W Boryspolu na drzewie pojawił się obraz Matki Boskiej z Dzieciątkiem

Kategorie: 

W Boryspolu nieopodal Kijowa na jednym z drzew w pobliżu Centralnego Szpitala Rejonowego objawił się wizerunek Matki Boskiej z Dzieciątkiem, podaje portal chasovnja.ucoz.ru.

 

Obraz pojawił się w miejscu pęknięcia na starym drzewie. Miejsce to odwiedziło już co najmniej tysiąc osób. Przedstawiciele lokalnych kościołów poinformowali o zamiarze zbadania zjawiska.

 

Należy pamiętać, że każdego roku pojawia się informacja, że w różnych częściach świata ludzie widzą na drzewach oblicze Matki Bożej z Dzieciątkiem.

W 2009 roku ujrzano taki wizerunek na pniu drzewa w Irlandii, potem podobny widziano na gruszy w okolicach Połtawy, a jeszcze później w regionie Homla. Przedstawiciele nauki nie potrafią w żaden sposób wyjaśnić tych zjawisk.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika demik

Ten filmik jest krutki ale

Ten filmik jest krutki ale widze tam normalna rzezbe żadne pękniecie ponizej brody jest  koniuszek palca może ktoś zauwazył jak dla mnie to zwykła bujda nabieranie ludzi choć dewoctwo bedzie sie modlić jak zwykle .

Portret użytkownika borsuk

Znalazłem coś takiego    albo

Znalazłem coś takiego 
 
albo takiego 

albo zupełna ekstrawagancja

a teraz wybaczcie ide czytać dalej art. Bacy utkwiłem na 11. stronie , więc postanowiłem się trochę rozerwać 
PS. Obrazek ( drzeworyt ) 2 jakby przyklajstrować do drzewa , można by było wówczas nakręcić Film dopisać   
historie i puścić na innemedium.pl
PS.2. A i farbą go farba to podstawa !!!
 

Portret użytkownika pasjonat

Ty Aron powinienes napisac do

Ty Aron powinienes napisac do firmy Oracle albo C++ i sprzedawac dla nich przystawki do programowania....
Probowales pytac pytac Maho'meta co robi widzac ibmbecyli wysadzajacych biednych ludzi w imie jego nauk ?

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika aron jasnowidz

a zapytałes dlaczego nie

a zapytałes dlaczego nie rozumiesz istoty stworzenia ? jezeli myslisz ze istnieje jakaklowiek śmierc przypadkowa ? widzisz w szkołach nie uczą tego ,na tym portalu ucza ale wy sie nie uczycie i dlatego pozwolono na to aby ignorancja ,lenistwo ,brak wiary spotkało dokladnie to samo ,pisalem o energi zwrotnej i teraz aktualne jest jak nigdy ,skoro nie rozumiesz dlaczego wysadzaja ludzi to jak chcesz zrzoumiec dlaczego zostało to dopuszczone ? zamiast ignorowac wiedze nalezy ją przyjąć ,wtedy strach byłby mniejszy a tak przyjdzie w panice uczyc sie pokory i wiary .

Portret użytkownika baca

no to będzie się w przyszłym

no to będzie się w przyszłym roku działo... oceniać nas będą... no i dobra...
a na razie - w tym roku - to was aronie jeszcze można oceniać... i tak, wg mnie w skali od jeden do dziesięciu u mnie masz ocenę dziewięćset jednostek MWP - Mózgowo Wstrząsanych Pajaców...
gdybyś nie rozumiał, że to świetna wiadomośc to zdradzę ci że jeszcze tylko jeden kilopajac i będziesz klaunem...

Portret użytkownika aron jasnowidz

widzisz bacus dobrze ze towja

widzisz bacus dobrze ze towja ocena nikogo nie interesuje i dobrze ze dotarło to co pisałem ,masz porblem z tym ze negujac od początku to co pisałem stałes sie faktycznie klaunem tego protalu ,twoje kólko wzajmnej adroacji stopniało do kilku nic nie uczących sie dzieciaków a i ty sam biedaku teraz musisz zrobic to co psialem od 2 lat bo skoro dusze wyznaczaja sie do poswiecenia aby nauczyc innych to jak myslisz jakie dusze to robią ? te któe sie rozwijaja w ciele ,czy te któe zostały zabkokwaone przez takie rozumy jak twój ?  widzisz jak ci powiedzialem kiedyś ze gdy przyjdzie czas sprzatania zostaną ci tylko wyzwiska i strach i wyzwiska juz są wiec zostaje tylko poczekac na strach dziecka który sam swoim ego odciał sie od ochrony jaka bedzie potrzebna w tym czasie .ale zycze ci abys odrobil lekcje bo swoje zadanie bycie skala od której inni się odbijaja juz wykonałes ,teraz juz nie musisz udawac startu zacznij pracowac nad sobą tak jak pracuja inni ,pzodrawiam

