UFO wypatrzone w okolicy pożaru buszu w Australii

Kategorie: 

 

Jak wiadomo na półkuli południowej trwa lato. Jest to pora roku w trakcie, której panują tam ekstremalne temperatury. Upałom ponad 50 stopni Celsjusza towarzyszą gwałtowne pożary buszu, podczas jednego z nich zaobserwowano jakiś pojazd, który bynajmniej nie wygląda na śmigłowiec gaśniczy.

 

Obserwacja została dokonana 7 stycznia 2013 roku, ale przelot niezidentyfikowanego pojazdu został zauważony potem podczas kolejnego odtwarzania nagrań dokonanych tego dnia.

[ibimage==16115==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Obiekt, który widać na filmie odpowiada wyobrażeniu UFO obecnego w kulturze popularnej. Jest to, bowiem pojazd w kształcie spodka. Sam przelot trwa dosłownie dwie sekundy i zaczyna się po 20 sekundzie nagrania. Czy istnieje jakieś sensowne wyjaśnienie tego zjawiska? Czy mógł to być dron obserwacyjny australijskiego nadleśnictwa?

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika PP

  ''Baca pisze że nas

  ''Baca pisze że nas Rosjanie po akcji Zukowa uważali za zdrajców Słowiańszczyzny i mięczków''
Dziś mamy podobną sytuację i widać że Słowianów u nas jak na lekarstwo.Kwiat Słowiańszczyzny wymarł u nas już bardzo..bardzo dawno temu gdy przyjeliśmy jarzmo tej diabelskiej wiary i sprowadziliśmy sobie na kark ku własnej zgubie ''Wybrańców znad Jordanu''.Dzisiejszy ''Polak'' to Combiak zydokatolicki do którego
żadne informacje nie docierają bo ich mózgi nie funkcjonują.Więc kto mał za czasów Zuwkowa i dziś cokolwiek zrobić -ta garstka Słowian ktora została?.Zapomnij Baca szkoda ich poświęcać dla tej odmóżdzonej
chołoty.Pozdrawiam Słowian

Portret użytkownika Homo sapiens

Czy ludzkość to projekt ? Czy

Czy ludzkość to projekt ? Czy ufo to nadzorcy, czy to kontrolerzy ? Czy może najbardziej zaawansowani naukowcy we wszechświecie ? Co oni badają ? Mogą badać człowieka i jego świat, mogą badać ludzkie zachowanie jako zwierzęcia lub jako zwierzęcia samoświadomego..., mogą też szukać oznak przebudzenia, podobnego jakoś do tego przedstawionego w fimie Matrix, mogą badać też istoty ludzkie świadome swojej duszy, a może badają wpływ ich na nas, ich ukryty wpływ może mieć dla nich znaczenie, mogą być różne rasy i różne badania, mogą być też jakieś rodzaje istot, które mają problemy ze swoimi ciałami a przez to  zatraciły coś z "człowieczeństa" ? A może badają nas jako tych co posiadają duszę ? Były wypowiedzi ufonautów jakoby oni nie posiadali duszy ! Czyli byliby tylko ciałami o wysokiej inteligencji ! Do tego może dochodzić skomplikowane zachowanie istot, które wszczepiają (nam) implanty w ciała ludzi porwanych.  Czy oni są przybyszami z innych światów ? czy może z innych rzeczywistości w których bycie człowiekiem to coś bardziej dziwnego niż wzrost 9 metrów (jak w najnowszym opisie istot na stronie fundacji nautilus) może ich interesuje człowieczeństwo, może gdy są takimi "potworami" jak te 9 metrowe istoty, to bycie ludzkim i posiadanie duszy, która jest cudem interesuje ich bardziej niż wszystko inne w kosmosie ? Może już poznali inne światy zamieszkałe przez inne potwory i spostrzegli się że świat człowieka, który zna miłość jest bardziej niesamowity w jego zwykłości niż najdziwniejsze zjawiska galaktyczne ?! Może to droga, którą nam opisywał Zbawiciel jest tym czego te "potwory" nie rozumieją ? Może chcą stworzyć hybrydę, która im wytłumaczy bycie człowiekiem ? Ale na ziemi sami ludzie doświadczają ufo-humanoidów w ciałach ludzi ! Bo bycie człowiekiem to tajemnica, którą odkrywamy każdego dnia...!
 
Część farsowa czy może lepiej groteskowa, to te wszystkie teorie, które człowieka traktowały jak minerał czy co najwyżej roślinę - mam na myśli oczywiście cały nurt behawiorystyczny. Nie warto wracać do tego zamkniętego już (miejmy nadzieję) rozdziału: na nasze potrzeby wystarczy przypomnienie, że behawioryści uznali za fundamentalne doświadczenie Pawłowa na temat wzbudzania odruchów warunkowych u psów i beztrosko przetransponowali je na ludzi. (Sam Pawłow, oddajmy mu sprawiedliwość, patrzył na to z pewnym niepokojem - zwłaszcza jeśli chodzi o "behawiorystów" z CzeKa. Nigdy bym się nie odważył - powiedział - robić z psami tego, co bolszewicy robią z ludźmi). Sprowadzając psychikę do zespołu uwarunkowań, zanegowali istnienie natury ludzkiej i ogłosili całkowitą podatność człowieka na bodźce. Jak łatwo zauważyć, zgadzało się to bardzo dobrze z marksizmem, toteż wulgarny behawioryzm stał się jedynym prądem psychologicznym tolerowanym w ZSRR. Kiedy w latach trzydziestych badania psychologii rozwojowej wykazały zbieżność pewnych fantazji dziecięcych, niezależnie od środowiska, w jakim się wychowały, władza radziecka uznała to za tak poważne zagrożenie, iż poświęciła temu tematowi specjalne posiedzenie Biura Politycznego WKP(b) i potępiła ów kierunek za to, że zamazuje różnice klasowe dzieci. Badania psychologiczne nad dziećmi zostały praktycznie zakazane, a psycholodzy radzieccy, którzy się nimi zajmowali zostali - normalną wówczas koleją rzeczy - zlikwidowani fizycznie.
 
Dr. Leir
UFOTV: Scientific Study of Alien Implants - Full
http://www.youtube.com/watch?v=ux_Zkqc79gA
Alien Implants - Special Update - Dr. Roger Leir LIVE
http://www.youtube.com/watch?v=ybPaGerF0TU
Chuck Missler - Return of The Nephilim
 
http://www.youtube.com/watch?v=AJTwj33-F8o&feature=relmfu

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika promień

Ja myślę, że niedługo

Ja myślę, że niedługo będziemy widzieć jak się zmienia historia narodów. Zmiany już powoli nadchodzą. Może warto na ten temat podyskutować. Macie jakieś wizje.
A odnośnie tego UFO w Australii to tak sobie myślę: pożar przylecieli oglądać? A nie łaska wziąść za sikawkę i pomóc. Co to widowisko? Dobrze, że się nie usmażyli. A może oni tam jakieś bazy mają. Podobno odwiedzali Aborygenów w przeszłości.

Portret użytkownika felicyta

" Podczas II wojny światowej

"
Podczas II wojny światowej i później, aż do chwili obecnej, żydowska klika rządząca ZSRR nadal jest bardzo liczna, bo na czele tych nazwisk stoi sam Stalin, który przez długi czas uważany był za czystego Gruzina. Ale ujawniono, że należy do żydowskiej rasy; gdyż Dziugaszwili, jego nazwisko, oznacza “syn Dziu”, a Dziu to mała wyspa w Persji, dokąd wyjechało wielu wypędzonych portugalskich “Cyganów”, którzy później osiedlili się w Gruzji.

Dzisiaj jest całkowicie udowodnione, że Stalin był z pochodzenia Żydem, choć sam nigdy tego ani nie potwierdził, ani nie odrzucił pojawiających się plotek"
http://nwonews.pl/drukuj,3420

Portret użytkownika PP

Baca Je.sli chodzi o Zukowa

Baca
Je.sli chodzi o Zukowa to się zgadzam ale tu też dużą role odegrał Chruszczow.Jeśli chodzi o towarzysza Stalina to jesteś w błędzie.Miliony ofiar na Ukrainie to pucz Stalina i pejsatych na Słowianach.Pozatym artykuł mocny i na temat mimo że innym to przeszkadza.

Portret użytkownika J.zagórski

Witam !   Pisałem ostatnio do

Witam !
 
Pisałem ostatnio do Pani Tino o kontakt. Czy informacja nie dotarła do Pani ?
Proszę o pilny kontakt. UFO się ujawniło w Polsce.
 
Pozdrawiam -  Janusz Zagórski
 
 
Witam !

Bardzo ciekawie opisuje Pani zjawiska zachodzące obecnie na ziemi. Podobno napisała pani ciekawą książkę. Czy była by Pani zainteresowana wzięciem udziału w moim programie "Harmonia Kosmosu" którego emisje jest wyznaczona na koniec stycznia 2013r w Niezależnej Telewizji (NTV)?

w razie zainteresowania proszę o kontakt
 Wrocław ul. Oleśnicka 27/7
[email protected]

pozdrawiam Janusz Zagórski

Strony