Ukryta kamera w lesie Mississippi sfilmowała UFO

Kategorie: 

Edith i Rainer Shattles zainstalowali kamery, aby mieć nadzór nad tym, co dzieje się w lesie. Ostatnio ginęło drewno. Małżeństwo chciało też podpatrywać zwierzęta, ale to co udało się sfilmować, przeszło najśmielsze oczekiwania.

 

Para była zaskoczona, kiedy przeanalizowała nagrany materiał, pisze The Daily Mail. W jednym z ujęć ujrzeli na pierwszym planie sylwetkę jelenia na polanie, a chwilę potem w ciemności słabe światło, które stopniowo się nasilało.

Edith i Rainer w pierwszej chwili pomyśleli, że to reflektory samochodowe, ale to światło zaczęło wznosić się do nieba i stawało się coraz jaśniejsze. Ostatecznie na niebie wykreował się dziwny kształt, który nagle zniknął. Właściciele nagrania są przekonani, że to UFO.

Zdarzenie miało miejsce 16 lutego nad Cumbest Bluff na odludziu Jackson County na południowo -wschodnim krańcu stanu, graniczącego z Alabamą.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Gratulacje dla admina za

Gratulacje dla admina za ciekawy materiał oraz wspaniałe analizy czytelników .  Nigdzie w internecie nie ma tak szybko rosnącej grupy ufologów jak na innymmedium ! Oczywiście okraszonej także nieprzyjemnymi komentarzami, ale to cay urok wolności...

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika benet

b@ron jaki jeleń, takie ufo

b@ron jaki jeleń, takie ufo Smile                                                                                                                                                                                                          

Portret użytkownika Raffi5000

Jeżeli to kamera, to dlaczego

Jeżeli to kamera, to dlaczego nie puścili filmu, tylko pokazali wyselekcjonowaną klatkę filmową ? Ponieważ jest to odbicie oczu jelonka w optyce uchwycone pod unikalnym kątem trwającym zapewne ułamek sekundy. Oglądając film byłibyśmy w stanie ujżeć tylko chwilowe mignięcie owego zjawiska, więc została pokazane nam tylko najciekawiej wyglądająca klatka filmowa.

Wszystkim jest energia, nawet masą...a nawet przede wszystkim...

Portret użytkownika pako1205

Na tej klatce z filmu,wg

Na tej klatce z filmu,wg mnie,są to oczy tego zwierzaczka,oświetlone podczerwienią i powstały dwie flary.Rozstaw się zgadza,lekka rosa i mamy ,co widać.[ibimage==21009==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Strony