Portret użytkownika baca

pajac wybełkotał: "widzisz

pajac wybełkotał:
"widzisz bacus dobrze ze towja ocena nikogo nie interesuje i dobrze ze dotarło to co pisałem ,masz porblem z tym ze negujac od początku to co pisałem stałes sie faktycznie klaunem tego protalu ,twoje kólko wzajmnej adroacji stopniało do kilku nic nie uczących sie dzieciaków a i ty sam biedaku teraz musisz zrobic to co psialem od 2 lat bo skoro dusze wyznaczaja sie do poswiecenia aby nauczyc innych to jak myslisz jakie dusze to robią ? te któe sie rozwijaja w ciele ,czy te któe zostały zabkokwaone przez takie rozumy jak twój ?  widzisz jak ci powiedzialem kiedyś ze gdy przyjdzie czas sprzatania zostaną ci tylko wyzwiska i strach i wyzwiska juz są wiec zostaje tylko poczekac na strach dziecka który sam swoim ego odciał sie od ochrony jaka bedzie potrzebna w tym czasie .ale zycze ci abys odrobil lekcje bo swoje zadanie bycie skala od której inni się odbijaja juz wykonałes ,teraz juz nie musisz udawac startu zacznij pracowac nad sobą tak jak pracuja inni ,pzodrawiam"
rozwaliło mnie słowo "zabkokowaone" i ni cholery nie wiem co przez to chciałeś wyrazić... zabkokowaowałeś się wąchając kuwetę kota, czy czymś innym się naćpałeś?

Portret użytkownika tomasz26

..teraz pytanie zanieście ten

..teraz pytanie zanieście ten obraz np; pigmejom ,buszmenom ,eskimoskom itp..? jeśli to potwierdzą znaczy ze to prawda! jeśli nie to znaczy ze fałsz!...ludzie na całej ziemi pewne rzeczy postrzegają tak samo natomiast inne dostosowują dla swojej korzyści !

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Homo sapiens

Naukowcy są różni, jedni

Naukowcy są różni, jedni akceptują Maryję a inni nie. Zresztąjeśli chodzi o Maryję to Ona jest bardzo często lekarstwem na zdemonizowanie. Jest mało prawdopodobne aby sygnałowe układy rąk, dłoni i palców polskojęzycznych marionetek były przypadkowe. To co udało się wychwycić, te kilka momentów na zdjęciach prasowych, lub z klatek filmów jest tylko wierzchołkiem góry lodowej. Oczywiście ludzie gestykulują, jednak jeżeli już, to niezwykle rzadko samoistnie układają im się palce w specyficzne magiczne znaki tajnych stowarzyszeń.

To co widać w przypadkach udawaczy "Polaków" jest w mojej ocenie przykładem ogromnego zaangażowania w system lucyferycznego NWO ! Zresztą nie trzeba wielkiej przenikliwości by zrozumieć w takim układzie pamiętną polityczno-wolno murarską akcję usuwania chrześcijańskich krzyży z poboczy jezdni, rugowania chrześcijaństwa z wszelkich instytucji państwowych, czy wprowadzania demonicznego genderyzmu do szkół i przedszkoli. Można by cytować więcej, ale nie czas i miejsce. Plan NWO był przez ostatnie 25 lat mocno wdrażany, a nabrał znacznego tępa gdy władzę przejęła ekipa PO/PSL. To co można i należy uczynić w obecnej ciężkiej sytuacji, to szybko odtruć MAGICZNIE ZACZAROWANE polskie społeczeństwo. W tym celu należy zwracać się do Jezusa Chrystusa Zbawiciela.
http://popotopie.blogspot.com/2015/10/co-takiego-dzieje-sie-w-polsce-ze-jako.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika pasjonat

Wyjasnij mi gdzie ta tajnosc

Wyjasnij mi gdzie ta tajnosc skoro internetowy badacz H.S wie ze maja ow kod i sie nim posluguja ? i po co narazaja swoja tajnosc na odtajnienie ? W dobie szyfrowanej lacznosci maili musze isc do tv by na antenie zlaczyc paluszki w tajemny symbol... cos slabo sie to klei Homo...

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika b@ron

jeżeli od spodu, to jest tuż

jeżeli od spodu, to jest tuż pod horyzontem, a więc niczego to nie zmienia, nie fociłeś zachodów słońca czasem w tym i w tamtym roku?
wstawie tu kiedyś arta o tym to więcej osób może coś zauważyło
ps. uciekliśmy od tematu ale chciałem to z tobą skonsultować Wink

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!