UFO wykonało zwrot o 180 stopni

Kategorie: 

Do ciekawej obserwacji UFO doszło 11 września 2011 w Japonii. Automatyczna kamera monitorująca nagrała przelot jakiegoś świetlistego obiektu wykonującego nieprawdopodobne i nieosiągalne dla samolotów manewry.

 

Powyższy film został nakręcony w miejscowości Ueki. Ufo wygląda jak pręt światła. Jest to dość powszechna forma kształtów notowanych podczas obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających.

 

Istnieją domysły, że mogą to być żywe organizmy, niepoznane jeszcze przez człowieka formy życia w postaci energetycznej. Gdyby tak było stanowiłoby to nie lada sensację. W tej chwili jednak można to traktować wyłącznie, jako ciekawostkę i nieweryfikowalną anomalię.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Screwdriver

Tam nie ma żadnego lotniska

Tam nie ma żadnego lotniska żałośni krytykanci, gdyż nie ma kul ostrzegawczych na liniach wysokiego napięcia. Admin słusznie zauważył, że mogą to być RODS pobierający energię właśnie z tychże linii.

Portret użytkownika Cinek

Bez żartów. Widać że tam jest

Bez żartów. Widać że tam jest lotnisko a to jest samolot. Zresztą przy takim przyspieszeniu filmu to może być nawet sterowiec. Właśnie przez takie filmiki podważana jest autentyczność tych filmów, które faktycznie przedstawiają niezidentyfikiowane obiekty.