Ufolodzy znaleźli na Marsie „grób zabitego wojownika”

Kategorie: 

Specjaliści z NASA opublikowali na swojej oficjalnej stronie internetowej nowe zdjęcia z powierzchni Marsa, wysłane przez Curiosity na Ziemię. Ufolodzy dojrzeli na tych fotografiach „grób zabitego wojownika”.

 

Agencja kosmiczna NASA ma nowe zdjęcia, wykonane przez specjalne urządzenie na powierzchni Marsa. Ufolodzy przeanalizowali ten materiał i twierdzą, że dojrzeć tam można „szkielet lub grób zabitego wojownika”. Eksperci nie po raz pierwszy dopatrują się na tych zdjęciach szczątków ludzi i zwierząt, co ma być bezpośrednim dowodem na istnienie życia teraz i w przeszłości na Marsie.

[ibimage==25489==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Amerykańscy naukowcy z NASA uważają, że rewelacje ufologów to fantazja i wymysł ich wyobraźni. Zdaniem ekspertów, to nie są szczątki ludzi i zwierząt, a tylko kamienie, ułożone  przez wiatr i siłę przyciągania. Mars jest znacznie mniejszy niż Ziemia. Ostatnie wiadomości ufologów o „grobie poległego wojownika” poruszyły jednak społeczność internetową.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika LoboPL96

ja tylko nierozumiem czemu

ja tylko nierozumiem czemu zdjecia takich obiektów są w tak słabej jakości skoro jest łazik na marsie to czemu nie podjedzie do obiektu i nie zrobi zdjęcia z bliska by było lepszej jakości

Portret użytkownika xar

Nieproporcjonalnie wielka

Nieproporcjonalnie wielka głowa w stosunku do reszty ciała.
Jakość obrazu kiepska. NASA dysponuje  znacznie większymi możliwosciami
jeśli chodzi o rodzielczośc obrazów, dlaczego nie publikuje?

Portret użytkownika SestoElemento

Mamy czasy w których byle

Mamy czasy w których byle telefon posiada aparat robiący znakomite i szczegółówe zdjęcia, to dlaczego zdjęcie TEGO CZEGOŚ jest tak niewyraźne? Na takie badania idą miliardy a foto robione kartoflem? bezsens

Portret użytkownika cudzoziemka

Pozdrawiam wszystkich

Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych tematem,No coz by tu mozna duzo opowiadac .Glowni zainteresowani tzn. grupy pracujace dla NASA nie podaja do publicznej  wiadomosci tego co odkryja  w kosmosie i na innych planetach z naszego ukladu poniewaz zdaja sobie sprawe z tego ze jest grono ludzi ktorzy pojma w lot to nad czym oni sie trudza latami a najwiecej  inteligencji uzywaja aby wszystko zatuszowac.ciekawe dla kogo pracuja bo dla ludzi napewno NIE.

Portret użytkownika Nobody

jak mnie ta gała [ciach] na

jak mnie ta gała [ciach] na tym filmiku. Jakaś baba otwiera oko to chłop tak się tym podniecił, że zrobił że jakiś kosmos tam jest i gwiazdy taki zakochany w swojej laluni. Bo to chyba jego kobita jest i fantazjuje.
 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony