UFO Prawda? czy Fałsz?

Kategorie: 

Oto film opowiadający o dokumentach rządowych na temat UFO. Wymienione sa w nim drastyczne przypadki wzięć oraz okaleczeń bydła. Nie każdy wie, że podobne przypadki zdarzaja się również w Polsce. Tak w Ameryce jak i u nas nie ma wystarczajacych informacji do wyjasnienia wielu takich spraw.

 

Jeden z incydentów dotyczył dziwnej istoty, która w 2009 roku napadała na ludzi w okolicy Swidnicy. Pewnego czerwcowego dnia w godzinach wieczornych została poturbowana kobieta oraz dwóch mężczyzn. Jeden z nich został poważnie ranny kiedy próbował pomóc koledze odeprzeć atak. Istota powaliła obydwu. Policja podała do wiadomości, że być może chodzi tu o szympansa, który komuś uciekł, ale nie było żadnego zgłoszenia zaginięcia jakiegokolwiek zwierzęcia i do dziś tego niewyjaśnono.

 

 

 

Źródłohttp://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,opage,2,title,Grozna-bestia-terroryzuje-mieszkancow-Dolnego-Slaska,wid,11182018,wiadomosc.html?ticaid=110347&_ticrsn=3

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika kolo21

Jakoś mnie to nie przekonuje

Jakoś mnie to nie przekonuje dziwne te ufo takie jak z kreskówki.Nie chcem tego pisać ale to na bank fotoshop bardzo marny.Wystarczy dobry porogram do obrabiania grafiki i można zobaczyć numery tego radiowozu.I ten pies zrobił to telefonem w nocy? To dlaczego wokół jest buro zmiast ciemno jak u murzyna wiadomo gdzie.

kolo21

Portret użytkownika noRemorse

"I ten pies" złorzeczę ci,

"I ten pies" złorzeczę ci, aby w przyszłości, za wykonywanie zawodu pożytku publicznego podobne cie nazywano. W karierze śmieciarza - szambonurkiem, pracownika fizycznego na budowie - ochrzaniającym się robolem 1-robi-3-sie-patrzy, ratownika medycznego - łowcą skór, strażaka - złodziejem, itp. przykłady polackiego oczerniania. Suczko.

Portret użytkownika MEJTRIXX

Ostani incydent dotyczący ufo

Ostani incydent dotyczący ufo Oplskie gdzie patrol policji obserwował przez 90 minut potęzny dysk który śledził ich radiowóz w pewnym momeńcie zanikła łączność miezdzy komendą a patrolem policjańci odczuwali paniczny strach potem na komisariacie napisano raport z tego zdarzenia to było w styczniu 2013

Portret użytkownika MEJTRIXX

jak tu możemy wymienić się

jak tu możemy wymienić się mailami? bo nie chcę reklamować tej strony na której jest to podane ale faktycznie ci policjańci wystraszyli się to jak sie skontakujemy ? to w gogla poszukaj wpisz zapytanie i może wyskoczy ale info i relacja jest też na innych stronach no poprostu nie chcę nikog tu reklamować daj znać jak odczytasz .

Portret użytkownika pasjonat

klikasz nick osoby do ktorej

klikasz nick osoby do ktorej chcesz wyslac PW - musi miec ona wlaczona w panelu uzytkownika opcje pisania PW  wybierasz zakladke kontakt. Jesli ni ema zakladki kontakt to nie napiszesz bo osoba nie wlaczyla zezwolenia na pisanie wiadomosci - o dziwo admin tez nie ma tej zakladki.

Myślę, więc jestem...