmitów!
Kłocicie sie o przysłowiowe niezgaszone światło w lodówce...
I tak sie rodzą bezsensowne waśnie miedzy obozami zwolenników NOL-i i przeciwników.
Pozdrawiam.
 

Portret użytkownika prestissimoLIVE

  Dokładnie to samo widziałem

 
Dokładnie to samo widziałem w Warszawie w roku 1995 z okna na 11 piętrze bloku 15 piętrowego nad samym centrum Warszawy. Tego dnia chmury były bardzo nisko i były gęste zasłaniając całkowicie słońce. 
Stanąłem na moment na balkonie kierując wzrok na wschód. Wtem z pod chmur gdy patrzyłem w dal wyleciał biały świecący obiekt identyczny jak na tym filmie. Chwilę go było widać tak samo jak ten na filmie po czym obiekt wleciał z powrotem w podstawę chmur. Moje zdziwienie było tym większe, że obiekt świecił co w tych warunkach wykluczało odbicie promieni słońca. 
Mogę z całą pewnością powiedzieć, że film jest po mimo kiepskiej jakości absolutnie wiernie oddający wszelkie podobne wzrokowe obserwacje.
Drugą taką obserwacje miałem w tym samym roku pod sam wieczór gdy niebo było już ciemnoniebieskie. Świecący na biało obiekt na chwilę pojawił się w tym samym rejonie co poprzedni i po przeleceniu krótkiego odcinka ruchem falistym przestał być widoczny bo zanikł wzrokowo jakby przygasł. 
Trzecią podobną obserwację miałem niedawno w lornetce. Obserwowałem białą jasną kulę o czym opowiedziałem tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=nkZEe3Wfauk
 
Mam pewne doświadczenie w filmowaniu i obserwacjach i mogę z całą pewnością i przekonaniem potwierdzić, że tego typu obiekty istnieją i są namierzalne wzrokowo jak też przez lornetki. 
Zachęcam każdego do takich obserwacji bo to jest jedyna droga do przekonania się, że istnieją obiekty latające, których zachowanie i sposób lotu wykracza poza granice naszej znanej nam ludziom technologii. Nie zapominajmy też, że o takich obiektach rozprawiano już w starożytności, a średniowieczne przekazy są pełne takich relacji.
Tak więc dla chcącego udowodnić sobie, że obcy istnieją i istnieli na długo zanim my dostaliśmy do ręki żarówkę nie będzie problemu jeżeli tylko poświęci nieco czasu na dokładne obserwacje nieba tak w dzień jak w nocy.

Portret użytkownika axell69

Do Homusia poniżej

Do Homusia poniżej .................Admin usunął  jego i Bacy Post ,ale chodziło   jak zawsze o Główne Prawdy Wiary :
Napisz  nam   ile  kosztuje  zwykłego  człeka wiara  w tak niezwykłą baśń
Bo Bezpłatna  Wiara  w  „coś” nie istnieje  – ile będziecie się jeszcze składać na bezbożników i  ich świątynie i inne czary w zamian za obiecane  życie wieczne w niebie (śmiech ), napisz Nam  Homuś   ile Twoim zdaniem kosztuje  utrzymanie wszystkich świątyń(kościołów)  w Polsce, tu  mam na myśli :
- podatki
-opłaty za energię  elektryczną
-opłaty  za  ogrzewanie
-koszty utrzymania i remonty
Do  tego  dochodzi utrzymanie plebanii (ogrzewanie prąd gosposia , woźny kucharka )  plus   szaty liturgiczne  i prywatne , telefony Internet telewizja samochody  suto zastawiony stół księży ?? oraz opcjonalnie  używki typu tytoń  alkohol hazard kochanki i po cichu płacone  alimenty dla ich dzieci ………………(…) jak już  zdołasz nam  tu na te pytania  odpowiedzieć   to wtedy pomyśli  nad  tym  kto jest po CIEMNEJ a  kto po JASNEJ stronie . Wyjaśni  nam proszę  gdzie kończy się  wiara   a zaczyna coś co  nie powinno istnieć .

