W Neapolu doszło do cudu, którego świadkiem stał się papież Franciszek

Kategorie: 

W zeszłą niedziele w Neapolu doszło do wizyty urzędującego papieża Franciszka. Hierarcha koncelebrował mszę świętą w trakcie której doszło do zdarzenia, które przez agencje informacyjne jest przedstawiane jako cud.

 

Chodzi o to co stało się z relikwią św. Januarego. Gdy papież ucałował naczynie zawierające ampułkę z krwią świętego ta częściowo powróciła do formy płynnej. Arcybiskup Neapolu, kardynał Crescenzo Sepe stwierdził publicznie, że przemienienie zastygłej krwi oznacza, iż święty January kocha papieża.

 

Franciszek zażartował, że biorąc pod uwagę fakt, iż krew upłynniła się tylko w połowie oznacza, że trzeba jeszcze popracować nad swoim nawróceniem, gdyż obecnie jest ono tylko połowiczne. Co ciekawe to nie pierwszy raz gdy dochodzi do takiego zdarzenia z następcą świętego Piotra w roli głównej. Wcześniej, w 1848 roku do tej samej relikwii pielgrzymował papież Pius IX i wtedy też zastygnięta krew przybrała ponownie formę płynną.

 

W tym samym sanktuarium byli też dwaj inni papieże, Jan Paweł II i Benedykt XVI, ale nie doszło wtedy do niczego podobbnego. Sceptycy twierdzą, że to nie jest żaden cud tylko zjawisko zwane tiksotropią polegające na przechodzeniu z formy żelu do płynu na skutek potrząsania. Naukowcy zaoferowali, że przebadają relikwię, ale Kościół Katolicki od dawna nie zgadza się na to.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika H.R.

Coś tu nie gra w tym

Coś tu nie gra w tym żydokościelnym kancie. Dotychczas zawsze mówiono, że ta fiolka z krwią rzekomo św. Januarego, patrona Neapolu, to wróżba dla losów Neapolu na najbliższy czas i nic poza tym. Jeżeli jej zawartość zmienia nagle stan skupienia, to znaczy, że miastu i jego mieszkańcom zagraża niebezpieczeństwo. Skąd zatem żydoklechom przyszedł nagle do głowy pomysł, że to ma związek z rzekomą pobożnością papieża bis ??? Jeżeli brać na poważnie te brednie o fiolce, to można się raczej spodziewać, że uaktywni sie ogromna kaldera z lawą, która znajduje się pod Zat. Neapolitańską, a jej zawór bezpieczeństwa, jakim jest Wezuwiusz za słabo zadziała i będziemy musieli sporządzić nowe mapy tego rejonu.

Portret użytkownika ktos

w ktorym my wieku zyjemy?

w ktorym my wieku zyjemy? ludzie ...przeciez jest jasno napisane!nie czcimy bozkow,obrazow,i innych relikwi, ludzi takich jak stalin ,krolow bogact itd....szanujemy i czcimy siebie na wzajem i inne stworzenia bo zycie inne miedzy nami jest na ziemi, ktorego rowniez nie dostrzegamy..pocaunki franka i tego typu stwierdzenia ze bog go(nadal)lubi jest dla ciemnogrodu z ktorego my ludzie nie mozemy sie wydostac..Jezus dawal zycie,ptrafil stworzyc ptaka z gliny..i robil to silna wiara i przekonaniem w swoje mozliwosci..POBUTKA,a co my mamy w swych glowach?jakie mysli?..w ogole je dostrzegamy ?czy dajemy sie uniesc bez opanowania,zaujac pozniej za swoje poczynania...Kocham Was!

Portret użytkownika ŚZwiTT

5.18...(? No...to jakby

5.18...(? No...to jakby 48!Prawda?) Aż zabieram GŁOS...bo wczoraj zostałem PORAŻONY(!!!) atakiem...liczby : 48...
O,pomyślałem: IDZIE...WOJNA!aaaa...
No a co tu ujawniacie ? Pius 9(=Omega...)poprzednio upłynnił krew w 1848 r !!!
W kongresie USA...148(248?) ZA -kontra 48 PRZECIW...podjęto postanowienie DOZBROJENIA UKRAINY..=???
NU,PA GAD Inf.!!!
====================================================
Pamiętacie ?
Poł.Wylatowa: 17.48...52.48 ///
No a gdym ZNAGŁA napisał na KONIEC...wpisu blogowego mego:
SŁAWA WYLATOWA TO WARUNEK KOŃCA...WOJNY !!!
DOKŁADNIE tego i dnia nastąpiło GIGA wzniecenie aktywności MILCZĄCYCH od zamontowania tamże pół roku wcześniej NIEMIECKICH czujników EL-MAG...(SIC!!!).
Opis znajdziecie na str.Wylatowa...
Kamery video zarejestrowały pojaw GIGA UFO...
???????????????????????????????????????????????????????
Kiedy na trzy dni PRZED...atakiem USA na Jugo...zostałem zaatakowany liczbą 39...WIEDZIAŁEM na 102 %,że...???

48 odnotowałem jeszcze kilkakroć wczoraj....RAJ na Ziemi dobiega więc chyba...KOŃCA$!

Wiara czyni cud A$!
Kod: AX%EMn...Klawisze...!!!

Portret użytkownika aron jasnowidz

jedni nie potrzebują cudu aby

jedni nie potrzebują cudu aby wierzyć a inni potrzebuja cudu śmierci aby uwierzyć ,po komentarzach widac kto gdzie jest dobrze że cud śmierci będzie dany wszystkim ,natomiast cud wiary tylko tym co będą w stanie budowac nowe i ze spokojem patrzeć jak upada stare .Dzieciaki biorą do wojska a one się z tego ciesza że będą mogły sobie postrzelać ,do czasu kiedy tarcze zamienią sie w przeciwnka z taka sama nienawiścią w oczach jak oni sami ,wtedy stanie się cud smierci dla któregos z nich a po nim stwierdzenie :ale byłem głupi że dałem się tak zaprogramować ,dla młodych dusz których jest mnóstwo na tym portalu polecam film NASZ DOM z 2010 roku pokazuje on dokladnie droge duszy która w nic nie wierzy i dokladnie to co czeka nas po śmierci na niskich stopniach ,to taka instrukcja obsługi dla nie wierzących ,dla wierzacych tylko w nauke i ego ,dla wierzących w piekło i niebo w sumie dla wszytkich bo przekazana z tamtej strony dokładnie w czas kiedy cudu śmierci będzie dużo a i innych niewytłumaczalnych zjawisk zwanych cudami przez jednych a bzdurami przez drugich też .na Znz pokazują nam coraze wiecej faktów a raczej dowodów na to ze mamy czas gdzie nagle bije sie wszystkie rekordy że nic nie jest tak jak powinno ,ale wszyscy czekaja jednak na znak dla ogółu nie wiedząc że właśnie w nim uczestniczą i są jego przeciwnikami lub zasilaczami .Jakie szanse ma przeciwnik a jakie zasilacz ? podobne bo każdy gdy zobaczy znak dla ogólu będzei musiał posłuchac swojej duszy bo rozum tego nie obejmie i to zadecyduje ilu pozostanie i będzie ogladac cuda z ziemi a ile z astrala .przyjemngo ogladania 

Strony