W Norwegii myśliwy spotkał Wielka Stopę

Kategorie: 

W sieci pojawił się kolejny film, na którym uwieczniono Wielką Stopę. Z ostatnich rewelacji wynika, że Wielka Stopa przeniosła się do Norwegii i zmieniła nawyki żywieniowe. Stwór pasł się rzekomo na łące pełnej mleczy.

 

Wideo opublikowano 23 maja 2014 roku pt. „Spotkanie Wielkiej Stopy?”. Ma to być to kolejny dowód na istnienie stwora. 19 - sekundowy spot rozpoczyna się prezentacją łąk kwiatowych, ale po kilku chwilach, uwagę widza przyciąga kudłata postać, powoli powstająca z trawy. Potem ten ktoś powoli znika gdzieś w zaroślach.

 

Autor filmu, kryjący się pod pseudonimem MicroRT55, w wywiadzie udzielonym dziennikowi Metro twierdzi, że wypas yeti na łące został uchwycony przypadkowo. Mężczyzna zajęty był polowaniem i nie spodziewał się spotkania z legendarnym, humanoidalnym stworzeniem.

„Myślałem, że to niedźwiedź, który poluje w lesie, ale ujrzałem cos innego…” – relacjonuje Norweg.

Oczywiście od razu pojawili się sceptycy. John Morris napisał:  „To jest facet w kostiumie małpy”. Inni uważają, że film kręcony był spontanicznie i nie ma mowy o fałszerstwie.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika H.R.

Bądźmy rozsądni i myślmy

Bądźmy rozsądni i myślmy logicznie. Po co kręcił filmik, skoro mógł go bez trudu upolować? Przecież dopiro to byłby hit - upolowana Wielka Stopa, a nie filmik. Ponoć to był przecież myśliwy. Był tak zajęty polowaniem, jak twierdzi, że zaskoczyło go to stworzenie? Dobrze, że go w tym "zajęciu polowaniem" niedźwiedź nie zaskoczył, bo by komórki nie zdążył wyjąć.

Portret użytkownika micekrabin

patrzac na to i myslac ile z

patrzac na to i myslac ile z siebie dasz tyle dostaniesz, mam ochote wrzucic tu urywek filmu jak kartony zabijaja bohaterke M jak milosc i podpisac 
' kartony zombie powoduja smierc'
 na dole wczesniej wspomniany urywek filmu i jakis ciekawy dopisek 
np. wideo opublikowano w 20XX kiedy to Hania miala wypadek, swiadkami byl lucek i drzewo.
myslalem ze to jeti, ale to tylko biedne norweskie dziecko ktore z socjala ma kamere z lepszym obiektywem niz mysliwy na polowaniu ktory poluje na niedzwiedzie Smile

CUSZ SPRAWE POZOSTAWIAM WAM ABYSCIE NABIJALI WEJSCIA I DORZUCALI KOMCIE 

oczywiscie jest to cynizm, w jakim wydaniu w takim wydaniu niestety ale jak nie ma o czym pisac to sie nie pisze, tak robia ponoc kobiety. a moze to juz dzender?

nikogo nie chce obrazic, a komentarz to moj prywatny punkt widzenia. dziekuje

Portret użytkownika Q...

Dlaczego nie szanujecie

Dlaczego nie szanujecie intelektu odwiedzających tą stronę?. Sam nie wiem po co tu zaglądam. Chyba tylko z uwagi na poboczne linki prowadzące do ciekawych blogów i portali. Muszę w końcu zapisać linki bezpośrednie i dać sobie spokój z portalem od błonkoskrzydłych UFO i przebierańców oraz wyciskanych deskami "kręgów zbożowych".

Strony