UFO w kształcie sześcianu było widziane wielokrotnie nad Teksasem

Kategorie: 

Niezidentyfikowane obiekty latające występują w wielu wersjach i kształtach, co nie dziwi już praktycznie nikogo. Mimo wszystko widoki takie jak UFO wyglądające jak sześcian i na dodatek wyłaniające się  z chmur w obłoku czarnego dymu... no cóż to już coś co z całą pewnością zasługuje na miano niecodziennego. Pierwsze sygnały o pojawieniu się sześcianu pochodzą z dnia 29 czerwca bierzącego roku. Zdjęcia przedstawiały niezidentyfikowany obiekt wyłaniający się z dziwnie wyglądającej czarnej plamy wśród chmur. Gdy tylko zdjęcia pojawiły się w sieci prędko okazało się, że świadków zdarzenia jest dużo więcej.Zdjęcia przedstawiają mniej więcej to samo i co ciekawe wszystkie zostały wykonane w okolicy miasta El Paso w Teksasie.  Zdaniem jednego ze świadków sześcienny obiekt poruszał się wśród chmur z dużo większą prędkością niż konwencjonalne samoloty i podczas lotu wydzielał z siebie "magnetyczny buczący  odgłos".Trudno zignorować fakt, że na przestrzeni 3 dni jest taka masa doniesień o sześcianach latających nad Teksasem ale patrząc na jedno ze zdjęć warto również spojrzeć na nasze polskie podwórko i na słynne spotkanie trzeciego stopnia w Emilcinie. Mimo iż zostało okrzyknięte jako oszustwo to z zeznań świadków wynikało, że statek, któy zatrzymał się się w lesie pod Emilcinem, również miał kształt prostopadłościanu.Niezależnie jednak od tego jak traktujemy sprawę z Emilcina to UFO Teksańskie było widziane wielokrotnie i mnogość zdjęć przedstawiających ten pojazd wskazuje, że nie wykluczone iż zobaczymy je jeszcze nie raz w przeciągu kolejnych dni. Czy to rzeczywiście UFO, czy może tajny Amerykański pojazd, na ten moment nie ma to znaczenia. Sześciany same z siebie nie latają i dopóki ktoś tej tajemnicy nie wyjaśni pozostaje nam snuć teorie. Źródło:http://beforeitsnews.com/paranormal/2015/07/black-portal-alien-cube-ufo-over-texas-witness-breaks-silence-video-photos-2492192.html  

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika meek

miejmy nadzieje ze pis cos

miejmy nadzieje ze pis cos jednak zmieni moze i pod amerykanskim kondominium ale otworzy furtke partiom antysystemowym swiadomie lub nie.Narod wtedy na wlasnej skorze poczuje manipukacje przejscia od komuny raczej w wieksze zlo jakim jest zachod. rosja moze i zacofana ale i tak duzo sie zmienia chociarz powoli ,ale nie dala sie az tak przesiaknac jadem usa ktorym to nasycila sie polska ktora uwaza zycie w takiej demokracji normalnym i chociarz zyje sie biedniej to czlowiek ma blizszy kontakt z bogiem .swiat bedzie oparty na wysokiej technologi i zadne utajania nie beda przez wieki trwac ale do tego potrzena jest druga strona czyli duchowosc przy ktorej technoglogia sluzy ludziom lecz rodzi sie pytanie czy bedziemy musieli opusic to gestosc na wyzsza bo w takim w przypadku pozostania w obecnej gestosci zycie bylo by nudne bez dobra i zla a musze wam powiedziec ze wibracja ziemi wzrasta co pomaga w uzyskiwaniu wyzszej swiadomosci ktora pomaga ludziom byc opanowana ,spokojna ale takze dostrzegajaca zlo i wyczuwajaca kiedy za kims stanac murem  i tak rozpoczyna sie ten proces zreszta nie tylko na tej planecie, wszechswiat jak wiemy jest tworem zyjacym i w nim zyjacym a nie jedynym punkcikien zwanym ziemia. Wkoncu to zrozumiemy wiec dlatego istnieja pokolenia ktore przekazuja informacje nastepnym ktorzy sami tez sie dowiaduja wielu zeczy po "drodze" .jaki ten Boski plan fajnie przemyslany jak dobry serial .Dziekuje