 

Portret użytkownika tetris

czy na pewno? jeśli wziąć pod

czy na pewno? jeśli wziąć pod uwage utrzymywanie plazmy w atmosferze w celu ,,redukcji co2'' to kto wie co za dobrocie mają możliwość przenikać. sądząc po epidemi wyrastających ,,einsteinów'' i ilości okaleczonych członków  dobrocie nie muszą mieć dobrej natury8)
VIII
 
zabierzemy ziemie a w zamian damy im niebo

Portret użytkownika Rumcajs

Żal mi tej ryby na

Żal mi tej ryby na zdjęciu,biedaczka utopiła się podczas potopu i to razem z milionami innych ryb, amonitów,belemnitów,trylobitów itp.To musiała byc powódź stulecia!
 

Portret użytkownika sHizo

Witam was drodzy czytelnicy i

Witam was drodzy czytelnicy i czytelniczki. Dorzucę swoje pięć groszy co do tego artykułu. Sam interesuję się ufologią i wszystkim co związane z tą dziedziną. Film ten prawdopodobnie przedstawia obiekt UFO, zaskakujące jest to że z tak małą prędkością się porusza. Był to dzień więc raczej lampion chiński z pewnością odpada, na podstawie samego nagrania ciężko powiedzieć czy to dobry fake czy też autentyczne nagranie. Ja bym obstawiał na to drugie. Autor wątku wspomniał o zmienijącym się kształcie niezidentyfikowanego obiektu latającego czyli sugerujesz że obiekt ten może być wykonany z tworu plazmowego ?. Bardzo prawdopodobne ale prawdopodobne jest też to że ich technologia jest na tyle rozwinięta że mogą przybierać dobrowolnie kształt : talerza, trójkąta, kwadratu poprzez np rozbudowanie, co oznacza że np talerz zamyka się tak że powstaje trójkąt , trójkąt roztwiera się tak że powstaje kwadrat. Różne są tego teorie pozostaje tylko czekać na inne tego typu zjawiska ;). Pozdrawiam sHizo.

Warto posłuchać tego, co mają do powiedzenia inni...

Portret użytkownika Homo sapiens

Taką obserwację można uznać

Taką obserwację można uznać za autentyczną bo nikt nam nie wciska super "lądowania statku ufo i wychodzącej z niego istoty-nagiej..." Szkoda tylko że nie ma wersji w wysokiej rozdzielczości...
Jeżeli ufo to nadzorcy ludzkości to napewno wiedzą jaka była nasza przeszłość i kto nas powołał do życia. Wiedzą jak było przed Biblijnym Potopem. Chociaż wiele jest informacji o potopie na całej kuli ziemskiej, w wielu kulturach i cywilizacjach, to jadokadniejszą relację podaje Mojżesz w Torze. Podaje dokładny opis wydarzenia zmieniającego Ziemię i jej środowisko, co musiało być czymś niesamowitym. Dowody archologiczne i geologiczne są niepodważalne.
Liczne skamieniałe organizmy stanowią doskonały dowód tragedii z przeszłości. W normalnych warunkach szczątki roślinne czy zwierzęce ulegają rozkładowi bądź są zjadane przez padlinożerców. Proces fosylizacji zachodzi jedynie w wyniku nagłego pogrzebania zwierzęcia, na przykład pod zwałami błota. Dlatego też podstawowym warunkiem powstania skamieliny jest nieszczęście, czasami na niewielką skalę - przykładowo, jakiś zabłąkany zwierz grzęźnie w torfowisku. Tak więc skamieliny tworzyły się przed wiekami i tworzą się także obecnie. Jednakże z reguły za ich powstaniem stoją potężne siły takie jak lawiny, osuwiska, powodzie czy erupcje wulkaniczne, które grzebią miliony zwierząt i roślin pod warstwami błota lub popiołu.
W dawnych skamielinach szczególnie interesujący jest fakt, iż natrafiamy na tysiące zwierząt pogrzebanych żywcem często w 'masowych grobach' (na przykład Morrison Formation w Ameryce Północnej z tysiącami skamielin tak dinozaurów jak i ssaków). Całkowicie zaskoczone zwierzęta były uśmiercane nierzadko w mgnieniu oka. Widać to na przykładzie skamieliny ryby z gatunku MIOPLOSUS LABRACOIDES, która została unieruchomiona w masie błota w chwili, gdy pożerała inną rybę (Green River Formation w stanie Wyoming, USA)

Liczne masowe groby dinozaurów znajdywane na różnych kontynentach są szczególnie znaczące, gdyż świadczą o niezwykłej sile oraz skali kataklizmu, który uśmiercił te olbrzymie zwierzęta.
W świetle tych faktów uczeni przyznają, że skamieliny są świadectwem dawnego kataklizmu.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.