W amerykańskim stanie Mississippi sfilmowano chupakabrę

Kategorie: 

W mieście Picayune w stanie Mississippi  zauważono niezwykłe zwierzę, które przypomina legendarną chupakabrę. Według świadków był to po prostu „pies – zombi”, donosi Epoch Times.

 

Jennifer Whitfield i jej 11 -letni syn napotkali dziwne stworzenie w pobliżu swojego domu. Mieli dość czasu, aby włączyć kamerę i uwiecznić to spotkanie na filmie. Ludzie ci i ich sąsiedzi są pewni, że widzieli chupakabrę.

 

Informacje o dziwnym psie przekazano do Departamentu Zasobów Naturalnych, Rybołówstwa i Parków (MDWFP). Specjaliści działu twierdzą, że dziwne zwierzę, to na pewno schorowany kojot. Jednocześnie ostrzegli, że należy trzymać się z dala od tego osobnika, bo ten może roznosić choroby lub być agresywny w stosunku do ludzi.
 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika bulasty666

O cholera! Wygląda groźnie

O cholera! Wygląda groźnie jak diabli. Zwłaszcza jak usiadła, a później się położyła na trawie. Jak ptak przyleciał to aż oddech wstrzymałem czekając na krwawy pokaz eliminacji przedstawiciela ziemskiego gatunku. To już Mississippi czyli widzicie sami jak szybko z Puerto Rico to zwierzę z innej planety się rozprzesztrzenia. Rządy i media wciąż milczą! Mam nadzieję, że nie ma kwasu siarkowego zamiast krwi bo chłopaki z Delta Force, Spacnazu czy czarnych śmigłowców mogą nie dać im rady!

Portret użytkownika Gość

Artykuł powinien mieć

Artykuł powinien mieć tytuł:
"W amerykańskim stanie Mississippi próbowano sfilmowano chupakabrę"
Autor filmu próbwał sfilmować chupakabrę wysyłając swojego pupila pod linię krzaków w celu zastosowania prowokacji.................................................
 
Natychmiast podać autora filmu do stowarzyszeń ochrony zwierząt za stwarzanie zagrożenia dla psiaka, zresztą widać, że biedny i wychodzony na dodatek ze smutkiem spogląda na swojego Pana.
 
 
 

Portret użytkownika patohunter

 Wychudzona charcina probuje

 Wychudzona charcina probuje sie wysrac w spokoju to jacys niedojebani amerykanie biora go za jakiegos mitycznego stworka, ktorego nigdy nikt nie widzial. Pytanie do Admina: czy Ty jestes niepowazny czy juz nie masz czego na strone wrzucac?! Szlam Blisko Dna...

Strony