W Chinach złapano żywą chupakabrę

Kategorie: 

Dzikie i straszne stworzenie z wielkimi szponami, dziwnym ciałem i dużą głową, schwytano w zbiorniku przeciwpowodziowym Shenzhen w Chinach.

 

Stworzenie, które umieszczono w klatce, zachowuje się bardzo agresywnie. Stara się przegryźć metalową siatkę. Świadkowie mówią, że może jej się to udać. Chupakabra, choć straciła dużo krwi, jest zdeterminowana i walczy o odzyskanie wolności.

Potwora znalazł i złapał personel, który dba na co dzień o drożność systemu odprowadzania wody. Warto zauważyć, że zbiornik został niedawno zalany podczas powodzi i prawdopodobnie dlatego dziwna istota trafiła do rur wraz z przepływem wody wpływającej.

 

Stworzenia uważane za chupakabra, atakują zwykle nocą. Istoty mają przeważnie długie kończyny i kły. Chupacabra to wytwór amerykańskiego folkloru, a wiara w nią jest dla niektórych wyrazem ciemnoty danej społeczności. Rzekome żywe chupacabry łapano już w przeszłości, ale żadna z nich nie okazała się nowym gatunkiem zwierzęcia, aco najwyżej były to chore osobniki, lub dziwne mieszańce.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Strony

Skomentuj