Portret użytkownika zielonawyspa

Zmusiło  mnie bowiem do

Zmusiło  mnie bowiem do zadania sobie pytania "dlaczego wszelkie badania dotyczące UFO są prześladowane i muszą być prowadzone w głębokiej konspiracji". Badania te przecież nikogo nie krzywdzą, a ponadto biorąc pod uwagę kontrowersję jaka je otacza, są one ogromnie potrzebne naszej cywilizacji. Z czasów kiedy byłem aktywistą oryginalnej Solidarności, ciągle pamiętam podstawową zasadę, że kiedykolwiek zachodzi konieczność uciekania się do konspiracji, zawsze istnieć musi jakiś rodzaj okupanta który prześladuje owych ludzi zmuszonych do uciekania się do konspiracji. Stąd następnym moim pytaniem było: "kto jest owym niewidzialnym okupantem, jaki prześladuje wszystkich badaczy którzy dokonują rzeczowych badań UFO". Jak to doskonale już wiadomo, sukces badań naukowych głównie polega na zadawaniu właściwych pytań i potem znajdowaniu dla nich poprawnych odpowiedzi. W tym przypadku zapytanie "kto jest owym niewidzialnym okupantem" okazało się tym właściwym zapytaniem, które dostarczyło mi lawinowej odpowiedzi. Tak się stało, ponieważ poprawna odpowiedź na to pytanie brzmi owym niewidzialnym "okupantem" który prześladuje badania UFO, są sami UFOnauci, którzy z wielu najróżniejszych powodów usilnie przeszkadzają ludziom w poznaniu prawdy na ich temat, zaś w ramach tego przeszkadzania m.in. niszczą każdego kto bada ich zbyt dociekliwie. Tak samo jak owa odpowiedź szokuje, doskonale ona pasuje do wszelkich znaków zapytania dotyczących UFO. Wyjaśnia ona bowiem dlaczego istnieje tak wiele przeciwieństw i kontrowersji w naszym odbiorze zjawiska UFO, dlaczego ludzie reagują histerycznie na każdą wzmiankę słowa UFO, dlaczego istnieje cała ta oficjalna wrogość w odniesieniu do badań UFO, dlaczego każdy kto rzeczowo bada UFO zawsze dotknięty zostaje najróżniejszymi problemami i karami, dlaczego poprawne i racjonalne teorie i wyjaśnienia dotyczące UFO są zawsze krytykowane, podczas gdy najróżniejsze zwariowane teorie są rozmnażane w nieskończoność i upowszechniane bez najmniejszego oporu ani krytycyzmu, dlaczego wszelki materiał dowodowy jaki mógłby ujawnić sekretą działalność UFOnautów na Ziemi zawsze znika zanim ktokolwiek ma czas aby go dokładnie przebadać, dlaczego istnieją dosłownie tysiące i tysiące autentycznych zdjęć UFO dokumentujących z ogromną konsystencją i powtarzalnością istnienie tych samych statków międzygwiezdnych, jednak ciągle jacyś "luminarze nauki" uparcie stwierdzają że nie ma dowodów na istnienie UFO, itd., itp.
http://www.totalizm.pl/pajak_jan.htm

Portret użytkownika Pacal

W bardzo dawnych latach

W bardzo dawnych latach widziaiem latawce wykonane w frmie papierowo-drewnianych pudeł, w wykorzytaniu bryły prostopadłościanu /to co widzimy jako rzekome ufo na niebie to właśnie jest tego  rodzaju figura a sześcian jest tej figury tylko najszczegłólniejszym przypadkiem/. Czyli ogólnie prostopadłoscian nie sześcian wiec szkoła podstawowa w ukłonie po pas! Takie latawce wykonywała młodzież już w wieku "podstawówki" i częśsto pod okiem instruktorów klubowych. Pozdrawiam.

Portret użytkownika Q...

To chyba niemożliwe żeby do

To chyba niemożliwe żeby do poodklejanego/ porysowanego  w "technologicznie" (a'la statek Borg'ów) wyglądające wzorki, wsadzić balon napełniony wodorem czy  helem. To na pewno zbyt skomplikowane. O Photoshopie wspominać chyba nie warto.

