W górach Kanady sfilmowano Wielka Stopę

Kategorie: 

Myles Lamont, kanadyjski turysta zamieścił film na YouTube, który, jego zdaniem, może być dowodem na istnienie Wielkiej Stopy.

 

Do spotkania z dziwnie wyglądającym stworzeniem miało dojść dwa lata temu podczas wycieczki w góry na północ od Vancouver. Przyjaciele poradzili Lamont’owi, aby umieścił film w sieci. Nikt nie spodziewał się jednak, że zyska on tak dużą oglądalność.

„To było po prostu dziwne spotkanie, a śnieg stanowił wspaniały kontrast dla poruszającego się obiektu” –mówi Myles Lamont.

Na filmie widać skały i dziwne, dwunożne stworzenie, które brnie w śniegu w górę. Wielka Stopa pokonała w krótkim czasie dużą odległość bez użycia raków i sprzętu alpinistycznego. Autor nagrania stanowczo odrzuca wersję o spotkaniu z niedźwiedziem lub innym dzikim zwierzęciem, podaje Mail Online.

„Być może najbardziej rozsądnym wytłumaczeniem byłaby historia o źle przygotowanym turyście, który pokonywał trudne podejście lub o kimś, kto ma duże stopy i świetną kondycję” - mówi Lamont.

To nie jest pierwsze odkrycie dziwnego stworzenia w górach Kanady. Do podobnego spotkania z Wielką Stopą miało dojść kilka miesięcy temu w Kolumbii Brytyjskiej.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Łukasz_inny

Jak nie przecież pisze że to

Jak nie przecież pisze że to wielka stopa... do momemtu gdy nie przeczytałem tekstu artykułu nie wiedziałem co to ale tekst mnie oświecił, przecież jak byk pisze że miał wielką stopę conajmniej
 
No a już następny artykuł jest o pani co rodziła króliki czy zające zresztą to bez różnicy
tutaj przynajmniej macie film o wielkiej stopie a tam tylko zeznania XVIII w lekarzy którzy dali się nabrać, więc wiarygodność rośnie conajmniej logarytmicznie Smile przy lim -> 0 Wink

Portret użytkownika Homo sapiens

Film wygląda na autentyk,

Film wygląda na autentyk, lecz w obecnych czasach wszystko można zrobić na kompie, no prawie wszystko, dlatego starożytność z ich pozostałościami budowli i nauki innowymiarowej jest pewniejszym oparciem.
Wszystkie te znaleziska wskazują na możliwość, której w zasadzie dotychczas nie brano poważnie pod uwagę, że odnajdywane ślady, ukryte czasami głeboko pod ziemią, świadczą, iż na terenie dzisiejszej Ameryki Północnej przed tysiącami lat istniała wysoko rozwinięta cywilizacja. Wydaje się, że cywilizacja ta uległa gwałtownej zagładzie w wyniku kolosalnej katastrofy.
Z pewnością pod ruchomymi piaskami pustyń ukrywać się musi wiele rzeczy, których istnienia do niedawna nie podejrzewaliśmy. Użyteczne, być może, okazałoby się, przebadanie tych obszarów, chociażby tylko z punktu widzenia promieniowania radioaktywnrgo. Nie ulega wątpliwości, że natężenie to mogło obniyć się po upływie wielu tysięcy lat do poziomu tła, istnieją jenak szanse znalezienia pewnych śladów pochodzących od izotopów o najdłuższym okresie życia. Podobnie dżungle Indii oraz centralnej i południowej Ameryki ciągle stanowią obszar nieprzebadany, istnieje tam szereg regionów, na których nie stanęła jeszcze stopa białego człowieka. A przecież te tajemnicze tereny zawierać mogą klucz do rozwiązania zagadki naszej przeszłości.
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/zapraszam-do-innego-wymiaru-poprzedniej.html
Jedną z największych zagadek klasycznej archeologii są zeszklone forty w Szkocji. Czyżby one również były dowodem jakiejś starożytnej wojny atomowej? Może tak, a może nie.
Mówi się, że w Szkocji istnieje co najmniej 60 fortów tego rodzaju. Do najbardziej znanych należą Tap o'Noth, Dunnideer, Craig Phadraig (w pobliżu Inverness),
Abernathy (w pobliżu Perth), Dun Lagaidh (w Ross), Cromarty, Arka-Unskel, Eilean na Goar i Bute-Dunagoil w Cieśninie Bute u wybrzeży Wyspy Arran. Kolejnym dobrze znanym zeszklonym fortem jest fort Cauadale na wzgórzu w Agryll w zachodniej Szkocji.
Jednym z najokazalszych przykładów zeszklonych fortów jest fort Tap o'Noth położony w pobliżu wsi Rhynie w północno-wschodniej Szkocji. Ta potężna budowla pochodząca
z czasów prehistorycznych znajduje się na szczycie góry o tej samej nazwie wznoszącej się na wysokość 560 metrów, z której roztacza się wspaniały widok na tereny hrabstwa Aberdeenshire. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że ściany są wykonane z tłuczonych kamieni, lecz po dokładnym przyjrzeniu się widać, że to nie są luźne kamienie, lecz stopiona skała!

http://popotopie.blogspot.com/2013/08/interpretacje-satelitarne-coraz-wiecej.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony