UFO w Chorwacji nurkuje w okolicy Wyspy Pag

Kategorie: 

Dokładnie 24 marca 2012 roku informowaliśmy o przypadku obserwacji niezidentyfikowanego obiektu latającego uchwyconego przypadkiem w okolicy chorwackiej wyspy Pag. Okazuje się, że istnieje kolejne niezwykłe nagranie z tej samej okolicy wykonane dwa miesiące temu. Tym razem jakiś obiekt wisi chwilę w powietrzu, po czym wlatuje pod wodę.

 

Do zdarzenia uwiecznionego na powyższym nagraniu według dostępnych informacji doszło 10 sierpnia 2013 roku. Obiekt porusza się powoli, po czym wykonuje ewolucję pokazując swój podłużny kształt i wlatuje pod wodę.

W przypadku tego typu obserwacji zwykle pojawia się argument w stylu - too good to be truth - czyli zbyt dobre nagranie, aby można było uznać je za prawdziwe. Możliwości obecnej grafiki komputerowej poszły tak daleko, że wykonanie nawet najbardziej niesamowitych nagrań jest możliwe nawet na średnim komputerze osobistym. Z tym, że jeśli jest to CGI (Computer Generated Imaginery) to jest po prostu wyśmienicie wykonane. Widać nawet rozbryzg wody, gdy znika w niej tajemniczy pojazd.

Biorąc pod uwagę fakt, że to druga podobna obserwacja w okolicy chorwackiej Wyspy Pag dokonana w ciągu roku możliwe są tylko dwa wyjaśnienia. Pierwsze ofiarujące spokój ducha, że ktoś, prawdopodobnie stamtąd, jest niezwykle biegły w grafice komputerowej i dla zabawy wypuszcza cyklicznie takie nagrania. A drugie wytłumaczenie, może budzące niepokój przed nieznanym, to uznanie tego nagrania za kolejny już dowód, że pod wodami tamtej zatoki dzieje się coś tajemniczego.

 

 

Warto zobaczyć jeszcze: //innemedium.pl/wideo/ufo-nad-wyspa-pag-w-chorwacji

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika JackBB

no spoko... UfoFiles :D u

no spoko... UfoFiles Biggrin u tego użytkownika niema ani jednego autentycznego filmiku, ten kanał jest tylko po to żeby kase robił oraz zniechęcał ludzi do własnych poszukiwań, a to już nie pierwszy artykuł który powstał na bazie fejków z ufofiles... na innemedium już nawet nie zerknę, bo to już nie śmieszne lecz żałosne jest. Jak tak dalej pójdzie to na IM i ZnZ zostanie Ci tylko hasbarska śmierdząca agentura która i tak pisze na Twoich portalach z 50% komentarzy.

Krew, daje znak by przerwać pęd,
bezsensownej walki słów,
która toczy się od lat!
Spójrz, ginie dzisiaj polskość twa
obcy prąd zagarnia ją,
więc dlaczego milczysz wciąż?!

Portret użytkownika zibi

Tak myślę czy czasem

Tak myślę czy czasem pracownicy z nasa nie powinni wogóle już wracać do pracy oni cały czas ukrywali informacje  o obcych cywilizacjach którzy żyli od dawna na ziemi oczywiście nie paradowali się na ulicach a w gęstych lasach ,wulkanach,w terenach których ludzie nie uczęszczają lub niedostępnych z powodu dużych minusowych temperatur może podejdę do sedna sprawy wpiszcie sobie w google  Kolejna erupcja wulkanu Popocatepetl w Meksyku w 19 sek widać 3 obiekty szybko się poruszające  i nie tylko te ,na filmiku jeszcze widać inne, a żeby je lepiej uchwycić trzeba trenować play i pausa na tej czerwonej skali myślę że sobie dacie rade,mam jeszcze co nie co,na deser  

Portret użytkownika pako1205

Dla mnie,materiał jest o tyle

Dla mnie,materiał jest o tyle interesujący,że zauważyłem dość sporą zbieżność z pewnym obiektem,który nie był widoczny(napewno)gołym okiem,a został utrwalony dwoma aparatami i wisiał przynajmniej przez godzinę,jak były robione te fotki.Przedstawię dwie z pięciu.Proszę zwrócić uwagę na budynek poniżej tego obiektu,ten sam,z innej perspektywy.Fotki z miejscowości Knokke w Belgii.

Portret użytkownika b@ron

no to jest przełom w

no to jest przełom w sprawie...jako że zakładając że film nie był edytowany graficznie ,to słychać tam poprzez szum wiatru dokładnie,że UFO napędzane jest silnikiem spalinowym a więc to by wyjaśniało po co tu przylatują...widać i nich ropa też jest w cenie

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika darmi

Moglibyśmy  RAZEM podnieść

Moglibyśmy  RAZEM podnieść standard strony tak jak to zrobił admin publikując materiały od np. Homo sapiens . Konkretnie chodzi mi o poddaniu analizie filmów, zamieszczanych na innemedium.pl .Wymagało by to zangażowania, kilku użytkowników którzy tutaj często komentują filmy oraz administracji. ( przykładowo MICHAŁ ) który jest grafikiem. Kilka osób, które siedzą w tej tematyce (grafika,filmy) - przed publikacją skomentowały/skonsultowały by z adminem wiarygodność filmu - opierając się na swojej wiedzy. Tym sposobem, w jakimś stopniu udało by się uniknąć zamieszczania "fakowych filmów" . Czyli w zasadzie nie wiele mielibyśmy materiałów :)))))))))))))))))))))))))))))))))

Portret użytkownika Merc

Wygląda na pojazd typowy z

Wygląda na pojazd typowy z Matrixa, predzej to wytwór ludzkich rąk z najnowocześnieszą technologią zbieraną przez establishment (rzad światowy) którego tak wszyscy się obawiają,  a istnieje od około 140 lat , dlatego tyle tajemnic jest wokół wszystkiego zapytajcie hazarów ich też wszedzie pełno nawet w naszym rządzie ,ameryce i rosji itd.

Portret użytkownika kuzYn

Wygląda na to, że mamy do

Wygląda na to, że mamy do czynienia z najnowocześniejszym śmigłowcem świata,  bez śmigieł oczywiście. Bardzo nowoczesna i nowatorska konstrukcja pozwala pod wodą zamienić śmigłowiec w łódź podwodną.
No, chyba że się mylę, i jest to latająca kamienica.

 

Portret użytkownika Homo sapiens

Zanim zbudowano Vimany,

Zanim zbudowano Vimany, musieli przejść przez obecny poziom naszej cywilizacji, i mogło to nastąpić 2 albo 3 razy szybciej niż obecna cywilizacja, możliwe to było ze względu na dużą zawartość tlenu w atmosferze oraz ich znakomite możliwości związane z doskonalszymi ciałami i lepszym pożywieniem wspanialej roślinności świata przedpotopowego !...
http://popotopie.blogspot.co.uk/2013/06/slepienie-ochronne-nad-ziemia.html
W tym miejscu muszę wspomnieć iż w Efezie, Biblijnej miejscowości leżącej obecnie na terenie Turcji , występują te same elementy zdobnicze co w Petrze ! Czyżby Efez był miejscem gdzie pozostało kilka wspaniałych przedpotopowych budowli, następnie wykorzystanych przez Greków ? Z pewnością takie podejrzenia wydają się dla tradycyjnych archeologów obrazoburcze, ale dlaczego miałoby by tak nie być ?
http://popotopie.blogspot.com


 

 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.