W Egipcie urodziło się dziecko cyklop

Kategorie: 

W Egipcie urodziło się dziecko z jednym okiem na środku czoła. Noworodek przeżył tylko kilka dni. Lekarze powiedzieli, że nowonarodzony chłopiec cierpi na cyklopię, czyli niezwykłą chorobę, której nazwa pochodzi od jednookich gigantów greckiej mitologii.

 

Cyklopia jest najrzadszą formą wady wrodzonej. Dzieci urodzone z tą chorobą, często umierają wkrótce po urodzeniu. Często mają one inne poważne wady, w tym uszkodzenia serca i innych narządów wewnętrznych. Według saudyjskiego portalu informacyjnego slaati.com, lekarze uważają, że wadę tą mogły wywołać leki przyjmowane przez matkę w trak cie trwania ciąży lub była ona narażona na promieniowanie.

[ibimage==25419==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Dziecko urodziło się w prywatnym szpitalu w El Senbellawein w Egipcie. Dr Ahmad Badruddin, który badał dziecko, powiedział, że urodziło się ono z wieloma wadami całego organizmu i żyło tylko kilka dni. Choroba może objawiać się w cztery razy na tysiąc urodzeń. W większości przypadków, ciąża kończy się we wczesnych etapach.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika lipka

Takie ssaki (bo nie chodzi

Takie ssaki (bo nie chodzi tylko o ludzi) rodziły się zawsze, nawet jak nie było elektrowni atomowych. Wytłumaczenie jest zapewne inne i może chodzić o zakończenie linii genowej u matki lub ojca dziecka, za którą jest splątana "nić" nie podlegająca dalszemu rozwojowi, stąd może dochodzić do takich wynaturzeń u ludzi i zwierząt. To jest tylko moje zdanie w tym temacie.

Portret użytkownika KoFiPL

promieniowanie przychodzące z

promieniowanie przychodzące z kosmosu zawsze było ale twór jaki mógł powstać przez szkodliwość tego promieniowania był znikomy - 1 na milion ? Nie oszukujmy się - prawda jest tak straszna że aż nie chce się wierzyć w to co widzą własne oczy http://skroc.pl/63618 ten temat właśnie taki jest - człowiek ucieka od tak straszliwej prawdy bo nie jest w stanie przyjąć do wiadomości aż takich wstrząsających rzeczy...
 
(dzieci poniżej 18 roku życia niech nie klikają podanego linka)

Portret użytkownika lipka

Nasuwa się jedno pytanie -

Nasuwa się jedno pytanie - dlaczego nie jest to zjawisko masowe obejmujące całą populację a dotyka tylko pojedyncze osobniki często w miejscach, w których brak skażeń promieniotwórczych, chociażby opisany przypadek w Egipcie. Udowodniono już, że pewne leki brane przez kobiety, powodowały i pewnie powodują ułomności u potomstwa ale to z kolei nie tłumaczy takich wynaturzeń u zwierząt, które tych leków nie otrzymują. Można domniemywać, że opryski środkami chemicznymi mają też swój udział w deformacjach organizmów.

Strony