W Brazylii piorun oświetlił UFO

Kategorie: 

16 sierpnia br. użytkownik Vinicius da Silveira opublikował na YouTube ciekawy film. Zobaczyć na nim niezidentyfikowany obiekt latający, widoczny tylko w świetle błyskawicy.

 

Autor filmu twierdzi, że nie jest tropicielem UFO, a nagranie powstało przez przypadek podczas próby uwiecznienia burzy. Do zdarzenia doszło w Rio de Janeiro.

Niektórzy Internauci sugerują, że piorun uderzył w niezidentyfikowany obiekt w formie klasycznego spodka i dlatego widać go przez chwilę.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika KoFiPL

Dziękuje za ten link bo tak

Dziękuje za ten link bo tak się składa że widziałem praktycznie to samo w tym roku tylko że kilka miesięcy wcześniej. Widziałem i mam utrwalone kamerą w liczbie sztuk 2 - ten sam kolor i bezgłośne. Piękna sprawa - po takim czymś zmienia się wszystko zwłaszcza kiedy jeden z nich przelatuje dokładnie nad twoją głową...
(a wiecie jak do tego doszło ? zwyczajnie od tygodnia w myślach miałem ciagłe chce zobaczyć przybyszów z kosmosu i ich statek kosmiczny i tyle - stało się i jestem szczęśliwy bo nikt mi nic już nie wmówi i żadnej bajeczki mi nie wciśnie bo ja już wiem i mam to dla siebie a teraz wasza kolej - myślcie podobnie w ten sam sposób przez cały czas i zawsze zabierajcie kamerkę lub aparat i często patrzcie się w niebo z wiarą i oczekiwaniem na nich tak jak byście czekali na coś co jest oczywiste...)

Portret użytkownika Znawca

Ufo energetyzuje ludzi bo to

Ufo energetyzuje ludzi bo to nawet było w najnowszym filmie Zagórskiego, a często ludzie muszą się energetyzować seksualnie żeby nawiązać kontakt albo żeby się czuć "dobrze", wielu ludzi interesujących się ufo jest sexmaniakami albo jest uzależniona od energii ufonautów ! Zobaczcie że bogacze wyznający potajemnie ufo religię też są sexmaniakami, organizacje o których pisze homosapiens też muszą się energetyzować energią ufonautów ! Dlatego jest tak że bogacze którzy rządzą światem muszą po takim naenergetyzowaniu coś robić potajemnie bo są sterowani przez ufo ! Energia która steruje ludzmi zainteresowanymi ufo jest seksualną albo seksualną przeobrażoną przez ufonautów ! Tajniacy co są w tajnych organizacjach sterowanych przez ufo wykonują polecenia ufo, to są polecenia podświadome przekazywane przez tą energię ! W filmie o ufo w czasach ostatecznych kobieta murzynka musiała się energetyzować żeby nawiązać kontakt, i opowiadała że wszyscy się energetyzują tam na statkach i tu na ziemi kontakterzy też muszą ! Politycy co są w organizacjach ufonautycznych też są karmieni energą ufonautów, dlatego nie znoszą chrześcijan którzy są naturalni i posiłkują się energią z Nieba od Jezusa i Ducha Świętego ! Kiedyś takie energie we mnie uderzały gdy się zbytnio interesowałem ufo ! Jak przeszłem na chrześcijaństwo z religii ufo to odrazu się odłączyła ta energia i dała mi spokój !

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika Cabaj

Panie admin może czas by było

Panie admin może czas by było skreślić pare słów o apokalipsie "uchodzców"która wkrótce zaleje europe a nie pisać o bezwartościowych fajerwerkach.Może to właśnie w tej chwili przepowiednia sie sprawdza mamy Antypapieża juz niedlugo bedzie wielka wojna."człowiek boi sie człowieka"Fałszywe sondaże gdzie to niby 53%polaków chce przyjąć tą dzicz.A pod każdym artykułem na ten temat dosłownie nikt nie jest na TAK.

Portret użytkownika SSasza

@ciapa - sio swoją wiedzę

@ciapa - sio swoją wiedzę (jak i energię) czerpie wyłącznie z roślin, mało tego, niedawno stwierdził, że jest świetlistą istotą …„jest jak Bóg” ...
Tak więc, mamy tu ewidentny przypadek, kompletnego odmóżdżenia, spowodowany brakiem ODPOWIEDNIEJ diety…
Zacytuję teraz pewnego forumowicza, który niezwykle trafnie niedawno napisał: „kochajmy wegetarian…tak szybko odchodzą” Biggrin

Portret użytkownika Homo sapiens

Z UFO to jest związana

Z UFO to jest związana strasznie wielka tajemnica ! Dodatkowo może mieć związek ta tajemnica z megalitami i naszą ludzką historią ! Są one te tajemnice strasznie skomplikowane ale jednocześnie niezwykłe bo wpływają na obecne elity zwane NWO ! Trzeba by napisać książkę na ten temat gdyby kiedyś pojawiło się trochę czasu i pieniędzy...

Można tak w skrócie napisać, że obecnie ciągle mamy siły megalityczne hinduistyczne zmagające się z megalitycznymi siłami tzw. egipskimi. Elity NWO mieszają te dwie siły kosmiczno megalityczne ale gdy ktoś spoza ich kręgu coś wie o tych mocach to staje się bardzo niebezpieczny dla nich ! Zresztą NWO wiele rzeczy ma poplątanych, nie wszystko wiedzą i dlatego ciągle coś się dzieje nie tak (Znany wam specjalny anioł Σατανᾶς שטן i jego pomocnicy o to właśnie dbają ! Według Talmudu Szatan został stworzony szóstego dnia stworzenia. Pierwotnie był potężnym aniołem, wodzem chóru serafinów oraz cnót. Szatan zgodnie z popularnymi wyobrażeniami, ma dwa skrzydła, jednak jako serafin powinien być przedstawiany jako istota z trzema parami skrzydeł.). Moce hinduistyczne są w opozycji do tzw. mocy staroegipskich. Dodatkowo kluczem do zagadki jest tu stwierdzenie Jezusa o "świątyni", którą odbudował w ciągu trzech dni. Tyle mogę na razie zdradzić.

Wielu ludzi w elitach Kościoła katolickiego zna te rzeczy ale milczy bo nad tym wszystkim jest YHWH, najpotężniejsza moc, najpotężniejsza Inteligencja ! Kościół Katolicki to jest naprawdę dobrze poinformowana organizacja !

http://popotopie.blogspot.com/2013/05/cywilizacje-popotopowe-czy-przedpotopowe.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony