UFO Prawda? czy Fałsz?

Kategorie: 

Oto film opowiadający o dokumentach rządowych na temat UFO. Wymienione sa w nim drastyczne przypadki wzięć oraz okaleczeń bydła. Nie każdy wie, że podobne przypadki zdarzaja się również w Polsce. Tak w Ameryce jak i u nas nie ma wystarczajacych informacji do wyjasnienia wielu takich spraw.

 

Jeden z incydentów dotyczył dziwnej istoty, która w 2009 roku napadała na ludzi w okolicy Swidnicy. Pewnego czerwcowego dnia w godzinach wieczornych została poturbowana kobieta oraz dwóch mężczyzn. Jeden z nich został poważnie ranny kiedy próbował pomóc koledze odeprzeć atak. Istota powaliła obydwu. Policja podała do wiadomości, że być może chodzi tu o szympansa, który komuś uciekł, ale nie było żadnego zgłoszenia zaginięcia jakiegokolwiek zwierzęcia i do dziś tego niewyjaśnono.

 

 

 

Źródłohttp://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,opage,2,title,Grozna-bestia-terroryzuje-mieszkancow-Dolnego-Slaska,wid,11182018,wiadomosc.html?ticaid=110347&_ticrsn=3

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika kolo21

Jakoś mnie to nie przekonuje

Jakoś mnie to nie przekonuje dziwne te ufo takie jak z kreskówki.Nie chcem tego pisać ale to na bank fotoshop bardzo marny.Wystarczy dobry porogram do obrabiania grafiki i można zobaczyć numery tego radiowozu.I ten pies zrobił to telefonem w nocy? To dlaczego wokół jest buro zmiast ciemno jak u murzyna wiadomo gdzie.

kolo21

Portret użytkownika noRemorse

"I ten pies" złorzeczę ci,

"I ten pies" złorzeczę ci, aby w przyszłości, za wykonywanie zawodu pożytku publicznego podobne cie nazywano. W karierze śmieciarza - szambonurkiem, pracownika fizycznego na budowie - ochrzaniającym się robolem 1-robi-3-sie-patrzy, ratownika medycznego - łowcą skór, strażaka - złodziejem, itp. przykłady polackiego oczerniania. Suczko.

Portret użytkownika MEJTRIXX

Ostani incydent dotyczący ufo

Ostani incydent dotyczący ufo Oplskie gdzie patrol policji obserwował przez 90 minut potęzny dysk który śledził ich radiowóz w pewnym momeńcie zanikła łączność miezdzy komendą a patrolem policjańci odczuwali paniczny strach potem na komisariacie napisano raport z tego zdarzenia to było w styczniu 2013

Strony