Portret użytkownika zielonawyspa

Systematyczne mordowanie

Systematyczne mordowanie badaczy którzy traktują UFO jako źródło "darmowej" wiedzy:
Motto: "Jeśli rzeczowo badasz UFO wówczas NIE licz na dożycie późnej strości i na naturalną śmierć we własnym łóżku. Umrzesz młodo i tragicznie w tajemniczych okolicznościach i to bez względu na to czy wierzysz że UFO są złe czy też dobre."
       Nie trzeba być geniuszem aby odnotować, że kiedykolwiek na Ziemi pojawi się jakiś rzeczowy badacz, który usiłuje dokopać się prawdy na temat UFO za pomocą jedynie badań samych owych UFO, badacz ten szybko zostaje zamordowany w jakiś dobrze zakamuflowany sposób. Tak właśnie 9 stycznia 1996 roku zamordowana została Dr Karla Turner (poprzez zaindukowanie w niej śmiertelnego raka). Dała się ona poznać na świecie jako naukowiec który był w pełni świadom sztańskich intencji UFOnautów i demaskował te intencje przy każdej okazji. Jej skryte zamordowanie przez UFOnautów nie może więc nikogo dziwić. Jednak zdziwienie może budzić śmierć innego badacza UFO. W dniu 27 września 2004 roku zamordowany bowiem też został przez UFOnautów profesor John Edward Mack, M.D. (October 4, 1929 - Sep 27, 2004), professor psychiatry na Harvardzie (USA) i laureat nagrody Pulitzera (UFOnauci spowodowali najechanie na niego srebrnym Peugeot'em 306, którego podobno prowadził łatwy do telepatycznego zamanipulowania, bo pijany kierowca). Professor Mack wierzył bowiem w "boskość" i "dobroć" UFOnautów i pokreślał ją w swoich książkach. Długi wykaz badaczy UFO zamordowanych przez UFO, opisany został w podrozdziale W4 z tomu 18 monografii [1/5]. Jeszcze dłuższy wykaz badaczy UFO systematycznie wymordowanych przez UFOnautów, w 2007 roku ciągle był dostępny do wglądu zainteresowanych na angielskojęzycznej stronie internetowej rense.com/general64/liquid.htm.
       Mnie osobiście najbardziej jednak zbulwersowała śmierć jednego racjonalnego badacza UFO z Polski (i to aż dla kilku powodów). Była nią śmierć znanego mi osobiście Zbigniewa Blani-Bolnar z Łodzi. W czasach kiedy mieszkałem jeszcze w Polsce, całymi godzinami dyskutowałem ze Zbigniewem sprawy UFO. W owym czasie Zbigniew miał bardzo dobrą opinię o UFOnautach (wówczas ja zresztą też). Oboje wtedy wierzyliśmy że UFOnauci są "dobrzy", że przybywają na Ziemię aby nam pomagać, oraz że po cichu czyszczą naszą atmosferę z brudów i promieniowania które nasza cywilizacja produkuje. (Taką wszakże opinię rozsiewała wówczas po Ziemi kłamliwa propaganda samych UFOnautów.) Ta dobra opinia o UFOnautach wcale jednak nie zapobiegła tragicznej śmierci Zbigniewa i to w dosyć tajemniczych okolicznościach - podobnie jak to ma miejsce ze wszystkimi innymi racjonalnymi badaczami UFO. Nie sprawdziłem wówczas kiedy się urodził, ale w czasach kiedy go znałem byliśmy w przybliżeniu tego samego wieku. Natomiast w 2007 roku strony internetowe, np. cezary_kwiatk.republika.pl/blania.htm informowały , że Św. pamięci Zbigniew Blania-Bolnar zmarł na atak-zawał serca w dniu 1 październia 2003 roku. Czy został skrycie zamordowany przez UFOnautów? Tego nigdy zapewne się nie dowiemy z całą pewnością. Jednak znając szatański zwyczaj UFOnautów aby mordować wszystkich racjonalnych badaczy UFO i to bez względu na to czy wierzą w "dobroć UFOnautów" czy też nie, można spekulować z dużym prawdopodobieństwem że prawdopodobnie TAK - znaczy że jak zwykle UFOnauci mu cichcem i skrycie dopomogli przenieść się na tamten świat za pomocą ichnich zaawansowanych technik mordowania opisanych m.in. na totaliztycznej stronie bandits_pl.htm.
       Jak się okazuje, badania UFO są najniebezpieczniejszym zajęciem na Ziemi. Jeśli wiec i TY czytelniku interesujesz się UFO (co zapewne jest prawdą - wszakże czytasz niniejszy tekst), wówczas przygotuj się duchowo, że nie dożyjesz starości ani nie umrzesz naturalnie we własnym łóżku. Tak wiec samo jak ja, każdego wieczora kiedy kładziesz się spać do łóżka powinieneś się liczyć że następnego dnia możesz już nie wstać. Każdego też wieczora podziękuj Bogu że dał ci przeżyć jeszcze jeden dzień, a także rozważ w swoim sumieniu czy naprawdę przeżyłeś go tak jakby to był już Twój ostatni dzień życia! Policz też ile już razy prawdopodobnie organizowany był skryty zamach na Twoje życie (w moim przypadku mogę się doliczyć około 30 takich skrytych zamachów w czasokresie 60 lat mojego życia). Wszakże pozwoli Ci to wyliczyć statystycznie co jaki czas UFOnauci usiłują wyprawić Cię na tamten świat, a tym samym przewidywać kiedy najprawdopodobniej będzie miał miejsce następny z takich zamachów (który może już okazać się udany dla UFOnautów).
 
http://www.totalizm.pl/evidence_pl.htm

Portret użytkownika superduper

Jak to się nazywaja takie

Jak to się nazywaja takie pudełka papierowe różnych kształtów z patyczków i papieru ze świeczką w środku? Aaaa juz pamietam,  lampiony hyhyhy.
Gdyby to był film, lampion by sie poruszał z wiatrem, i była by wtopa, więc cwany operator oszust porobił tylko zdjecia i teraz na filmie robi ich zbliżenia. To juz nie jest nawet żałosne, to jest bezczelno-krytyczno-wulgarno-naiwne.