W Brazylii z powodu pojawienia się w wilkołaka wprowadzono godzinę policyjną

Kategorie: 

Mieszkańcy miasteczka São Gonçalo dos Campos (gmina Feira de Santana, Bahia, Brazylia) nie opuszczają swoich domów po 9 wieczorem z powodu plotek o pojawieniu się wilkołaka. Wiadomość opublikował 6 lutego 2014 roku portal A Tarde. W sieci można obejrzeć film z wizerunkiem stwora.

 

Godziny policyjne wprowadzono pod koniec stycznia. Widziano tam rzekomo człowieka podobnego do wilkołaka. Ludzie są przekonani, że chodzi o Pingo, mieszkańca wioski, i opisują go w następujący sposób:

„Jest to czarny potwór. Mierzy około 1,5 metra wysokości. Całe ciało Pingo pokrywają włosy. Czasem doznaje on nieprzewidzianych drgawek”.

Lokalni dziennikarze próbowali skontaktować się z rzekomym wilkołakiem, ale ten nie chciał z nimi rozmawiać. Jego żona mówi, że stał się on obiektem kpin i nienawiści zarazem. Dokuczają mu nawet członkowie najbliższej rodziny.

 

Pingo miał pecha. Pojawił się w niewłaściwym czasie w okolicach domu emerytowanego żołnierza, cieszącego się autorytetem wśród lokalnej społeczności. Niemniej jednak wiele osób wzięło poważnie historię opowiedzianą przez wojaka i uznało Pingo za niebezpiecznego intruza.

 

Emerytowany wojskowy, 46 – letni Paulo Dias, zauważył „coś dziwnego”. Miał usłyszeć drapanie i charczenie dzikiego zwierza przy bramie swojego domu, które prawdopodobnie szukało pożywienia. Hardy weteran ruszył, aby przegonić intruza i wtedy ujrzał domniemanego wilkołaka...

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika memory

dlaczego wstawiacie tu takie

dlaczego wstawiacie tu takie głupoty? przeciez widac, ze to wybieg dla zwierząt i albo to jest małpa albo przebrany człowiek udający małpe.. widzieliście kiedyś wilkołaka? po za tym nie ma żadnych informacji o liczbie ofiar "tego stworzenia". ostatnio też ktoś wstawił filmik z niby ufo a pod koniec widać, że nagrywał latarnie uliczą bo w pewnym momencie światło oświetliło słup Smile bądźcie troche bardziej poważni Smile

Portret użytkownika b@ron

popatrz na to

popatrz na to inaczej...tallinn pisze o informacjach już wcześniej gdzieś podanych, tak że on tego nie wymyśla a jedynie przekazuje.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony