UFO w chmurze zaobserwowano w Rosji

Kategorie: 

W rejonie Czelabińska pojawiło się dziwne UFO emitujące jakiś rodzaj chmury. Zjawisko przyćmiło zupełnie nadchodzące święta i stało się głównym tematem rozmów wszystkich mieszkańców.

 

Do obserwacji doszło wczoraj w mieście Trekhgorny położonej w pobliżu granicy z Kazachstanem. O zjawisku informowały zaniepokojone władze lokalne oczekując jakiegoś wsparcia ze strony Ministerstwa Nauki Rosji.

 

Wydarzenie to ma duże znaczenie, bo miejscowość Trekhgorny powstała, jako tajne miasto w czasach ZSRR i przebywanie tam nie-rezydentów jest zabronione do tego stopnia, że władze muszą się zgadzać na wizyty przyjaciół i rodziny spoza ośrodka.

 

Utrzymanie statusu miasta zamkniętego mimo upadku ZSRR wiąże się z tym, że jest tam ulokowana produkcja reaktorów jądrowych. Jak to zwykle bywa niektórzy snują dywagacje, że w tym ośrodku trwają prace nad militaryzacją przejętych pojazdów UFO.

Potwierdza to zwłaszcza duża ilość UFO obserwowanych w tej okolicy, jak ten przypadek z filmu powyżej. Wielu świadków opisuje te statki, jako posiadające możliwości tworzenia chmur.  Zauważono również, że korzystanie z tych "chmur" w celu kamuflażu przez odwiedzających jest szczególnie powszechne w przypadkach, w których UFO widać w pobliżu obiektów wojskowych lub jądrowych.

 

 

Źródłohttp://www.allnewsweb.com/page1199999571.php

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen