UFO zarejestrowane we Wrocławiu

Kategorie: 

Chciałbym podzielić się z wami ciekawą obserwacją. Powyżej znajduje się nagranie przedstawiające niezidentyfikowany obiekt, który sfilmowano we wrocławskiej dzielnicy Maślice. Obserwacji dokonano 23 czerwca 2013

 

Było czterech świadków tego zdarzenia. Jak twierdzi świadek stało się to w czasie gdy udali się do lokalnego sklepu. Miało to miejsce około godziny 10:40, gdy zauważyli dziwny obiekt na niebie. Początkowo wydawało się, że może to być chmura, ale jak widać na nagraniu byłaby to dziwna formacja chmur ponieważ dookoła jest niebieskie niebo.

 

Świadkowie uznali, że jest to na tyle niezwykłe, że warto to uwiecznić. Film nadesłano dopiero niedawno, z Holandii, gdzie pracuje świadek wydarzenia.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Przechodzień

Czy te nowoczesne sprzety

Czy te nowoczesne sprzety potrafią choć raz złapać ostrość? No choć ręczna przydalaby się. Nowoczesny sprzęt to szajs. Nawalone funkcji, ale tych najważniejszych - użytkowych brak. A poza tym filmujący robią zoom ale zapominają oprzeć kamerę o cokolwiek i obraz lata jak szalony. Sfilmowali coś, ale nie wiadomo co bo oprócz latającej rozmazanej plamy nie widać nic.

Portret użytkownika Anuradha

Głowy nie dam, bo nie

Głowy nie dam, bo nie widziałam "na żywo", ale to wygląda jak merkaba. Biologiczny pojazd kosmiczny, który może  mieć każdy. Warunkiem jest odpowiedni poziom świadomości i rozwinięte tzw.ciało świetliste.

Portret użytkownika qwe

Ja widziałem UFO. W środkowej

Ja widziałem UFO. W środkowej Polsce w woj. Łódzkim, w tamtym tygodniu. Co prawda nie zrobiłem filmu bo mi przyciski w telefonie padły więc może nie jestem zbyt wiarygodny ale widziałem jakiś dziwny obiekt. Zmieniał kolory, raz był czerwony, później żółty i jakiś trzeci kolor ale już nie pamiętam jaki. Pierwszy raz widziałem takie coś na oczy. Trudno określić kształt, na pewno nie był to kształt samolotu, helikoptera czy innego popularnego obiektu latającego jakie widuje bardzo często na niebie.

Portret użytkownika b@ron

nooo...też widziałem kiedyś

nooo...też widziałem kiedyś takie ufo...stało na skrzyżowaniu zawieszone na słupie i raz było czerwone ...raz żółte...a ten trzeci kolor , co to go nie pamiętasz , to zielony ...ale ty go nie pamiętasz dlatego że nigdy nie czekasz na zielone, tylko startujesz juź na żółtym...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony