W Indiach zmarły mężczyzna ożył na stosie podczas kremacji

Kategorie: 

W Indiach 72-letni mężczyzna obudził się na stosie pogrzebowym podczas kremacji. Do zdarzenia doszło w indyjskim mieście Bhilwara. Człowiek ożył chwilę przed tym, jak jego ciało miało ulec spaleniu.

 

Dwa dni wcześniej 72-letni Deepak Singh zemdlał, gdy karmił krowy w swoim gospodarstwie. Przybyły na miejsce lekarz, stwierdził zgon. Tymczasem Singh otworzył oczy w momencie, gdy wszystko było już przygotowane do ceremonii kremacji, a jego rodzina zaczęła wykonywać tradycyjne pieśni.

 

Zdaniem Nalvy gdy Gangs, wnuka niedoszłego nieboszczyka, gdy śpiew stawał się głośniejszy, Singh zaczął się poruszać, a następnie otworzył oczy i usiadł. Po tym wszystkim krewni pomogli mu stanąć na nogach.

„Mam nadzieję, że tym razem będą czekać na moment, kiedy naprawdę umrę zanim mnie podpalą” – skomentował sytuację Singh.

Tradycja palenia ciał u Hindusów praktykowana jest głównie w osiedlach, znajdujących się nad brzegiem Gangesu w Varanasi.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika fred

Znam typa osobiście bierze

Znam typa osobiście bierze silne leki psychotropy niema co z nim rozmawiać on nawet nie potrafi złożyć poprawnie zdania tylko jakiś bełkot niezrozumiały dziwię sie administracji ze pozwalają zibiemu na zasmiecanie forum 
 

Portret użytkownika baca

"W Indiach zmarły mężczyzna

"W Indiach zmarły mężczyzna ożył na stosie podczas kremacji" - tak właśnie pisało nad filmem i powiem tak:
w pierwszej chwili odrobinkę się rozczarowałem oglądając materiał, na którym ani jeden z pół miliarda mężczyzn - Indyjczyków nie ożył na stosie podczas kremacji... cóż za rozczarowanie...
dopiero jakiś czas potem nagle zrozumiałem, że tu nie chodziło o jakieś zmartwychwstanie Indyjczyków ale uwaga, o coś dużo bardziej istotnego - na filmie są bowiem niepodważalne dowody, że brytyjska świnka Piggy gada...
ona mówi ludzkim głosem - to niebywałe !!!