W Meksyku podczas zabawy tabliczką spirytystyczną doszło do opętania nastolatków

Kategorie: 

Meksykanka i dwóch jej krewnych trafiło do szpitali po tym, jak opętały ich złe duchy. Młodzież eksperymentowała z tabliczką spirytystyczną.

 

22 - letnia Alexandra Huerta, jej 23  - letni brat Sergio i ich 18 – letni kuzyn Fernando Cuevas grali w domu w miejscowości San Juan w południowo - zachodniej części Meksyku, kiedy nagle zaczęli ryczeć i popadać w stan transu.

U Sergio i Fernando pojawiły się czasowo oznaki ślepoty, głuchoty i halucynacji. Sanitariusze przybyli na ratunek stwierdzili, że wszyscy uczestnicy seansu wymagają hospitalizacji. Dziewczyna otrzymała leki przeciwbólowe i preparaty antystresowe. Lekarze unieruchomili ją, aby ta nie zrobiła sobie krzywdy.

„Mówili, że czują się odrętwiali, widzą podwójnie lub całkowicie stracili wzrok i słuch. Chłopaki narzekali także na omamy, skurcze mięśni i trudności w połykaniu" – powiedział jeden z medyków.

Miejscowy ksiądz odmówił rodzicom dokonania w trybie pilnym egzorcyzmów, tłumacząc to tym, że cała trójka młodzieży rzadko chodziła do kościoła.

Tablica ouija to płaska płytka z literami i cyframi i zawierająca słowa „tak”, „nie”, „cześć" i „do widzenia". Może również zawierać różne symbole i liczby. Najczęściej zrobiona jest z drewna i występuje w kształcie serca, co ma symbolizować oddanie się ziemskiemu rezydentowi podczas seansu. Duchowni i niektórzy okultyści od dawna ostrzegają ludzi przed korzystaniem z tych „zabawek”, ponieważ łatwo popaść w opętanie.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Zenek

"Miejscowy ksiądz odmówił

"Miejscowy ksiądz odmówił rodzicom dokonania w trybie pilnym egzorcyzmów, tłumacząc to tym, że cała trójka młodzieży rzadko chodziła do kościoła."
 
- albo katabas miał zwyczajnego pietra bo przecież posługa to gnębienie tacowym biedoty i gwałcenie im na zachrystii dzieci...
 
... a do egzorcyzmów potrzebna jest wiara jaka kler już dawno sprzedał bestii yahwe.

Portret użytkownika Homo sapiens

Ze złymi duchami nie ma

Ze złymi duchami nie ma żartów. Dziś nad ranem w miejscowości gdzie przebywam słyszałem tajemnicze dzwięki o których jest mowa w licznych vido na youtube ! Chciałem napisać artykuł o tym zdarzeniu ale nie wiem co o tym myśleć..., możliwe że było więcej świadków tego zjawiska w rejonie pokazanym na zdjęciu wkompilowanym w video.
Zapraszam do wysłuchania części nagrania na moim kanale youtube. Czas trwania nagrania to około 70 minut, dziwne dzwięki powtarzają się co kilka minut w przybliżonych odstępach czasu, zostałem zbudzony tymi dzwiękami, które były głośniejsze na początku, a następnie jakby się oddaliły, choć możliwe że to tylko złudzenie dzwiękowe spowodowane czymś innym, nie są mi znane przyczyny tego zagadkowego dzwięku, nagranie zaczyna się około 03:15 nad ranem i trwało do około 04:30. Mikrofon był wystawiony poza okno więc słychać czasami podmuchy wiatru.
Międzywymiarowe dzwięki czy coś ziemskiego ? UFO czy inny wymiar ?
https://www.youtube.com/watch?v=zwviPLPr790&feature=youtu.be

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Paweł

ale wy tu pierdoly

ale wy tu pierdoly wypisujecie,wstydzcie sie,robicie wode z mozgu naiwnym ludziom,skupcie sie na rzetelnych incydentach,ten portalik dawno zeszedl na psy/Gasiorowski wstydz sie