W Afryce Południowej odkryto zwłoki dziwnego stworzenia

Kategorie: 

Turyści przypadkowo odkryli skręcone zwłoki, trupa dziwnego stworzenia o wydłużonym kształcie. Pojawiają się głosy, że może to być istota pozaziemska, donosi Whofortedblog.

 

Wyjątkowo dziwnego odkrycia dokonali turyści w okolicach Plettenberg Bay. Zdjęcie znaleziska opublikowały gazety na całym świecie. Niemiecka prasa pisze o pół – małpie, pół- człowieku i jakiejś obrzydliwości. Inni zastanawiają się, czy nie mamy do czynienia z istotą pozaziemską. Afrykańczycy z kolei uważają, że jest to ciało potwora zwanego powszechnie Tokoloshe.

 

Tokoloshe opisywano w tej części Afryki jako humanoida. Stworzenia te nękały mieszkańców w minionych wiekach. Przez miejscowych oskarżane są o wywoływanie problemów, chorób i masowych morderstw. Tokoloshe to też pewnego rodzaju „maskotka” RPA, turystyczna atrakcja. Znalezione ciało zwierzęcia zostało przetransportowane do kliniki weterynaryjnej w Kapsztadzie. Badaniami zajmie się dr Magdalena Braum.

„To, co zobaczyłam, nie jest niczym niezwykłym"- powiedziała Braum Times Live. „Każdy widzi przecież, że to pawian". Braum uważa, że zwierzę zostało zabite przez jakiegoś drapieżnika.

Okoliczni, rdzenni mieszkańcy kładą jednak cegły pod swoimi łóżkami. Nakazują to lokalna tradycja. Ma to być ochrona przed atakiem Tokoloshe. W Internecie trwa ożywiona dyskusja na ten temat. Można wziąć w niej udział. Internauci zastanawiają się, czy mamy do czynienia z bestią pod dowództwem szamana? Czy jest to tylko pawian, a może istota pozaziemska? A może pół – człowiek, pół – małpa? Monstrum? Swoją opinię możesz wyrazić na Facebooku: https://www.facebook.com/WhoForted lub Twitterze: https://twitter.com/whoforted

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika her sojer

a co na to nasz spec od

a co na to nasz spec od zjawisk paranornalnych??  Panie BACO ! proszę szybko zapoznać się z tematem i udzielić Mi, i wszystkim tu zgromadzonym rzetelnej wypowiedzi.
Jak Cię tam traktują biedaku?? wszystko dobrze?? klatka w której mieszkasz, mam nadzieje że jest sterylna i zdezynfekowana. A jak samopoczucie? bo coś na filmiku powyżej niemrawo wyglądasz. Ale usmiech masz najszerszy w twojej wsi , mam nadzieje że szczery Wink

Portret użytkownika ARTUR5

Na Ziemię zlądowało ostatnio

Na Ziemię zlądowało ostatnio dośc dużo statków obcych , część się rozbiła , jeden w Rosji zestrzelony , niektórzy z nich mieli wadę systemów podtrzymania życia i wyglądają jak ten na zdjęciu .Mnie interesuje gdzie jest cała reszta .

Portret użytkownika fanka tej strony

Idą za ciosem i zakladajac

Idą za ciosem i zakladajac ,ze w ziemi zyja rozne przyjemniaczki to sadze,ze to ich zwierzatko domowe.Poprostu wyszlo na powierzchnie jakas szczelina czy jaskinią.Rozne dziwactwa widzialam na youtubie. Nie dawajcie mi minusow, bo sama nie wierze co pisze.

Strony