UFO w kształcie piramidy nad Chinami

Kategorie: 

Nagranie pochodzi z Chin i zostało dodane do serwisu YouTube przed trzema dniami. Film przedstawia obiekt kształtu rombu albo raczej dwóch złożonych piramid. Filmujący usiłował zrobić największe możliwe zblizenie i udało mu się kilkukrotnie uchwycić kształt pojazdu bardzo wyraźnie.

 

UFO w kształcie piramidy jest obserwowane od jakiegoś czasu i na naszej stronie prezentowaliśmy już kilka nagran wykonanych zarówno na Ziemi jak i w kosmosie, przedstawiajacych pojazdy tego właśnie kształtu.

Pod koniec stycznia podobny obiekt zaobserwowano na niebie nad Paryżem. Trzeba przyznać, że podobieństwo obu obserwacji jest duże.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Rasta4Peace

Nie ma bata na fake, takie

Nie ma bata na fake, takie moje zdanie, można gadac o jakiś programach i innych filtrach, obecnie nawet jakbym wlazł do ich statku i sie znimi nagrał tacy ludzie jak gash powiedzieliby że to fake, sami są fake'ami łacznie z ich życiami, to że nagrane zostało przez jedną osobe nie znaczy ze tego tam nie było, ludzie na lotnisku, już wszyscy stoją i wypatrują ufo na niebie zamiast isc na swój samolot,hotelu,domu,taksówki.Świetne ujęcie szczególnie podczas tej dziury gdy znika, najpierw widać halo jakaś energia, pozniej cos w rodzaju tego co zdarzyło się między innymi w Norwegii co było z początku tłumaczone oczywiscie fakem, a pozniej jakimis rakietami... żałosne.Dziękuje adminie za artykuł.

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~

Portret użytkownika PB

R4P....masz rację co do tego,

R4P....masz rację co do tego, że nawet w zatłoczonym miejscu może okazać się, że ludzie nie zauważają takich zjawisk. Często sam obserwuję niebo stojąc i patrząc się wprost na nie. Zauważam, że ludzie wokół mnie nie mają takich odruchów więc jeśli by coś nastąpiło to nie zauważyliby tego zjawiska.Widzę, że bardzo  mocno wierzysz w energie i inne podobne. Pytanie tylko na jakiej podstawie.....Pozdrawiam,PB ze ZnZ

Portret użytkownika gash

  No gratuluję, jesteś

 No gratuluję, jesteś wyjątkowy, bo patrzysz w niebo. Normalnie tysiące ludzi mają tak niskie IQ, że nie widzą tego co Ty. Zazdroszczę Ci tej obserwacji. W ogóle, jak możesz tak generalizować? Twoja teza mogłaby być prawdziwa, gdybyś zaobserwował takie zjawisko będąc w tłumie, a nikt by tego nie zauważył poza Tobą (choć wtedy na Twoim miejscu zacząłbym się martwić o zdrowie psychiczne). Jeżeli jakieś zjawisko zachodzi w miejscu gdzie jest dużo ludzi to wystarczy, że 2-3 osoby zaczną to obserwować, to już po chwili reszta zwróci na to uwagę, gdyż ludzie pod świadomie łapią takie rzeczy. Jak nie wierzysz to zrób sobie eksperyment - pójdź z kilkoma kolegami do centrum handlowego i zacznijcie się gapić w jakieś miejsce i pokazujcie na to palcem - mur beton wzbudzicie zainteresowanie przechodniów. Wracając jeszcze do lotniska. Nie wiem czy byłeś na lotnisku kiedyś, ale tam też jest kupa ludzi oczekujących na przyloty samolotów więc stoją przy wielkich szybach i wpatrują się w niebo więc nie ma szans w takim miejscu, żeby takie zjawisko zaobserwowała tylko jedna osoba. Tyle w tym temacie, dziękuję, do widzenia Smile  

Portret użytkownika gash

Wszystkie syndromy faku :)

Wszystkie syndromy faku Smile Trzęsąca się kamera, niewyraźny obaz, sztuczny wygląd, tylko jedno nagranie (to, że w Chinach ludzie nie mają czym filmować na lotnisku nie uwierzę). Znowu jakiś dzieciak bawił się After Effectem Smile PSCały filmik ma niebieskawą poświatę, co jest efektem jakiegoś filtru - wątpię, żeby to była wina słabej jakości sprzętu, tylko nieudolna próba zlania tła z wstawioną grafiką.   

Portret użytkownika baca

operator kamery proszony

operator kamery proszony jest natychmiast zglosic sie po odbior nobla za zachowanie zimnej krwi wobec wydarzenia aż takiej wagi.
co za opanowanie, prosze panstwa, co za stoicki spokoj!
a ten plynny zoooooom - normalnie cos nieprawdopodobnego!
gdyby tylko wredny obiekt nie uciekal zlosliwie z obiektywu...
no ale coż...? tym razem naprawde prawie że udalo mu sie opanowac rąsię no i cos sfilmowac, heh
jak sie nasz filmowiec jeszcze troche podszkoli z pewnoscia zrobi I-ligowe filmy np takie:
http://www.youtube.com/watch?v=Tql_sasHKGc

Strony