UFO w okolicy chińskiego statku kosmicznego Shenzhou-8

Kategorie: 

Co jakiś czas pojawiają się nagrania przedstawiające niezidentyfikowane obiekty w okolicy Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Okazuje się, że podobne obserwacje dokonywane sa równiez w okolicy chińskich pojazdów kosmicznych.

Jak wiadomo Chiny nie korzystają z ISS i prowadzą program kosmiczny, którego celem jest między innymi budowa własnej stacji kosmicznej. Jednym z jego etapów było wystrzelenie bezzałogowego modułu Shenzhou-8, który miał skutecznie przetestowac technologię cumowania na orbicie.

 

Dziwny obiekt zaobserwowano właśnie w czasie przygotowania do tego manewru. Zauważenie tego dla niewprawionego oka może być problematyczne, ale po zwolnieniu nagrania wyraźnie widać jasne światło przelatujące z dużą prędkoscią w bezpośredniej odległości od chińskiego pojazdu.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Juszka1980OGL

  dziś już raz pisałem

 

dziś już raz pisałem dlaczego nie widac gwiazd wiec wkleje to:
kolego postaram się tobie co nieco wyjaśnić, super że zadałeś inteligentne pytanie a nie z góry założyłeś ze to tearia spiskowa. Itak zaczynamy: ponieważ w większości zdjęcia są robione za dnia(niby proste Smile ). Niestety dzień w kosmosie to nie niebieskie tło jak na ziemi a czarne stąd wrażenie nocnego nieba pozbawionego gwiazd. oczywiście są też robione zdjęcia po wejściu np ISS w cień Ziemi ale ilość światła w odbijanego od Ziemi i Księżyca, stosunku Slońce Ziemia powoduje że i tak przestrzeń kosmiczna jest "dosyć" jasna stąd widoczna gołym okiem niewielka ilość gwiazd.
dwa przykłądy nocnych zdjęc z ISS
pierwsze x2 swiatłoszułość w stosunku do oka ludzkiego zwiąkszona 2 razy

podobnie jest ze zdjęciami z księżyca, mam nadzieję że chociaż troszkę pomogłem
pozdrawiam Juszka
drugie x2 razy swiatłoczułość w stosunku do oka 3,5