W Indiach za namową duchownych dla poprawy zdrowia piją nawet krowi mocz

Kategorie: 

Wyznawcy nowego kultu religijnego zyskują popularność w Indiach. Twierdzą oni, że stosując świeży, krowi mocz, można leczyć wszystkie choroby, w tym raka, donosi Daily Mail.

 

Hindusi uważają, że świeży, krowi mocz, ma boską moc. W ogóle, jak wiadomo, zwierzęta te uchodzą za święta w Indiach. 42 -letni Jairam Singhal pije zdrowotny płyn od ponad dziesięciu lat i potwierdza, że przynosi on korzyści zdrowotne.

„Miałam cukrzycę , ale od kiedy zacząłem pić mocz, poziom cukru we krwi jest w normie” – powiedział. „Ktoś kiedyś powiedział mi, że picie krowiego moczu jest dobre dla zdrowia i od ponad 10 lat pierwszą rzeczą, jaką czynię w godzinach porannych, jest zebranie i picie moczu”

W północno indyjskim mieście Agra dziesiątki ludzi zbierają się rano w oborze, aby wypić szklankę świeżego krowiego moczu.

„Tu jest mnóstwo ludzi, a ich liczba zaczęła ostatnio znacznie wzrastać” - mówi Singhal.

Wielu wierzy, że wzrost liczby osób pijących krowi mocz, ma związek z kampanią , która aktywnie realizują duchowni. Twierdzą oni, że ten niezwykły napój może być z powodzeniem wykorzystywany w walce z rakiem, cukrzycą, gruźlicą, z problemami żołądkowymi i wielu innymi chorobami. Uważają oni także, że spożywanie żółtego trunku powstrzymuje proces łysienia.

„Tylko dwie rzeczy są czyste w tym wszechświecie. Jednym z nich są święte wody Gangesu, a drugą – krowi mocz” – powiedział hinduski kapłan Ramesh Gupta.

Ostatnio powstała inicjatywa pakowania krowiego moczu na skalę przemysłową i rozsyłania go do zainteresowanych klientów. Entuzjaści specyfiku chcą także produkować leki, pasty do zębów i mydła z użyciem tego komponentu. Panuje powszechne przekonanie, że wśród lokalnej społeczności jest ogromne zapotrzebowanie na tego typu produkty.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika takeSe

jak tak dalej pójdzie, to za

jak tak dalej pójdzie, to za parę lat w indiach będą najzdrowsi ludzie. Na serio. Odrzucając religijny bajer to prawda, że mocz (krowi też) leczy wiele chorób.
W europie, gdyby coś takiego się rozpowszechniło,  zaraz by zakazali podpretekstem że  to np "szkodliwe"

Portret użytkownika RH+

a w europie i ameryce kobiety

a w europie i ameryce kobiety wsuwają tabsy z końskiego moczu, by nie zajść w ciążę, wcierają w twarz przetwory z kurzego, krowiego, końskiego łajna, z usuniętych płodów, wstrzykują sobie pod skórę wyciągi z łożysk króliczych i robią wiele innych bezecnych rzeczy (jedzą ludzkie mięso - ale to dla zbawienia, więc to ok - są różne zboczenia religijne), niektóre to nawet są wierne swoim mężom (wyobrażacie sobie? po tylu latach kampanii europejskiej na rzecz rodziny...) i też ma to polepszać zdrowie, urodę, samopoczucie...
 
co kraj to dewiacja...

Strony