W Meksyku odkryto groby istot wygladajacych na obcych

Kategorie: 

Meksykańscy archeolodzy znaleźli ciekawy pochówek w pobliżu wsi Onavas w stanie Sonora w zachodniej części kraju, pisze Daily Mail.

 

W zbiorowym grobie, który według wstępnych szacunków ma około tysiąc lat, odkryto 25 szkieletów. Ponad połowa z nich posiada zdeformowane czaszki. Mają podłużny, owalny kształt i w każdym przypadku dziwnie uszkodzone uzębienie. Odkryte postaci przypominają bohaterów filmu „Alien”.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika simon

ja oglądałem przed chwilą

ja oglądałem przed chwilą film : Tajemnice Piramid ( The Revelation of the Pyramids ) 2010 Lektor PL i tam jest dużo dużo dużo wyjaśnione polecam wszystkim naprawdę, aż sam się ździwiłem że tyle jeszcze można dopowiedzieć, niesamowite !

Portret użytkownika kamil-c.

@NoNieMoge Jak nie możesz to

@NoNieMoge Jak nie możesz to puść, puść bo to bardzo nie zdrowe zaczyna ci się kał do mózgownicy przedostawać....
@pajacuszka a co to nagle do swojego nie transwestycznego nicka wróciłaś ? Czyżby leki zaczęły działać ?

Portret użytkownika b@ron

a to ty żeś jacku

a to ty żeś jacku zbłądził...na sybir to nie tędy droga ...to innemedium jest...a na sybir to kieruj się na wschód...a dokładniej w pizdu na wschód...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pasjonat

Czaszke z 56 sekundy

Czaszke z 56 sekundy widzialem ze 2 lata temu w jakims programie dokładnie ten sam kadr. Wiec chyba odgrzanie kotleta, albo porownali, nie znam kacapskiego wiec nie czaje zbytnio czego sie tyczy ten kadr.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika baca

no widzę Pasjonat że jesteś

no widzę Pasjonat że jesteś kolejną ofiarą czaszkoliozy - wiedziałem że to zaraźliwe i się z tego zrobi epidemia...
Homoś pewnie tak się podniecił na widok tego newsa, że terazszykuje posta na siedem stron z sektami czaszek aby nas do końca tym co zdeformowane zakatować...
ale ciekawe z drugiej strony jest to, że wyjątkową wręcz fascynację tym co zdeformowane wykazują od zawsze żydzi... lansują wręcz do niemożliwości "dzieła" typu picasso, nazywając to nawet sztuką :-), wszystkie możliwe zboczenia a zwalczają i to również nie żalując pieniędzy wszystko to co piękne i naturalne.... jeszcze nie było normalnego filmu z Hebrewood, nie było normalnej muzyki z ich przemysłu, nie było norm ludzkich, nie było normalnej sztuki - wszędzie jakieś popaprańce albo debile i wlasnie dlatego myślę że nasz Homoś to żyd po prostu - ma bzika na punkcie krzywych czaszek, wytrzeszczonych oczu i oczywiście jakieś schizy biblijne co tez charakteryzuje koczowników zainteresowanych przede wszystkim aby nasrać ludziom głupot do głowy...
 

Strony