W Norwegii myśliwy spotkał Wielka Stopę

Kategorie: 

W sieci pojawił się kolejny film, na którym uwieczniono Wielką Stopę. Z ostatnich rewelacji wynika, że Wielka Stopa przeniosła się do Norwegii i zmieniła nawyki żywieniowe. Stwór pasł się rzekomo na łące pełnej mleczy.

 

Wideo opublikowano 23 maja 2014 roku pt. „Spotkanie Wielkiej Stopy?”. Ma to być to kolejny dowód na istnienie stwora. 19 - sekundowy spot rozpoczyna się prezentacją łąk kwiatowych, ale po kilku chwilach, uwagę widza przyciąga kudłata postać, powoli powstająca z trawy. Potem ten ktoś powoli znika gdzieś w zaroślach.

 

Autor filmu, kryjący się pod pseudonimem MicroRT55, w wywiadzie udzielonym dziennikowi Metro twierdzi, że wypas yeti na łące został uchwycony przypadkowo. Mężczyzna zajęty był polowaniem i nie spodziewał się spotkania z legendarnym, humanoidalnym stworzeniem.

„Myślałem, że to niedźwiedź, który poluje w lesie, ale ujrzałem cos innego…” – relacjonuje Norweg.

Oczywiście od razu pojawili się sceptycy. John Morris napisał:  „To jest facet w kostiumie małpy”. Inni uważają, że film kręcony był spontanicznie i nie ma mowy o fałszerstwie.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika H.R.

Bądźmy rozsądni i myślmy

Bądźmy rozsądni i myślmy logicznie. Po co kręcił filmik, skoro mógł go bez trudu upolować? Przecież dopiro to byłby hit - upolowana Wielka Stopa, a nie filmik. Ponoć to był przecież myśliwy. Był tak zajęty polowaniem, jak twierdzi, że zaskoczyło go to stworzenie? Dobrze, że go w tym "zajęciu polowaniem" niedźwiedź nie zaskoczył, bo by komórki nie zdążył wyjąć.

Portret użytkownika micekrabin

patrzac na to i myslac ile z

patrzac na to i myslac ile z siebie dasz tyle dostaniesz, mam ochote wrzucic tu urywek filmu jak kartony zabijaja bohaterke M jak milosc i podpisac 
' kartony zombie powoduja smierc'
 na dole wczesniej wspomniany urywek filmu i jakis ciekawy dopisek 
np. wideo opublikowano w 20XX kiedy to Hania miala wypadek, swiadkami byl lucek i drzewo.
myslalem ze to jeti, ale to tylko biedne norweskie dziecko ktore z socjala ma kamere z lepszym obiektywem niz mysliwy na polowaniu ktory poluje na niedzwiedzie Smile

CUSZ SPRAWE POZOSTAWIAM WAM ABYSCIE NABIJALI WEJSCIA I DORZUCALI KOMCIE 

oczywiscie jest to cynizm, w jakim wydaniu w takim wydaniu niestety ale jak nie ma o czym pisac to sie nie pisze, tak robia ponoc kobiety. a moze to juz dzender?

nikogo nie chce obrazic, a komentarz to moj prywatny punkt widzenia. dziekuje

Portret użytkownika Q...

Dlaczego nie szanujecie

Dlaczego nie szanujecie intelektu odwiedzających tą stronę?. Sam nie wiem po co tu zaglądam. Chyba tylko z uwagi na poboczne linki prowadzące do ciekawych blogów i portali. Muszę w końcu zapisać linki bezpośrednie i dać sobie spokój z portalem od błonkoskrzydłych UFO i przebierańców oraz wyciskanych deskami "kręgów zbożowych".

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

cóż... to już trzeci art

cóż... to już trzeci art sTalina w którym żaden film mi się nie wyświetla w przeglądarce  - a w innych artykulach filmy normalnie banglają - hmmm.... to może Baron opowiesz mi co się działo na filmie sTalina, kto występuje jaka jest akcja no i czy się zakończyło happy endem?

Portret użytkownika Sajgoniarz

Baron ale tam nigdzie nie

Baron ale tam nigdzie nie było napisane że to cały filmik,równie dobrze mógł koleś przyciąć, a co do samej stopy to jakaś taką strasznie leniwa i z bardzo słabym węchem że gostek podszedł tak blisko Smile Z tego co wiem to wszystkie spotkania były albo z daleka,albo gdy nasz starszy brat był przerażony i uciekał,a ten zachował się jak po jakichś ziółkach,bądź też wmowil jej że jest człowiekiem przebranym za Wielką stopę i nie ma się czego bać.

Portret użytkownika zibi1973

Nie nie to nie jest ta wielka

Nie nie to nie jest ta wielka stopa co w Kanadzie całkiem inny, jeden widzi kształt czegoś dużego a jeszcze ktoś coś innego i taka różnica ten pan tam patrzy w lewo,na poniższym artykule  o fotografie co zarejestrował ufo mam co nieco odnośnie lasów i łosi i co się tam wyprawia i oczywiście w komentarzach naśmiewki z zibiego                                                                                                     http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0b2efa0ee21e60ee.html

Portret użytkownika Ewa

no a jak się zachowuje

no a jak się zachowuje człowiek na polowaniu? zaczaja się gdzieś w krzaczorach- tak sobie myślę- jeszcze się pewnie zamaskuje żeby go bidna ofiara nie widziała i nie słyszała i czeka,
no i tak sobie czeka, czeka i.... czeka,a tu wyłazi Wielka Stopa, to bierze tą komórę, co ją teraz wszyscy ze sobą wszędzie noszą i nakręca
taka jest moja teoria spiskowa w tem temacie :>