W Bangladeszu kobieta urodziła mutanta o dwóch głowach

Kategorie: 

W Bangladeszu urodziło się dziecko, które wstrząsnęło nie tylko rodzicami, ale także najbardziej doświadczonymi położnikami. Noworodek  ma dwie głowy! Reszta organów nie uległa rozdzieleniu.

 

Dżamil Mia, ojciec niezwykłej dziewczynki, mówi, że był zaskoczony, kiedy po raz pierwszy zobaczył swoje dziecko.

„Ona ma dwie w pełni rozwinięte głowy, dwa usta i oddycha dwoma nosami. Dzięki Bogu, że małżonka i dziecko są zdrowe "- cytuje słowa mężczyzny The Daily Star.

Głowa rodziny jest ubogim rolnikiem. Niechybnie spadły na niego nowe wyzwania. Do szpitala przybywa co raz więcej ludzi, aby na własne oczy zobaczyć ten „cud”. Warto zauważyć, że siedem lat temu w Bangladeszu urodziło się dziecię z dwoma głowami, ale zmarło w krótkim czasie po przyjściu na świat.

[ibimage==25675==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Sio

To nie ma nic wspólnego z

To nie ma nic wspólnego z Bogiem Baranku.
To że ludziom chce się bzykać i płodzić dzieci i jeść golonkę to nie wina Boga.
Bóg jest czysty i nie potrzebuje bzykania a to że abraham w biblii poczuł się ogierem i zaczął ze wszystkim co popadnie to i nazwał popęd bogiem. A Bóg nie ma nic wspólnego z tym co  fizyczne.
Cały problem polega na tym, że ludzie umieścili Boga gdzieś w świecie fizyki albo pisemkach - a to tak nie jest.
Takie rzeczy to nawet wie filut z feniksa, który się tu podszywa pod różne nazwy. Nawet on by ci to wtłumaczył, ale się bawi w kryptologa i zwidziciela maryjnego on rozumie nawet psalmy.
Tak że nie złorzecz Bogu jako że On przyjaciel Twój

Portret użytkownika b@ron

sio...co z tobą...to co

sio...co z tobą...to co napisałeś to są brednie...bozia tak stworzyła ludzi że żeby się rozmnażali muszą się "bzykać" no chyba że znasz inny sposób ??? po to jest mężczyzna i kobieta by mogli się rozmnażać, nie sądzisz?
piszesz że "bóg nie ma nic wspólnego z tym co fizyczne" ...sio...on to stworzył...
popęd jest rzeczą naturalną właśnie po to by ludzie się rozmnażali nie ludzie to sobie wymyślili...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika KoFiPL

DOŚĆ tego ubliżania Talinowi

DOŚĆ tego ubliżania Talinowi ! Koleś pokazuje wam prawdę IDIOCI !
WIdzicie własnymi gałami pustaki i nie dochodzi do tych waszych pustych łbów co widzicie.
Dlaczego taka nędzna wasza reakcja ? Dlatego że nic nie wiecie na temat.
Potraficie tylko wyśmiać i gardzić z biednego dziecka które nie zawiniło niczym !
 
Skopiowane z netu: (nie moje, ale prawdziwe)
http://skroc.pl/8a90a
https://www.youtube.com/results?search_query=piotr+bein+fukushima+1+2+3+4
http://www.sujb.cz/monras/aplikace/monras_en.html

(Dlatego pozwalają na wtłaczanie barachła do Europy, dlatego podejmują absurdalne decyzje, dlatego im obiecują że wszystko im dadzą tj. mieszkania - wysokie zasiłki 1500euro itd. (nic im nie dadzą, bo nie jest to możliwe w takiej ilości - wybuchnie z tego wojna, jak się o tym dowiedzą że nic nie otrzymają – oni w większości gniją w namiotach prowizorycznych a idzie zima – zbierają ich jak najwięcej.) bo chcą zrobić wojnę, i nie te ciapy a Ci co ich wpuścili i zaprosili (ciapy, pseudo imigranci i uchodźcy są tylko mięsem armatnim i psami do szczucia na nas – mają tylko zacząć konflikt bo zostali starannie wytypowani, przygotowani i wytresowani) rządy chcą wojnę na całego, bo i tak i tak nikt z tego nie wyjdzie cało czy by była wojna czy by jej nie było, bo wszystko już zostało przypieczętowane w marcu 2011 roku.)

Chernobyl Consequences of the Catastrophe for people and Environment Yablokov.pdf (cała książka)
http://tinyurl.com/q4zo5kd
(tam jest napisane czemu tak właśnie się dzieje, jak z tym biednym dzieckiem z dwiema głowami.)
 
Puszki pandory zostały otwarte - diabeł z nich wychodzi od prawie 5 lat i będzie wychodził i właził we wszystko i mieszał się z wszystkim aż wszystko umrze - WSZYSTKO - TY TEŻ.
A teraz zobacz na prawo: "Podobne wiadomości" tak właśnie - to wszystko ma powiązanie - hot particles ze stopionych reaktorów... Mutacje dna i genów wywołane przez gorące atomy z reaktorów...

Portret użytkownika KoFiPL

Nie w takich ilościach jak

Nie w takich ilościach jak teraz IDIOTO. Promieniowanie było od zawsze właściwie od początku wszystkiego. Mutanty więc mogły się też trafiać ale 1 na milion abo jeszcze więcej, a nie jak teraz że jeden na 1000 abo jeszcze mniej.
Nie wypowiadaj się skoro nic nie wiesz...

Portret użytkownika marczaj

jednak dalej idiota to twoja

jednak dalej idiota to twoja ulubiona obelga, widać jakim jesteś prostym i ubogim człowieczkiem skoro tak reagujesz na oddmienne podejścia innych aż żal mi serce skuwa jak bardzo muszą być zawiedzeni twoi rodzice widząć co uczynili poczynając cię...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony