W kazachskiej wiosce szatan pcha ludzi do samobójstw

Kategorie: 

Mieszkańcy wiosek w okolicach Atyrau zmagają się z serią tajemniczych samobójstw. W ostatnich tygodniach aż dziesięć osób odebrało sobie życie. Ludzie są przekonani, że to wina złych mocy i szatana. Mieszkańcy odmawiają modlitwy i składają ofiary, aby przepędzić demony.

 

Kilka dni temu na ulicach wsi zrobiło się tłoczno. Mieszkańcy zbierają się w grupach, czytają modlitwy i zarzynają owce. Przyczyną tego wszystkiego jest strach. Regularnie popełniane są samobójstwa, a kilka osób poważnie zachorowało i ma problemy ze zdrowiem psychicznym. We wszystkim ludzie widzą tylko jedno wyjaśnienie – demony!

„Ludzie chorują, wieszają się, zabijają – dlatego wszyscy przychodzą i dają jałmużnę. Zabiło się pięć osób z naszego Atyrau i trzy lub cztery osoby z sąsiednich wiosek. Latem siedem, osiem osób przeszło na tamten świat” – powiedział Kabeken Dinmuhanow, mieszkaniec wsi Damba.

Ludzie postanowili uodpornić się na działanie złych duchów. Z pomocą przyszli imamowie i mieszkańcy sąsiednich wsi. Główną ochroną przed demonami są ofiary i wspólne modlitwy.

„Właściwie, to wszystko z dżinów jest od szatana. Fakt, że mamy coraz większą liczbę zgonów - to wszystko jest złe! Wszystko we wszystkich wsiach położonych na Uralu, gdzie wcześniej przed nami mieszkał Dżin. Mieszkał tutaj. Dlatego też to miejsca wybrali, a on nadal istnieje” – powiedział imam Emmat Gumarow.

Antydemoniczne modlitwy maja sprawić, że do wsi powróci spokój i nie będzie więcej samobójstw.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika m65

Też o tym pomyślałem. Te

Też o tym pomyślałem. Te wszystkie zamknięte, odizolowane społeczności to dla wojskowych eksperymentów i różnych gównianych projektów spod ciemnej gwiazdy idealny poligon doświadczalny. Także byłbym ostrożny podczas wyciągania pochopnych wniosków.

Portret użytkownika baca

ciekawy reportaż... z

ciekawy reportaż... z zapartym tchem oglądałem jak do mongoloidalnych cyganów przyjachała telewizja i cała wieś wyszła na powierzchnię z reporterem się przywitać...
sądząc po niepewnych i nerwowych ruchach oni już od lat czterdziestych siedzą pod ziemią... i tak w sumie, bo czemu nie, to można by im chyba powiedzieć że wojna się skończyła to nie mieli by lęków chodzić po ulicach w zdobycznych na gestapowcach płaszczach i kapeluszach...

Portret użytkownika dfsdsfds

nie Szatan pcha do samobójstw

nie Szatan pcha do samobójstw tylko ciepienie dane przez Boga, Szatan nikomu isę nie objawia, tak samo jak Bóg ojciec. Szatan i Bóg to 2 osoby które się nikomu nie objawiają. Szatan może pchać do samobójstwa? ani Bóg ani Szatan nie namawiają do samobójstwa tro ciepienie dane przez Boga zmusza lusdzi do tego. Bóg nie raz chce żeby ciepieniem człowiek wydał mu ofiarę za innych ludzi,(grzeszników) ale wiadomo człowiek o tym wie że jeśli będzie ciepiał to Bóg tgo ciepienia mu nie będzie w stanie wynagrodzić, i domyśla się że nic nie otrzyma za ciepienie i odbiera sobie życie. Choroby daje Bóg a nie Szatan!!!!! Bóg daje ciepienie ponieważ chce wybawić miliony ludzi cierpieniem jednego cżłowieka. jeden ma takie ciepienie że myśli sobie o samobójstwie i żadne niebo mu tego nie wynagrodzi drugi ma dobrze i cieszy się życiem.

Portret użytkownika Zenek :)

      Oto siła żydowskich

 
 
 
Oto siła żydowskich guseł udających religie w praktyce,
 
(islam to najmłodszy "brat" parareligijnej ideologii satanistycznych sekciarzy zwanej judaizm), ludzie "modlą się", "składają yahwe ofiary" a ich bożek okrutnie im "przychylny" nadal się cieszy widząc jak umierają zażynani dla jego konkurencji !?.
 
To samo będzie i z katogłupkami jak się wreście nie nawrócą. Też będziecie padać, by pod krzyżami zawodzić do yahwe, pożerani, jak w tamtych wioskach, przez złego buszującego w waszych umysłach. Aron już ma wprawe w rozmowach i być może w handlu waszymi "duszami". Ciekawe czy wyhandlował dla was odpowiednio przytulne piekło" czy też moze wpuszczą was, wasi drodzy faryzeusze zwani kapłanami, w kanał na "żywioł".
 
 
No i najwieksza zabawa dopiero przed wami jak wasz wyczekiwany świniopas mashiach wreście "zejdzie na ziemię". Wtedy powszechnie zapanuje pomieszanie zmysłów czy też swojskie, religijne, obłąkanie. Dokładnie tak jak to miało miejsce przy poprzednim cyklu 3600 lat temu co trza było atomówkami i napalmem Zbawicielowi wyrywać i wyzwalać świat od żydów i ich nazistowskiej, udającej religię objawioną, ideologii. Bedzie ZOMBIE TIME czy też mówiąc prostymi słowami w czasie oczekiwanych "3 dni ciemności" "wierni uzewnętrznią wszystkim swoje dusze i głębie swojej ...  nie nie wiary.... głębie swojego przełyku".
 
A potem może, dla jakiegoś ocaleńca, "zapanuje POKÓJ". Wink
 
 
Opętanie, obłąkanie, judaizm to stany umysłu a "piekło" to sposób odczuwania przez "umysł" swojego doczepionego ciała. I jak się komuś trafi "bycie atomem wewnątrz czarnej dziury" to zrozumie także w praktyce co znaczy "żyć szybko i umierać boleściwie". I tak do końca Wszechświata czyli kolejnego Wielkiego Wybuchu. A on ma być dopiero za miliardy miliadów lat a cząstki elementarne żyją ...hm... zdecydowanie krócej (każdy ich rozpad to kolejne gasnące w boleściach "życie"). Życie kolejnego zjudaizowanego bałwochwalczego grzesznika, także wasze życie. Więc cieszcie się waszą "wiarą" do syta, jak się nią cieszą ci w Kazachstanie. Wasi bracia w żydowskim yahwe.  ;p
 
 

Portret użytkownika pasjonat

..ale dales artykul...samo

..ale dales artykul...samo wodolejstwo..
Bielun wyglada niewinnie..ale moze zabic ..a co kokainna wyglada winnie ?
w USA nikt normalny nie tyka syntetycznej marihuany bo tej prawdziwej jest pod dostatkiem, jest tania a jak halucynacje to mdma ktore jest wysokiej jakosci.
Krokodyl to rozwiazanie dla totalnej patologii...
Wydzwiek tego artykulu jest taki ze od wstrzykniecia marichuany mozna umrzec... Wink
 
p.s wiele przypadklow widzialem kiedy po skunie - debiutanci mieli odloty jak po lsd

Myślę, więc jestem...

Strony