W czasie burzy nad Meksykiem pojawiła się flotylla dziwnych świateł i ogromne UFO

Kategorie: 

Mieszkańcy środkowego Meksyku w czasie burzy mogli podziwiać grupę jasnych świateł, ustawionych w półkole, a także duży obiekt, ukrywając się w chmurach. Materiał filmowy, dokumentujący to dziwne zjawisko, umieszczone w Internecie w zeszłym tygodniu.

 

Dokładna data zdarzenia, jak również dane operatora, pozostają nieznane. Wiadomo, że dziwne obiekty były widoczne w stanie Queretaro. Brak też informacji na temat dokładnej lokalizacji nagrywającego.

Warto zauważyć, że na jednej sekcji filmu, widać dokładnie, podczas błysku rozświetlającego niebo, duże UFO w chmurze, otoczone grupą jasnych świateł.
 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Zenek :)

A propo burz ta ostatnia

A propo burz ta ostatnia przechodząca nad Polską była INNA niz wszystkie wcześniejsze jakie widziałem. Była strasznie "żywa" (w sensie wyczuwalnej w niej inteligencji) i wyglądała jak intensywna strzelanka pomiedzy statkami kryjącymi się w chmurach. Tak jakby coś rozwalało wszystko na swojej drodze (wszystkie obserwowane pioruny były poziome, żaden, a było ich mnóstwo (co kilka sekund waliły), nie trafił w "ziemię") i nie jest wykluczone iż była sprawką podobnej flotyli jak w artykule.

Zresztą ciekawe jest to nagłe występowanie "meksykańskich UFO" z niedawną konferencją na jakiej Draco kazały się wynosić żydom i ich -idom z planety jaka się odbyła niedawno w uSSa niedaleko granicy z Meksykiem. Konferencji jaka wyglądała na ULTIMATUM dla ziemskich parchów.

Portret użytkownika Ilemozna

To ufo one tu som !!  Dajom

To ufo one tu som !! 
Dajom przpowiednie dla jednych pajaców z drugimi sie kontaktują ale tylko wtedy kiedy nikt nie widzi 
jedni wiedza o nich wszystko ale swej wiedzy nie moga poprzeć żadnym dowodem, moga jedynie objawiac sie jako prorocy ktorego nikt nie słucha, a po kazdej przepowiedni powoatrzac a nie mowilem ! Lub stało sie to o czym mowilem ale nikt mnie nie słucha ! ! A przepowiadaja oni  deszcz słońce wojnę i pokoj. Jednym słowem to co dzieje sie codziennie.
znane sa juz rasy zielone [ciach] szare żółte i brązowe, jaszczurk, koto- dziki i wielkie łokciokształtne 
Wałki do ciasta ktore budują piramidy i zostawiają w nich tajemnicze znaki ktore kazdy Polak po pol litra bez problemu rozszyfrowuje przy okazji odkrywający swoj geniusz.
ludzie nawet jesli ktos istnieje poza nami w tym wszechświecie ( w co nie watpie ) 
to nic o nich nie wiemy, nie widzieliśmy ich i nie mamy o nich bladego pojęcia.
nie moge sie nadziwić ludziom klucacym sie ktora rasa jest dobra a ktora nie lub ze przylecieli tu po złoto.
sami widzicie sie sa komety z platyna, na pewno sa tez komety ze złota srebra a nawet z jagodzianek z pasztetem.
Oczywiscie Ci nie liczni " ocean cnót mierzący łyżeczka " wiedza lepiej i co gorsze pouczają innych jaka jest prawda podczas gdy nie mamy o niej pojęcia.
mowi sie ze gdyby średniowieczny człowiek zobaczył odrzutowiec powiedziałby ze widział anioła i bogów.
nad nami moze latać kosmiczna łyżwa z dwupierdzianu kapusty ktora da sie sfotografować tylko aparatem wbudowanym w kalkulator analogowy znany rownież jako liczydlo. 
Jesli ludzie sa wierzący na ścianie obszczanej przez  Menela widza twarze boskich bohaterów wojennej sagi.
to samo odnosi sie do podobnych przypadków , jesli ktos kto chce zobaczyć ufo zobaczy zdjecie rzuconej puszki po browarze z jakiegos jumbo jeta ktora leci z nadswietlna pokonując kolejne kilometry aby spotkac sie z celem. 
Do tych do ktorych ma to dotrzec na pewno dotrze i spędza całe dwie minuty przy lustrze szukając w sobie iskierki boskości i nadludzkixh zdolności po czym nie znajda ich bo to nie ten dzien ! 
Nie wiemy po co pracujemy 9h dziennie za przysłowiowa miskę ryżu 
nie  znamy masy gatunków roślin i zwierząt zamieszkujących lady oceany  podziemia i nadziemia Smile 
Nie wiemy co bedzie jutro 
ALE WIADOMO ZE SA TU REPTILIANIE, SZARAKI I [ciach] DRAPIEŻNE ZMIENNOKSZTALTNE  SUPER INTELIGENTNE  WCZASOWICZE W LATAJĄCYCH POLMISKACH . W DODATKU TO SA PRAWDZIWI SŁOWIANIE A NIE JAKIES TAM RZYDY !! 
Idzmy wszyscy zdrowo sie wyproznic i zacząć czytać ksiazki .
polecam inteligentnych autorów nie koniecznie wróżki Janiny pracujące z kryształami,  skanujace hiperprzestrzenne relikwie kosmicznych srak. Używając przy tym swych magicznych transmutacji i  duchowych skanerów przepoca swe pachy machając pazurkami nad kulom i nic nowego sie nie stanie :/
pozdrawiam koty lizom masło.